Plzeňský vytrvalec

Vydáno dne 28. 03. 2016 (počet přístupů 1773)


Dvě první místa Ondřeje SMRČKA a dvě třetí místa Samuela MACHÁČKA jsou nejvýraznější výsledky oddílu plavání Motorletu na 28. ročníku Plzeňského vytrvalce.

V archivu oddílu je k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 1603vytr.pdf (1 565 679 B).

jméno ročník čas poř. rozdíl závod rekord
volný způsob 50 m
TICHÁČKOVÁ Stella 03 00:32,19 27 - - -
FRŇKOVÁ Viola 02 00:36,34 67 * 7% 14/03_Vytrvalec 00:39,32
FERUSOVÁ Alexandra 06 00:39,11 95 * 10% 15/04_JC_Prahy 00:43,93
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 00:41,40 123 * 9% 14/04_JC_Prahy 00:45,52
HLÁVKOVÁ Olivie 06 00:43,47 135 - - -
KOHOUTOVÁ Barbora 06 00:44,64 141 - - -
volný způsob 100 m
LANDSMANNOVÁ Eliška 03 01:06,82 6 * 2% 15/06_LDOH 01:08,30
TICHÁČKOVÁ Stella 03 01:11,46 36 - - -
VRÁTNÁ Štěpánka 02 01:19,36 88 * 1% 15/03_Vytrvalec 01:20,19
FRŇKOVÁ Viola 02 01:21,23 98 * 13% 14/03_Vytrvalec 01:33,69
FERUSOVÁ Alexandra 06 01:29,75 144 - - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie 04 01:29,87 145 * 4% 15/03_Vytrvalec 01:34,12
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 01:33,91 159 - - -
HLÁVKOVÁ Olivie 06 01:40,33 170 - - -
KOHOUTOVÁ Barbora 06 01:46,15 181 - - -
volný způsob 800 m
LANDSMANNOVÁ Eliška 03 10:49,20 11 * 5% 14/03_Vytrvalec 11:30,01
VRÁTNÁ Štěpánka 02 12:21,36 77 -2% 15/03_Vytrvalec 12:27,2
TICHÁČKOVÁ Stella 03 12:48,61 94 - - -
motýlek 50 m
PŮLPÁNOVÁ Viktorie 04 00:47,09 47 * 10% 15/05_Praha2015 00:52,70
FERUSOVÁ Alexandra 06 00:50,15 57 - - -
motýlek 100 m
LANDSMANNOVÁ Eliška 03 01:14,73 6 0% 15/06_LDOH 01:14,43
VRÁTNÁ Štěpánka 02 01:40,53 68 0% 15/03_Vytrvalec 01:39,62
PŮLPÁNOVÁ Viktorie 04 01:53,82 90 - - -
polohový závod 200 m
VRÁTNÁ Štěpánka 02 03:00,16 39 * 24% 13/03_Vytrvalec 03:57,89
TICHÁČKOVÁ Stella 03 03:09,16 51 - - -
FRŇKOVÁ Viola 02 03:17,00 61 * 9% 14/03_Vytrvalec 03:38,24
prsa 50 m
VRÁTNÁ Štěpánka 02 00:43,55 14 * 2% 15/03_Vytrvalec 00:44,55
PŮLPÁNOVÁ Viktorie 04 00:50,60 58 * 6% 15/05_Praha2015 00:53,99
FERUSOVÁ Alexandra 06 00:52,80 72 - - -
KOHOUTOVÁ Barbora 06 00:55,81 85 - - -
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 00:56,09 90 - - -
HLÁVKOVÁ Olivie 06 00:59,17 99 - - -
prsa 100 m
VRÁTNÁ Štěpánka 02 01:33,82 18 * 7% 14/04_JC_Prahy 01:41,07
FRŇKOVÁ Viola 02 01:33,89 19 * 9% 14/03_Vytrvalec 01:43,46
