Malá cena Rakovníka

Vydáno dne 08. 05. 2016 (počet přístupů 1569)


V druhém kole Středočeského poháru nejmladšího žactva na sto metrů prsa zvítězil Dominik ŠINDELÁŘ. K jednomu prvenství přidal ještě dvě třetí místa. Jednou třetí byli i Alexandra FERUSOVÁ a Oliver KOTEN.

V archivu oddílu je k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 1604rak.pdf (323 183 B).

jméno ročník čas poř. rozdíl závod rekord
volný způsob 50 m
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 00:41,1 10 -3% 16/01_Neratovice 00:39,61
HLÁVKOVÁ Olivie 06 00:42,3 12 0% 15/04_OSPmMoP 00:41,9
KOHOUTOVÁ Barbora 06 00:42,6 13 * 4% 15/11_OSPpMoP 00:44,4
ŠINÁGLOVÁ Anna 06 00:45,3 22 -2% 16/01_Neratovice 00:44,10
RODOVÁ Ema 06 00:46,5 26 * 13% 15/11_OSPpMoP 00:53,5
HLÁVKOVÁ Ester 06 00:47,1 27 * 4% 15/12_MVCKladno 00:49,2
ŠPAŇÁROVÁ Kristina 08 00:52,5 49 * 1% 16/02_MCChodska 00:53,5
KOŽENÁ Adriana 08 00:54,3 58 -4% 16/02_MCChodska 00:52,1
volný způsob 100 m
FERUSOVÁ Alexandra 06 01:28,2 6 -1% 15/04_OSPmMoP 01:26,8
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 01:33,7 11 * 0% 16/01_Neratovice 01:34,30
HLÁVKOVÁ Olivie 06 01:35,3 15 * 9% 15/10_PCMoP 01:45,43
HLÁVKOVÁ Ester 06 01:46,9 23 * 6% 15/04_OSPmMoP 01:54,3
motýlek 50 m
FERUSOVÁ Alexandra 06 00:46,1 3 * 25% 15/02_MCChodska 01:01,6
ŠINÁGLOVÁ Anna 06 01:02,1 16 - - -
polohový závod 100 m
FERUSOVÁ Alexandra 06 01:37,7 6 * 5% 15/10_PCMoP 01:43,80
HLÁVKOVÁ Olivie 06 01:52,3 16 * 1% 15/12_MVCKladno 01:54,0
KOHOUTOVÁ Barbora 06 01:54,1 17 * 9% 15/12_MVCKladno 02:06,3
ŠINÁGLOVÁ Anna 06 02:01,3 18 * 6% 15/12_MVCKladno 02:09,2
RODOVÁ Ema 06 02:05,1 19 * 9% 15/12_MVCKladno 02:17,8
prsa 50 m
KOHOUTOVÁ Barbora 06 00:53,5 4 * 3% 15/11_pKPŽml_Pha 00:55,5
RODOVÁ Ema 06 00:59,4 10 * 2% 15/11_pKPŽml_Pha 01:01,1
ŠPAŇÁROVÁ Kristina 08 01:04,4 30 * 5% 16/02_MCChodska 01:08,2
KOŽENÁ Adriana 08 01:06,2 32 * 3% 16/02_MCChodska 01:08,8
prsa 100 m
FERUSOVÁ Alexandra 06 01:50,8 4 * 0% 15/12_MVCKladno 01:51,4
KOHOUTOVÁ Barbora 06 01:53,4 7 * 5% 15/11_pKPŽml_Pha 02:00,1
RODOVÁ Ema 06 02:03,9 14 * 10% 15/04_OSPmMoP 02:17,9
ŠPAŇÁROVÁ Kristina 08 02:19,1 21 * 7% 15/04_OSPmMoP 02:29,9
KOŽENÁ Adriana 08 02:30,0 24 * 4% 15/04_OSPmMoP 02:37,6
znak 50 m
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 00:48,7 8 0% 16/01_Neratovice 00:48,67
ŠINÁGLOVÁ Anna 06 00:52,6 13 * 5% 16/01_Neratovice 00:55,53
