Krajský přebor dorostu a dospělých

Vydáno dne 18. 05. 2016 (počet přístupů 1126)


Poslední víkend v dubnu se naši plavci zúčastnili krajských přeborů. V přiložené tabulce výkonů je pořadí za oba dva kraje, které mají přebory společné.

V archivu oddílu je k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 1604kpdd.pdf (444 975 B).

jméno ročník čas poř. rozdíl závod rekord
volný způsob 50 m
TRNKOVÁ Michaela 99 00:29,55 7 -4% 14/04_JC_Prahy 00:28,27
JIRMANOVÁ Vanesa 01 00:30,74 27 -1% 16/04_JC_Prahy 00:30,22
volný způsob 100 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta 01 01:08,06 17 -1% 16/03_ISM2016 01:07,25
volný způsob 200 m
ZIMOVJANOVÁ Tereza 95 02:19,96 10 - - -
TRNKOVÁ Michaela 99 02:22,52 12 -3% 14/04_JC_Prahy 02:17,53
PŮLPÁNOVÁ Alžběta 01 02:24,95 17 * 7% 15/04_JC_Prahy 02:36,72
VRÁTNÁ Štěpánka 02 02:44,64 42 - - -
volný způsob 400 m
ZIMOVJANOVÁ Tereza 95 04:53,27 9 - - -
TRNKOVÁ Michaela 99 05:00,93 11 -5% 15/03_MČRDsmf_č 04:46,57
JIRMANOVÁ Vanesa 01 05:10,76 16 - - -
volný způsob 800 m
ZIMOVJANOVÁ Tereza 95 10:03,41 5 - - -
TRNKOVÁ Michaela 99 10:42,53 10 -5% 14/03_Vytrvalec 10:09,81
PŮLPÁNOVÁ Alžběta 01 10:43,32 11 * 5% 15/04_jKPDD_Pha 11:18,20
JIRMANOVÁ Vanesa 01 10:53,92 12 - - -
volný způsob 1500 m
ZIMOVJANOVÁ Tereza 95 19:04,26 4 - - -
JIRMANOVÁ Vanesa 01 21:20,40 10 - - -
motýlek 50 m
MAŠKOVÁ Beáta 00 00:32,06 4 -1% 16/03_ISM2016 00:31,72
PŮLPÁNOVÁ Alžběta 01 00:32,64 9 * 10% 15/05_Praha2015 00:36,60
KLOCOVÁ Markéta 99 00:34,59 21 -1% 15/04_VCOstravy 00:34,03
motýlek 100 m
SEEMANOVÁ Barbora 00 01:07,83 1 -5% 15/07_LMČR 01:04,60
ZIMOVJANOVÁ Tereza 95 01:14,45 10 - - -
KLOCOVÁ Markéta 99 01:21,23 22 -7% 14/06_Praha2014 01:15,22
motýlek 200 m
KLOCOVÁ Markéta 99 02:47,55 6 - - -
polohový závod 200 m
ZIMOVJANOVÁ Tereza 95 02:38,82 7 - - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta 01 02:42,94 14 0% 16/04_JC_Prahy 02:42,52
VRÁTNÁ Štěpánka 02 02:59,57 33 * 0% 16/03_Vytrvalec 03:00,16
polohový závod 400 m
ZIMOVJANOVÁ Tereza 95 05:36,18 8 - - -
JIRMANOVÁ Vanesa 01 05:43,07 12 - - -
VRÁTNÁ Štěpánka 02 06:28,13 22 - - -
prsa 50 m
KLOCOVÁ Markéta 99 00:38,28 7 -6% 13/03_ISM2013 00:36,01
TRNKOVÁ Michaela 99 00:39,15 10 -8% 14/03_ISM2014 00:36,06
SEEMANOVÁ Barbora 00 00:39,64 14 -5% 14/03_ISM2014 00:37,49
MAŠKOVÁ Beáta 00 00:41,23 22 -4% 14/03_ISM2014 00:39,64
PŮLPÁNOVÁ Alžběta 01 00:42,71 27 * 5% 15/03_Vytrvalec 00:45,05
VRÁTNÁ Štěpánka 02 00:43,29 28 * 0% 16/03_Vytrvalec 00:43,55
prsa 100 m
