Mimořádné OSP žactva

Vydáno dne 04. 04. 2016 (počet přístupů 1548)


V sobotu 2. dubna jsme v Radlicích uspořádali oddílový přebor pro naše nejmenší plavce, aby si zaplavali časy, se kterými se kvalifikují na další závody.

V archivu oddílu je k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 1604mosp.pdf (86 234 B).

jméno ročník čas poř. rozdíl závod rekord
volný způsob 50 m
LANGMAYEROVÁ Tereza 04 00:33,7 1 * 0% 15/12_ZP11_Č 00:33,9
ŠEBOVÁ Kristýna 04 00:36,8 2 0% 15/11_pKPŽml_Pha 00:36,8
PŮLPÁNOVÁ Viktorie 04 00:39,4 3 * 0% 15/11_OSPpMoP 00:39,5
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 00:41,5 4 -4% 16/01_Neratovice 00:39,61
HLÁVKOVÁ Olivie 06 00:41,9 5 * 3% 15/11_pKPŽml_Pha 00:43,2
VAŘEKOVÁ Anna 05 00:48,0 6 -3% 15/11_pKPŽml_Pha 00:46,4
PEŠKOVÁ Ema 05 00:52,5 7 - - -
volný způsob 100 m
LANGMAYEROVÁ Tereza 04 01:13,4 1 * 3% 16/02_MCChodska 01:16,1
ŠEBOVÁ Kristýna 04 01:18,3 2 * 9% 15/11_pKPŽml_Pha 01:26,3
FERUSOVÁ Alexandra 06 01:26,8 3 * 2% 16/02_MCChodska 01:29,1
BABCZYNSKÁ Zita 05 01:30,2 4 * 5% 15/11_pKPŽml_Pha 01:35,0
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 01:34,6 5 0% 16/01_Neratovice 01:34,30
KOHOUTOVÁ Barbora 06 01:38,6 6 * 5% 16/01_Neratovice 01:44,80
ŠVÁROVÁ Nela 07 01:50,4 7 - - -
HLÁVKOVÁ Ester 06 01:54,3 8 - - -
SCHOLZOVÁ Barbora 07 02:00,1 9 * 15% 15/06_LOP_MoP 02:22,9
KOŽENÁ Adriana 08 02:04,6 10 - - -
ŠPAŇÁROVÁ Kristina 08 02:07,7 11 - - -
SCHOLZOVÁ Adéla 08 02:22,1 12 - - -
prsa 50 m
FRŇKOVÁ Viola 02 00:41,9 1 * 3% 15/05_OSPjMoP 00:43,4
ŠEBOVÁ Kristýna 04 00:46,4 2 * 3% 15/11_OSPpMoP 00:48,3
LANGMAYEROVÁ Tereza 04 00:46,6 3 0% 15/11_OSPpMoP 00:46,4
PŮLPÁNOVÁ Viktorie 04 00:49,6 4 * 2% 15/11_OSPpMoP 00:51,1
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 00:54,1 5 * 0% 15/11_pKPŽml_Pha 00:54,3
PEŠKOVÁ Ema 05 00:55,8 6 - - -
KOHOUTOVÁ Barbora 06 00:56,0 7 0% 15/11_pKPŽml_Pha 00:55,5
KŘIVSKÁ Adéla 05 00:59,5 8 - - -
RODOVÁ Ema 06 01:03,6 9 -4% 15/11_pKPŽml_Pha 01:01,1
ŠINÁGLOVÁ Anna 06 01:03,8 10 * 2% 15/11_OSPpMoP 01:05,2
prsa 100 m
FRŇKOVÁ Viola 02 01:31,9 1 * 0% 15/11_pKPŽst_Pha 01:32,5
PŮLPÁNOVÁ Viktorie 04 01:44,1 2 * 4% 16/02_MCChodska 01:48,5
FERUSOVÁ Alexandra 06 01:52,4 3 0% 15/12_MVCKladno 01:51,4
BABCZYNSKÁ Zita 05 01:59,9 4 - - -
HLÁVKOVÁ Olivie 06 02:04,9 5 * 0% 15/12_MVCKladno 02:05,1
VÝRAVSKÁ Karolína 05 02:11,4 6 * 4% 15/06_LOP_MoP 02:18,0
KŘIVSKÁ Adéla 05 02:12,1 7 - - -
RODOVÁ Ema 06 02:17,9 8 - - -