PŮLPÁNOVÁ Viktorie 04 01:43,51 45 * 12% 15/03_Vytrvalec 01:57,90
FERUSOVÁ Alexandra 06 01:57,10 79 - - -
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 02:01,21 86 - - -
KOHOUTOVÁ Barbora 06 02:01,54 89 - - -
HLÁVKOVÁ Olivie 06 02:05,60 96 - - -
znak 50 m
TICHÁČKOVÁ Stella 03 00:36,92 15 - - -
VRÁTNÁ Štěpánka 02 00:38,15 24 * 1% 15/04_JC_Prahy 00:38,85
PŮLPÁNOVÁ Viktorie 04 00:47,03 77 * 3% 15/04_JC_Prahy 00:48,88
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 00:47,91 83 * 9% 15/04_JC_Prahy 00:52,82
HLÁVKOVÁ Olivie 06 00:51,15 95 - - -
KOHOUTOVÁ Barbora 06 00:51,41 97 - - -
znak 100 m
TICHÁČKOVÁ Stella 03 01:18,12 14 - - -
FRŇKOVÁ Viola 02 01:26,65 50 * 9% 14/04_JC_Prahy 01:36,13
PŮLPÁNOVÁ Viktorie 04 01:37,78 93 * 5% 15/03_Vytrvalec 01:43,12
FERUSOVÁ Alexandra 06 01:40,55 107 - - -
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 01:45,45 117 - - -
HLÁVKOVÁ Olivie 06 01:48,32 121 - - -
KOHOUTOVÁ Barbora 06 01:55,70 134 - - -
jméno ročník čas poř. rozdíl závod rekord
volný způsob 50 m
SMRČEK Ondřej 02 00:28,27 7 * 3% 15/06_LMČR A 00:29,36
RENC Matěj 02 00:28,90 11 * 5% 15/06_LDOH 00:30,72
MACHÁČEK Samuel 02 00:29,18 14 * 1% 15/06_LMČR A 00:29,50
HRDLIČKA Matěj 04 00:31,20 28 - - -
ŠPAŇÁR Ondřej 04 00:31,58 32 -1% 16/03_ISM2016 00:31,25
VAVŘINA Matěj 05 00:35,22 58 * 8% 15/03_Vytrvalec 00:38,40
NOVOTNÝ Robert 04 00:35,83 66 -4% 15/04_JC_Prahy 00:34,42
BITTNER Jiří 05 00:36,37 71 * 9% 15/04_JC_Prahy 00:40,35
volný způsob 100 m
HRDLIČKA Matěj 04 01:08,41 16 - - -
ŠPAŇÁR Ondřej 04 01:09,77 19 -2% 16/03_ISM2016 01:08,39
ŽÁK Matyáš 03 01:12,60 32 * 9% 15/03_Vytrvalec 01:20,29
NOVOTNÝ Robert 04 01:17,63 53 * 5% 15/03_Vytrvalec 01:22,44
VAVŘINA Matěj 05 01:20,04 60 * 10% 15/03_Vytrvalec 01:29,38
BITTNER Jiří 05 01:24,20 82 * 15% 15/03_Vytrvalec 01:39,53
ZVOLSKÝ Vojtěch 05 01:26,57 88 - - -
volný způsob 800 m
BITTNER Jiří 05 13:07,82 12 - - -
ZVOLSKÝ Vojtěch 05 13:40,60 15 - - -
volný způsob 1500 m
RENC Matěj 02 18:26,63 4 * 2% 15/06_LMČR A 18:56,99
MACHÁČEK Samuel 02 19:18,08 10 * 8% 15/03_Vytrvalec 21:04,07
SMRČEK Ondřej 02 19:18,12 11 * 3% 15/03_Vytrvalec 20:04,96
IVANOV Alexey 04 21:27,68 37 - - -
motýlek 50 m
SMRČEK Ondřej 02 00:29,52 1 * 2% 16/03_VCHradceK 00:30,17
ŠPAŇÁR Ondřej 04 00:35,09 13 -6% 16/03_ISM2016 00:33,09
ŽÁK Matyáš 03 00:36,29 18 * 7% 15/03_Vytrvalec 00:39,16