TRNKOVÁ Michaela 99 01:30,69 18 -13% 14/04_jKPDD_Pha 01:20,19
PŮLPÁNOVÁ Alžběta 01 01:32,67 22 * 3% 15/04_JC_Prahy 01:36,23
VRÁTNÁ Štěpánka 02 01:37,96 35 -4% 16/03_Vytrvalec 01:33,82
prsa 200 m
TRNKOVÁ Michaela 99 03:03,72 7 -2% 14/04_JC_Prahy 02:59,78
VRÁTNÁ Štěpánka 02 03:21,27 22 - - -
znak 50 m
JIRMANOVÁ Vanesa 01 00:35,49 12 * 0% 16/03_ISM2016 00:35,50
VRÁTNÁ Štěpánka 02 00:37,05 23 * 2% 16/03_Vytrvalec 00:38,15
KLOCOVÁ Markéta 99 00:39,26 35 -3% 15/04_jKPDD_Pha 00:37,99
MAŠKOVÁ Beáta 00 00:40,02 39 -5% 15/05_Praha2015 00:38,00
znak 100 m
VRÁTNÁ Štěpánka 02 01:21,75 21 * 0% 16/04_JC_Prahy 01:21,95
MAŠKOVÁ Beáta 00 01:23,32 23 -7% 14/04_JC_Prahy 01:17,45
znak 200 m
SEEMANOVÁ Barbora 00 02:29,15 2 * 3% 15/04_jKPDD_Pha 02:34,14
PŮLPÁNOVÁ Alžběta 01 02:43,50 14 * 3% 15/06_LMČR A 02:48,64
MAŠKOVÁ Beáta 00 02:57,24 25 -6% 14/06_Praha2014 02:46,51
jméno ročník čas poř. rozdíl závod rekord
volný způsob 50 m
KOŽEVNIKOV Danil 99 00:27,81 26 * 0% 14/04_JC_Prahy 00:27,93
NOVOTNÝ Matyáš 01 00:28,46 36 0% 16/04_JC_Prahy 00:28,39
MACHÁČEK Samuel 02 00:28,78 38 -1% 16/04_JC_Prahy 00:28,37
CÉ Štěpán 00 00:28,79 39 -6% 15/04_VCOstravy 00:27,03
GERASIMOV David 01 00:29,75 48 0% 16/04_JC_Prahy 00:29,49
volný způsob 100 m
PŘIBYL Michal 99 00:59,55 19 -7% 16/03_ISM2016 00:55,32
KOŽEVNIKOV Danil 99 01:02,59 32 * 0% 15/03_MČRDsmf_č 01:02,88
NOVOTNÝ Matyáš 01 01:02,67 34 -2% 16/03_VCHradceK 01:01,20
GERASIMOV David 01 01:06,02 43 * 2% 15/04_jKPDD_Pha 01:07,76
ACHEDŽAK Anton 02 01:11,06 54 * 0% 16/04_JC_Prahy 01:11,31
GERASIMOV Mark 02 01:18,50 60 * 5% 15/03_Vytrvalec 01:22,70
volný způsob 200 m
RENC Jakub 99 02:06,78 11 * 0% 15/03_VCHradceK 02:07,93
NOVOTNÝ Matyáš 01 02:13,20 18 * 4% 15/04_jKPDD_Pha 02:19,42
GERASIMOV David 01 02:30,89 40 - - -
ACHEDŽAK Anton 02 02:37,61 46 - - -
volný způsob 400 m
PŘIBYL Michal 99 04:26,38 10 -2% 15/07_LMČR d 04:19,17
RENC Matěj 02 04:45,33 19 * 1% 15/06_LMČR A 04:48,62
motýlek 50 m
KOŽEVNIKOV Danil 99 00:28,93 10 0% 14/06_Praha2014 00:28,76
CÉ Štěpán 00 00:30,15 22 -7% 15/07_LMČR d 00:28,06
NOVOTNÝ Matyáš 01 00:31,11 30 -2% 16/03_ISM2016 00:30,34
GERASIMOV David 01 00:32,85 39 * 4% 15/04_jKPDD_Pha 00:34,40
ACHEDŽAK Anton 02 00:38,49 53 * 9% 15/03_Vytrvalec 00:42,68
GERASIMOV Mark 02 00:40,93 54 - - -
motýlek 100 m
KOŽEVNIKOV Danil 99 01:05,29 9 * 1% 14/06_Praha2014 01:06,02
PŘIBYL Michal 99 01:06,85 14 0% 15/04_JC_Prahy 01:06,66
NOVOTNÝ Matyáš 01 01:09,70 17 * 1% 16/04_JC_Prahy 01:10,70
GERASIMOV David 01 01:18,03 30 * 9% 15/04_jKPDD_Pha 01:26,66