ŠVÁROVÁ Nela 07 02:18,1 9 - - -
ŠINÁGLOVÁ Anna 06 02:19,5 10 - - -
SCHOLZOVÁ Barbora 07 02:19,7 11 - - -
ŠPAŇÁROVÁ Kristina 08 02:29,9 12 - - -
KOŽENÁ Adriana 08 02:37,6 13 - - -
HLÁVKOVÁ Ester 06 02:42,9 14 - - -
SCHOLZOVÁ Adéla 08 02:47,3 15 - - -
znak 50 m
HLÁVKOVÁ Olivie 06 00:47,1 1 * 5% 15/12_MVCKladno 00:49,6
VÝRAVSKÁ Karolína 05 00:48,8 2 * 2% 15/11_pKPŽml_Pha 00:50,2
VAŘEKOVÁ Anna 05 00:49,8 3 * 8% 15/06_LOP_MoP 00:54,3
RODOVÁ Ema 06 00:54,2 4 * 10% 15/11_pKPŽml_Pha 01:00,3
PEŠKOVÁ Ema 05 00:57,1 5 - - -
ŠPAŇÁROVÁ Kristina 08 00:58,3 6 * 6% 16/02_MCChodska 01:02,4
KŘIVSKÁ Adéla 05 00:59,3 7 - - -
znak 100 m
FRŇKOVÁ Viola 02 01:25,0 1 * 1% 15/11_pKPŽst_Pha 01:26,1
FERUSOVÁ Alexandra 06 01:38,6 2 * 0% 16/02_MCChodska 01:39,0
BABCZYNSKÁ Zita 05 01:46,8 3 - - -
KOHOUTOVÁ Barbora 06 01:50,0 4 * 1% 15/11_pKPŽml_Pha 01:51,3
VÝRAVSKÁ Karolína 05 01:52,8 5 * 7% 15/06_LOP_MoP 02:02,1
VAŘEKOVÁ Anna 05 01:55,5 6 - - -
ŠINÁGLOVÁ Anna 06 01:57,2 7 * 10% 15/12_MVCKladno 02:11,2
HLÁVKOVÁ Ester 06 01:59,7 8 - - -
ŠVÁROVÁ Nela 07 02:00,0 9 - - -
SCHOLZOVÁ Barbora 07 02:10,4 10 - - -
KOŽENÁ Adriana 08 02:26,9 11 - - -
SCHOLZOVÁ Adéla 08 02:33,1 12 - - -
jméno ročník čas poř. rozdíl závod rekord
volný způsob 50 m
NOVOTNÝ Robert 04 00:34,0 1 0% 16/01_Neratovice 00:33,68
ŠINDELÁŘ Dominik 07 00:41,3 2 -4% 16/01_Neratovice 00:39,35
TSVETKOV Alexandr 06 01:00,0 3 - - -
SLABÝ Ondřej 06 01:00,2 4 - - -
ŽLUVA Martin 07 01:06,7 5 - - -
volný způsob 100 m
NOVOTNÝ Šimon 05 01:13,5 1 * 1% 16/02_Kalich 01:14,5
NOVOTNÝ Robert 04 01:14,5 2 0% 15/12_ZP11_Č 01:14,2
RYBA Ondřej 05 01:17,5 3 * 5% 15/05_OSPjMoP 01:22,0
NADEEV Ivan 05 01:18,6 4 * 6% 16/01_Neratovice 01:24,20
KULAEV Arsenii 04 01:22,2 5 * 9% 15/11_pKPŽml_Pha 01:30,6
CHUCHVALEC Vít 04 01:28,6 6 * 19% 15/11_pKPŽml_Pha 01:50,0
STŘEŠINKA Jakub 05 01:32,9 7 * 11% 15/11_pKPŽml_Pha 01:45,3
DUBEC Matyáš 07 01:33,5 8 * 6% 15/11_pKPŽml_Pha 01:39,7
JEČNÝ Ivar 06 01:36,1 9 * 2% 15/11_pKPŽml_Pha 01:38,6
PROCHÁZKA Matěj 07 01:49,5 10 - - -
CHUCHVALEC Aleš 07 01:54,4 11 - - -
BABCZYNSKI Dan 07 02:00,4 12 - - -
MERKNER Matěj 06 02:01,6 13 - - -
ŠTURM Jan 07 02:22,2 14 - - -
JANDA Matyáš 07 02:38,4 15 - - -
prsa 50 m
NADEEV Ivan 05 00:48,4 1 -1% 16/02_Kalich 00:47,5
MAIERL Florian 06 00:59,7 2 - - -
BARTEK Matyáš 07 01:02,8 3 - - -
SLABÝ Ondřej 06 01:05,8 4 - - -
ŽLUVA Martin 07 01:07,2 5 - - -
MERKNER Matěj 06 01:08,2 6 - - -
TSVETKOV Alexandr 06 01:15,6 7 - - -
prsa 100 m