HLÁVKOVÁ Ester 06 00:55,5 19 * 0% 15/12_MVCKladno 00:55,7
ŠPAŇÁROVÁ Kristina 08 01:01,1 47 -4% 15/04_OSPmMoP 00:58,3
KOŽENÁ Adriana 08 01:02,6 53 * 1% 16/02_MCChodska 01:03,8
znak 100 m
ŠPAŇÁROVÁ Klára 06 01:40,7 6 * 9% 15/10_PCMoP 01:50,69
HLÁVKOVÁ Olivie 06 01:47,1 11 * 0% 15/11_pKPŽml_Pha 01:47,9
HLÁVKOVÁ Ester 06 01:58,4 15 * 1% 15/04_OSPmMoP 01:59,7
jméno ročník čas poř. rozdíl závod rekord
volný způsob 50 m
ŠINDELÁŘ Dominik 07 00:40,1 5 -1% 16/01_Neratovice 00:39,35
KOTEN Oliver 07 00:41,4 7 0% 16/02_MCChodska 00:41,1
DUBEC Matyáš 07 00:42,2 12 -2% 16/02_MCChodska 00:41,0
CHUCHVALEC Aleš 07 00:46,5 20 - - -
MERKNER Matěj 06 00:50,9 21 -4% 15/11_pKPŽml_Pha 00:48,9
BABCZYNSKI Dan 07 00:52,2 34 * 17% 15/12_MVCKladno 01:03,0
SLABÝ Ondřej 06 00:53,4 23 * 11% 15/04_OSPmMoP 01:00,2
TSVETKOV Alexandr 06 00:57,1 24 * 4% 15/04_OSPmMoP 01:00,0
BARTEK Matyáš 07 01:02,6 52 * 0% 15/11_pKPŽml_Pha 01:02,7
volný způsob 100 m
ŠINDELÁŘ Dominik 07 01:31,4 3 * 3% 15/05_jKPŽml_Pha 01:35,0
DUBEC Matyáš 07 01:40,1 8 -7% 15/04_OSPmMoP 01:33,5
polohový závod 100 m
ŠINDELÁŘ Dominik 07 01:45,5 3 * 2% 15/12_MVCKladno 01:48,0
KOTEN Oliver 07 01:47,2 5 0% 15/12_MVCKladno 01:46,7
DUBEC Matyáš 07 01:50,9 8 0% 15/12_MVCKladno 01:50,9
prsa 50 m
KOTEN Oliver 07 00:56,3 9 -2% 16/02_MCChodska 00:54,9
SLABÝ Ondřej 06 01:01,4 9 * 6% 15/04_OSPmMoP 01:05,8
BABCZYNSKI Dan 07 01:03,3 19 * 1% 15/12_MVCKladno 01:04,2
MERKNER Matěj 06 01:05,2 13 * 4% 15/04_OSPmMoP 01:08,2
TSVETKOV Alexandr 06 01:15,1 14 * 0% 15/04_OSPmMoP 01:15,6
prsa 100 m
ŠINDELÁŘ Dominik 07 01:47,1 1 * 4% 15/04_OSPmMoP 01:52,1
SLABÝ Ondřej 06 02:08,4 13 - - -
BARTEK Matyáš 07 02:24,4 24 -3% 15/04_OSPmMoP 02:20,1
MERKNER Matěj 06 02:31,6 16 - - -
TSVETKOV Alexandr 06 02:39,3 17 - - -
znak 50 m
CHUCHVALEC Aleš 07 00:56,7 20 - - -
MERKNER Matěj 06 00:57,0 22 -6% 15/04_OSPmMoP 00:53,5
TSVETKOV Alexandr 06 00:58,0 24 * 2% 15/04_OSPmMoP 00:59,4
BARTEK Matyáš 07 01:04,1 33 -9% 15/04_OSPmMoP 00:58,5
BABCZYNSKI Dan 07 01:06,9 35 - - -
SLABÝ Ondřej 06 01:09,4 26 -2% 15/04_OSPmMoP 01:07,4
znak 100 m
KOTEN Oliver 07 01:40,7 3 -2% 15/12_MVCKladno 01:38,5
DUBEC Matyáš 07 01:51,2 12 * 0% 15/12_MVCKladno 01:52,2


zkratka plný název závodu místo bazén pzn datum konání
MCRak Malá cena Rakovníka Rakovník 25 K 23.04.

autor: mtb | komentářů: 0