IVANOV Alexey 04 00:37,62 24 - - -
HRDLIČKA Matěj 04 00:38,23 28 - - -
NOVOTNÝ Robert 04 00:41,31 42 * 7% 15/03_Vytrvalec 00:44,87
BITTNER Jiří 05 00:43,17 45 - - -
RYBA Ondřej 05 00:44,83 47 -2% 16/03_ISM2016 00:43,89
VAVŘINA Matěj 05 00:44,88 48 - - -
motýlek 100 m
SMRČEK Ondřej 02 01:08,73 5 * 4% 15/06_LMČR A 01:11,91
ŠPAŇÁR Ondřej 04 01:19,34 15 * 1% 16/03_ISM2016 01:20,40
ŽÁK Matyáš 03 01:23,80 20 * 9% 15/03_Vytrvalec 01:32,32
HRDLIČKA Matěj 04 01:27,56 27 - - -
ZVOLSKÝ Vojtěch 05 02:00,06 59 - - -
polohový závod 200 m
MACHÁČEK Samuel 02 02:30,55 4 * 6% 15/06_LDOH 02:40,71
RENC Matěj 02 02:37,22 11 * 5% 15/03_Vytrvalec 02:46,17
ŽÁK Matyáš 03 02:49,67 25 * 6% 15/04_JC_Prahy 03:01,26
HRDLIČKA Matěj 04 02:51,66 28 - - -
ŠPAŇÁR Ondřej 04 02:56,28 33 - - -
RYBA Ondřej 05 03:12,00 53 * 10% 15/03_Vytrvalec 03:35,62
BITTNER Jiří 05 03:18,80 57 - - -
prsa 50 m
MACHÁČEK Samuel 02 00:35,87 3 * 11% 15/03_Vytrvalec 00:40,63
IVANOV Alexey 04 00:39,33 9 * 7% 15/03_Vytrvalec 00:42,67
ŽÁK Matyáš 03 00:40,76 11 * 7% 15/03_ISM2015 00:43,93
RYBA Ondřej 05 00:45,86 30 * 1% 16/03_ISM2016 00:46,73
VAVŘINA Matěj 05 00:49,10 39 * 4% 15/03_Vytrvalec 00:51,64
NOVOTNÝ Robert 04 00:52,49 51 - - -
prsa 100 m
MACHÁČEK Samuel 02 01:20,41 3 * 3% 15/06_LMČR A 01:23,59
ŽÁK Matyáš 03 01:26,94 10 * 10% 15/03_ISM2015 01:36,98
IVANOV Alexey 04 01:27,99 12 * 6% 15/04_JC_Prahy 01:34,07
HRDLIČKA Matěj 04 01:31,90 27 - - -
ŠPAŇÁR Ondřej 04 01:40,60 56 * 8% 15/04_JC_Prahy 01:50,20
VAVŘINA Matěj 05 01:40,82 59 * 11% 15/03_Vytrvalec 01:53,77
ZVOLSKÝ Vojtěch 05 01:47,59 76 - - -
znak 50 m
SMRČEK Ondřej 02 00:31,78 1 * 1% 16/03_VCHradceK 00:32,38
RENC Matěj 02 00:32,59 5 * 5% 14/03_ISM2014 00:34,48
NOVOTNÝ Robert 04 00:40,78 27 * 6% 15/04_JC_Prahy 00:43,84
znak 100 m
SMRČEK Ondřej 02 01:08,58 4 * 3% 16/03_VCHradceK 01:11,24
RENC Matěj 02 01:08,67 5 * 5% 15/06_LMČR A 01:12,51
MACHÁČEK Samuel 02 01:10,10 8 * 6% 15/03_Vytrvalec 01:14,74
HRDLIČKA Matěj 04 01:24,35 44 - - -
ŠPAŇÁR Ondřej 04 01:24,93 48 -5% 16/03_ISM2016 01:20,72
NOVOTNÝ Robert 04 01:28,27 72 * 6% 15/03_Vytrvalec 01:34,47
VAVŘINA Matěj 05 01:33,60 91 * 9% 15/03_Vytrvalec 01:43,46
ZVOLSKÝ Vojtěch 05 01:37,44 104 - - -


zkratka plný název závodu místo bazén pzn datum konání
Vytrvalec Plzeňský vytrvalec Plzeň - Slovany 50 M 18.03. - 19.03.

autor: mtb | komentářů: 0