RYBA Ondřej 05 01:35,6 1 0% 16/02_Kalich 01:35,3
NOVOTNÝ Šimon 05 01:36,3 2 * 6% 16/01_Neratovice 01:43,18
NADEEV Ivan 05 01:43,6 3 -4% 16/02_Kalich 01:39,4
CHUCHVALEC Vít 04 01:48,5 4 * 8% 15/11_pKPŽml_Pha 01:58,7
ŠINDELÁŘ Dominik 07 01:52,1 5 * 1% 16/01_Neratovice 01:53,37
JEČNÝ Ivar 06 01:55,3 6 * 7% 15/12_MVCKladno 02:04,6
KULAEV Arsenii 04 01:56,2 7 * 2% 16/03_Velikonoce 01:59,24
RASZKA Vítězslav 05 01:56,4 8 * 10% 15/10_PCMoP 02:10,63
DROZD Tobiáš 06 02:04,6 9 -1% 15/10_PCMoP 02:02,93
STŘEŠINKA Jakub 05 02:07,4 10 - - -
KOTEN Oliver 07 02:08,6 11 - - -
DUBEC Matyáš 07 02:16,3 12 - - -
SALAME Mark 05 02:16,8 13 - - -
BARTEK Matyáš 07 02:20,1 14 - - -
VYDLÁK Miroslav 05 02:21,1 15 - - -
BABCZYNSKI Dan 07 02:21,7 16 - - -
MAIERL Florian 06 02:25,3 17 - - -
ŠTURM Jan 07 02:27,0 18 - - -
PROCHÁZKA Matěj 07 02:34,9 19 - - -
CHUCHVALEC Aleš 07 02:50,5 20 - - -
JANDA Matyáš 07 02:50,9 21 - - -
znak 50 m
NOVOTNÝ Robert 04 00:38,8 1 * 4% 15/06_LOP_MoP 00:40,5
KOTEN Oliver 07 00:46,2 2 * 1% 15/11_pKPŽml_Pha 00:47,1
ŠINDELÁŘ Dominik 07 00:46,3 3 * 0% 16/01_Neratovice 00:46,35
DROZD Tobiáš 06 00:48,8 4 * 4% 15/06_LOP_MoP 00:51,2
DUBEC Matyáš 07 00:50,8 5 -4% 16/02_MCChodska 00:48,6
RASZKA Vítězslav 05 00:52,1 6 * 13% 15/11_OSPpMoP 01:00,5
SALAME Mark 05 00:52,1 6 * 5% 15/11_pKPŽml_Pha 00:55,0
MERKNER Matěj 06 00:53,5 8 - - -
VYDLÁK Miroslav 05 00:54,3 9 * 8% 15/11_OSPpMoP 00:59,1
MAIERL Florian 06 00:54,7 10 - - -
BARTEK Matyáš 07 00:58,5 11 - - -
TSVETKOV Alexandr 06 00:59,4 12 - - -
ŽLUVA Martin 07 01:00,3 13 - - -
SLABÝ Ondřej 06 01:07,4 14 - - -
znak 100 m
NOVOTNÝ Šimon 05 01:24,3 1 -4% 15/12_ZP10_Č 01:20,8
RYBA Ondřej 05 01:28,4 2 -1% 15/12_ZP10_Č 01:27,0
KOTEN Oliver 07 01:42,5 3 -4% 15/12_MVCKladno 01:38,5
KULAEV Arsenii 04 01:42,9 4 -5% 16/03_Velikonoce 01:37,31
CHUCHVALEC Vít 04 01:45,9 5 * 10% 15/11_pKPŽml_Pha 01:58,1
DROZD Tobiáš 06 01:46,4 6 * 4% 15/12_MVCKladno 01:51,5
JEČNÝ Ivar 06 01:48,6 7 * 0% 15/12_MVCKladno 01:49,4
SALAME Mark 05 01:53,2 8 - - -
STŘEŠINKA Jakub 05 01:57,1 9 - - -
VYDLÁK Miroslav 05 01:59,0 10 - - -
RASZKA Vítězslav 05 02:01,0 11 - - -
CHUCHVALEC Aleš 07 02:06,9 12 - - -
BABCZYNSKI Dan 07 02:11,2 13 - - -
PROCHÁZKA Matěj 07 02:12,5 14 - - -
ŠTURM Jan 07 02:37,1 15 - - -
JANDA Matyáš 07 02:46,8 16 - - -


zkratka plný název závodu místo bazén pzn datum konání
OSPmMoP Oddílové srovnávací přebory MoP Praha - Radlice 25 N 02.04.

autor: mtb | komentářů: 0