Oddílové přebory v dlouhých tratích

Vydáno dne 13. 02. 2016 (počet přístupů 1177)


Pro naše nejmladší plavce znamenají často první příležitost zaplavat si na čas některou z delších disciplín, pro ty starší jsou pak testem vytrvalosti po Vánocích.

Kompletní výsledky jsou dostupné v oddílovém archivu v souboru 1602dt.pdf (92 811 B).

jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 200 m
ŠPAŇÁROVÁ Klára0603:13,41- - -
FERUSOVÁ Alexandra0603:16,62- - -
HLÁVKOVÁ Olivie0603:28,83- - -
VÝRAVSKÁ Karolína0503:31,24- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0603:50,05- - -
ŠINÁGLOVÁ Anna0603:51,36- - -
VAŘEKOVÁ Anna0503:58,57- - -
RODOVÁ Ema0604:09,78- - -
volný způsob 400 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0406:01,61* 4%15/10_OSPpMoPdt06:18,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana0406:12,42-2%15/11_pKPŽml_Pha06:03,6
ŠEBOVÁ Kristýna0406:28,13* 5%15/10_OSPpMoPdt06:52,4
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0406:46,84-1%15/10_OSPpMoPdt06:42,1
volný způsob 800 m
ZIMOVJANOVÁ Tereza9509:54,81- - -
JINDROVÁ Kristýna9910:22,22-1%15/03_OSPjMoPdt10:14,3
LANDSMANNOVÁ Eliška0310:49,93-1%15/05_jKPŽst_Pha10:42,1
JIRMANOVÁ Vanesa0110:51,94* 7%15/03_OSPjMoPdt11:47,2
MAŠKOVÁ Beáta0011:07,75-1%15/10_OSPpMoPdt10:59,3
KLOCOVÁ Markéta9911:18,86-2%14/10_OSPpMoPdt11:01,3
VRÁTNÁ Štěpánka0212:28,27-4%15/05_jKPŽst_Pha11:59,0
TICHÁČKOVÁ Stella0312:29,88* 2%15/10_OSPpMoPdt12:48,6
DANILINA Ekaterina0412:55,79-3%15/11_pKPŽml_Pha12:29,9
volný způsob 1500 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0120:29,61- - -
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 200 m
KULAEV Arsenii0403:13,71- - -
JEČNÝ Ivar0603:26,52- - -
DROZD Tobiáš0603:26,83- - -
KOTEN Oliver0703:30,94- - -
CHUCHVALEC Vít0403:31,25- - -
SALAME Mark0503:35,66- - -
MENDLÍK Štěpán0503:43,87- - -
STŘEŠINKA Jakub0503:49,38- - -
VYDLÁK Miroslav0503:53,49- - -
volný způsob 400 m
CÉ Štěpán0005:15,51-6%14/05_jKPŽst_Pha04:57,2
RYBA Ondřej0505:55,32* 5%15/10_OSPpMoPdt06:16,0
VAVŘINA Matěj0505:57,63- - -
NADEEV Ivan0506:09,64* 2%15/12_ZP10_Č06:20,2
volný způsob 800 m
ŠPAŇÁR Ondřej0411:10,31* 8%15/10_OSPpMoPdt12:11,1
HRDLIČKA Matěj0411:34,12- - -
NOVOTNÝ Šimon0511:36,73* 10%15/03_OSPjMoPdt13:00,2
SZABÓ David0311:47,44- - -
NOVOTNÝ Robert0412:26,75- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0512:49,16- - -
HROUDA Lukáš0512:51,97- - -
volný způsob 1500 m
NOVOTNÝ Matyáš0118:08,510%15/05_jKPŽst_Pha17:58,5
RENC Matěj0218:21,52-1%15/12_ZMČR1318:07,46
MACHÁČEK Samuel0218:56,73* 2%15/10_OSPpMoPdt19:23,6
RUDNĚV Ilja0118:57,94-2%16/01_KPDr-Pha18:28,9
SMRČEK Ondřej0220:21,15* 0%15/03_OSPjMoPdt20:31,9
IVANOV Alexey0421:38,56* 3%15/10_OSPpMoPdt22:22,7
GERASIMOV David0121:42,47* 4%15/10_OSPpMoPdt22:49,2
ACHEDŽAK Anton0222:40,880%15/10_OSPpMoPdt22:40,3
GERASIMOV Mark0223:32,09* 10%15/10_OSPpMoPdt26:08,9


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP v d.t.Praha - Radlice25K13.02.

autor: mtb | komentářů: 0
toplist