Velikonoční závody

Vydáno dne 12. 04. 2016 (počet přístupů 1088)


Matěj RENC na 48. ročníku Velikonoček zaplaval bodově nejhodnotnější výkon žáků - 200m volným způsobem za 2:07,12 a zvítězil i v disciplíně 100m znak. Hned čtyřikrát zvítězil Ondřej SMRČEK. Na stupně vítězů vystoupili i DANILINA Ekaterina, IVANOV Alexey, HRDLIČKA Matěj a ŽÁK Matyáš, který to jako jediný dokázal jako mladší ze dvou ročníků v kategorii .

V archivu oddílu je k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 1603veli.pdf (314 164 B).

jméno ročník čas poř. rozdíl závod rekord
volný způsob 100 m
TICHÁČKOVÁ Stella 03 01:09,36 14 * 3% 16/02_Kalich 01:12,2
DVOŘÁKOVÁ Aneta 03 01:12,52 18 * 1% 15/11_pKPŽst_Pha 01:13,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana 04 01:20,53 25 * 0% 15/04_Velikonoce 01:20,89
volný způsob 200 m
TICHÁČKOVÁ Stella 03 02:37,96 16 * 4% 15/11_pKPŽst_Pha 02:44,6
DVOŘÁKOVÁ Aneta 03 02:48,62 22 * 2% 15/05_jKPŽst_Pha 02:52,4
DVOŘÁKOVÁ Ivana 04 02:50,28 19 * 2% 15/11_pKPŽml_Pha 02:54,6
motýlek 100 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta 03 01:27,22 13 -1% 15/11_pKPŽst_Pha 01:26,3
DANILINA Ekaterina 04 01:30,14 8 -2% 15/06_LP11_Č 01:28,30
motýlek 200 m
DANILINA Ekaterina 04 03:18,13 2 - - -
polohový závod 100 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta 03 01:21,99 15 * 1% 15/10_PCMoP 01:22,91
TICHÁČKOVÁ Stella 03 01:23,64 17 -1% 15/11_pKPŽst_Pha 01:22,7
DANILINA Ekaterina 04 01:29,15 21 -1% 15/10_PCMoP 01:28,03
DVOŘÁKOVÁ Ivana 04 01:29,23 22 * 2% 15/11_pKPŽml_Pha 01:31,7
polohový závod 200 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta 03 03:02,41 20 * 1% 15/11_pKPŽst_Pha 03:05,6
DANILINA Ekaterina 04 03:05,95 12 * 0% 15/06_LP11_Č 03:07,30
DVOŘÁKOVÁ Ivana 04 03:12,78 19 * 5% 15/05_jKPŽml_Pha 03:23,5
prsa 100 m
ŠEBOVÁ Kristýna 04 01:36,84 15 * 10% 15/11_pKPŽml_Pha 01:47,7
prsa 200 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta 03 03:20,56 12 -2% 15/11_pKPŽst_Pha 03:16,4
ŠEBOVÁ Kristýna 04 03:30,58 13 - - -
znak 100 m
TICHÁČKOVÁ Stella 03 01:16,32 8 * 3% 16/02_Kalich 01:19,4
DANILINA Ekaterina 04 01:26,98 17 -2% 16/02_Kalich 01:24,9
DVOŘÁKOVÁ Ivana 04 01:30,66 19 * 2% 14/12_ZP10_Č 01:33,1
znak 200 m
TICHÁČKOVÁ Stella 03 02:48,48 10 * 7% 15/11_pKPŽst_Pha 03:01,3
DANILINA Ekaterina 04 03:08,65 18 -5% 15/12_ZP11_Č 02:58,9
jméno ročník čas poř. rozdíl závod rekord
volný způsob 100 m
SMRČEK Ondřej 02 00:59,07 1 * 2% 15/11_pKPŽst_Pha 01:00,7
RENC Matěj 02 00:59,67 3 * 1% 15/12_ZMČR13 01:00,78
HRDLIČKA Matěj 04 01:07,97 3 * 1% 16/02_MCChodska 01:08,8
HROUDA Lukáš 05 01:17,12 20 * 1% 16/02_MCChodska 01:18,3
VAVŘINA Matěj 05 01:21,46 24 -4% 16/02_MCChodska 01:18,2
ZVOLSKÝ Vojtěch 05 01:24,33 28 0% 15/12_ZP10_Č 01:24,0
volný způsob 200 m
RENC Matěj 02 02:07,12 1 * 2% 15/11_pKPŽst_Pha 02:10,6
HRDLIČKA Matěj 04 02:30,81 3 * 6% 15/12_ZP11_Č 02:42,0
VAVŘINA Matěj 05 02:51,21 19 * 8% 15/10_PCMoP 03:06,84
HROUDA Lukáš 05 02:58,20 22 -2% 15/12_ZP10_Č 02:53,3
motýlek 100 m
SMRČEK Ondřej 02 01:06,47 1 0% 15/12_ZMČR13 01:06,43
ŽÁK Matyáš 03 01:21,43 6 -1% 15/12_ZMČR12 01:20,03
HRDLIČKA Matěj 04 01:27,45 9 -5% 16/02_MCChodska 01:23,1
NOVOTNÝ Šimon 05 01:32,43 12 -6% 15/12_ZP10_Č 01:27,1
VAVŘINA Matěj 05 01:47,02 18 - - -
ZVOLSKÝ Vojtěch 05 01:55,23 19 - - -
motýlek 200 m
SMRČEK Ondřej 02 02:30,38 1 * 1% 15/10_PCMoP 02:33,02
ŽÁK Matyáš 03 02:59,71 3 * 4% 15/12_ZMČR12 03:08,08
NOVOTNÝ Šimon 05 03:19,68 6 - - -
polohový závod 100 m
SMRČEK Ondřej 02 01:07,90 1 * 2% 15/12_ZMČR13 01:09,35
RENC Matěj 02 01:11,51 4 * 3% 15/10_PCMoP 01:13,96
ŽÁK Matyáš 03 01:17,56 11 * 3% 15/11_pKPŽst_Pha 01:20,5
HRDLIČKA Matěj 04 01:19,58 6 * 0% 16/02_MCChodska 01:20,0
IVANOV Alexey 04 01:24,41 12 -4% 16/02_MCChodska 01:21,1
NOVOTNÝ Šimon 05 01:30,19 19 -8% 15/12_ZP10_Č 01:22,8
ZVOLSKÝ Vojtěch 05 01:41,62 27 -4% 15/12_ZP10_Č 01:37,6
polohový závod 200 m
RENC Matěj 02 02:30,54 2 * 2% 16/01_KPDr-Pha 02:34,9
HRDLIČKA Matěj 04 02:52,45 8 * 6% 15/12_ZP11_Č 03:04,1
SZABÓ David 03 03:00,12 19 * 1% 15/05_jKPŽst_Pha 03:03,5
NOVOTNÝ Šimon 05 03:01,32 12 -4% 15/12_ZP10_Č 02:53,1
VAVŘINA Matěj 05 03:10,21 16 - - -
prsa 100 m
IVANOV Alexey 04 01:24,67 2 * 0% 16/02_Kalich 01:24,9
ŽÁK Matyáš 03 01:26,22 7 -1% 16/02_Kalich 01:25,3
VAVŘINA Matěj 05 01:39,20 11 -2% 16/01_Neratovice 01:37,07
HROUDA Lukáš 05 01:42,66 14 * 0% 15/12_ZP10_Č 01:43,0
KULAEV Arsenii 04 01:59,24 16 - - -
prsa 200 m
IVANOV Alexey 04 02:58,92 1 * 1% 15/12_ZP11_Č 03:02,3
ŽÁK Matyáš 03 03:01,62 6 * 1% 15/12_ZMČR12 03:04,00
SZABÓ David 03 03:12,15 8 * 0% 15/06_LMČR B 03:12,81
HRDLIČKA Matěj 04 03:15,00 6 * 2% 15/12_ZP11_Č 03:19,8
VAVŘINA Matěj 05 03:29,01 11 - - -
HROUDA Lukáš 05 03:42,58 14 - - -
ZVOLSKÝ Vojtěch 05 03:52,32 15 - - -
znak 100 m
RENC Matěj 02 01:07,87 1 -2% 16/02_Kalich 01:06,2
NOVOTNÝ Šimon 05 01:25,79 8 -6% 15/12_ZP10_Č 01:20,8
KULAEV Arsenii 04 01:37,31 18 - - -
znak 200 m
RENC Matěj 02 02:21,63 2 * 2% 15/11_pKPŽst_Pha 02:25,8
SMRČEK Ondřej 02 02:24,79 3 * 9% 14/09_M_Sobotky 02:39,5
NOVOTNÝ Šimon 05 03:01,25 10 -3% 15/10_PCMoP 02:54,60


zkratka plný název závodu místo bazén pzn datum konání
Velikonoce Velikonoční závody Praha - Radlice 25 K 26.03.

autor: mtb | komentářů: 0