motýlek 200 m
polohový závod 200 m
RENC Jakub 99 02:20,42 4 -2% 15/07_LMČR d 02:17,33
MACHÁČEK Samuel 02 02:31,04 20 -1% 16/04_JC_Prahy 02:29,32
SMRČEK Ondřej 02 02:33,17 23 * 5% 15/04_JC_Prahy 02:42,67
CHELBERG Robert 99 02:37,57 26 0% 15/04_jKPDD_Pha 02:37,52
polohový závod 400 m
PŘIBYL Michal 99 05:00,49 2 -2% 16/03_VCHradceK 04:52,12
RENC Jakub 99 05:05,79 5 0% 15/04_jKPDD_Pha 05:03,13
MACHÁČEK Samuel 02 05:22,08 16 - - -
SMRČEK Ondřej 02 05:23,28 17 - - -
RENC Matěj 02 05:26,35 18 - - -
CHELBERG Robert 99 05:36,42 21 - - -
prsa 50 m
PŘIBYL Michal 99 00:31,16 3 -1% 15/07_LMČR d 00:30,59
NOVOTNÝ Matyáš 01 00:33,57 13 -1% 16/03_ISM2016 00:33,21
RENC Jakub 99 00:35,57 18 0% 15/04_jKPDD_Pha 00:35,22
MACHÁČEK Samuel 02 00:37,15 25 -3% 16/03_Vytrvalec 00:35,87
SMRČEK Ondřej 02 00:38,59 29 * 26% 11/04_JCžactva 00:52,6
GERASIMOV David 01 00:39,47 36 * 4% 15/04_jKPDD_Pha 00:41,41
RENC Matěj 02 00:39,70 37 - - -
CHELBERG Robert 99 00:40,53 40 - - -
CÉ Štěpán 00 00:42,63 43 -6% 14/04_jKPDD_Pha 00:40,06
prsa 100 m
NOVOTNÝ Matyáš 01 01:13,46 7 -1% 16/04_JC_Prahy 01:12,06
RENC Jakub 99 01:18,03 12 0% 15/04_jKPDD_Pha 01:17,80
MACHÁČEK Samuel 02 01:20,46 17 0% 16/03_Vytrvalec 01:20,41
GERASIMOV Mark 02 01:26,82 26 * 9% 15/03_Vytrvalec 01:36,11
SMRČEK Ondřej 02 01:27,28 28 * 11% 14/03_Vytrvalec 01:38,36
RENC Matěj 02 01:28,91 31 * 16% 14/03_Vytrvalec 01:47,08
CHELBERG Robert 99 01:31,58 32 - - -
CÉ Štěpán 00 01:34,94 35 * 2% 13/03_Vytrvalec 01:37,34
ACHEDŽAK Anton 02 01:35,58 36 * 14% 14/03_Vytrvalec 01:52,43
prsa 200 m
RENC Jakub 99 02:53,66 12 * 2% 15/04_jKPDD_Pha 02:57,62
GERASIMOV Mark 02 03:16,42 24 -4% 16/04_JC_Prahy 03:08,47
znak 50 m
CHELBERG Robert 99 00:31,23 8 -2% 16/03_ISM2016 00:30,53
KOŽEVNIKOV Danil 99 00:32,09 14 -1% 14/03_ISM2014 00:31,48
SMRČEK Ondřej 02 00:32,16 16 -1% 16/03_Vytrvalec 00:31,78
RENC Matěj 02 00:33,00 19 -1% 16/03_Vytrvalec 00:32,59
NOVOTNÝ Matyáš 01 00:33,23 23 * 2% 15/04_jKPDD_Pha 00:34,20
MACHÁČEK Samuel 02 00:33,45 28 * 0% 16/04_JC_Prahy 00:33,48
CÉ Štěpán 00 00:34,75 31 -3% 16/03_VCHradceK 00:33,44
GERASIMOV David 01 00:37,45 41 * 5% 15/04_JC_Prahy 00:39,84
GERASIMOV Mark 02 00:40,73 48 * 12% 15/04_JC_Prahy 00:46,32
znak 100 m
PŘIBYL Michal 99 01:09,66 11 -4% 15/04_jKPDD_Pha 01:06,42
RENC Matěj 02 01:09,84 13 -1% 16/03_Vytrvalec 01:08,67
MACHÁČEK Samuel 02 01:10,66 16 0% 16/03_Vytrvalec 01:10,10
CHELBERG Robert 99 01:12,16 19 -4% 15/03_ISM2015 01:09,07
NOVOTNÝ Matyáš 01 01:12,55 20 -1% 16/03_ISM2016 01:11,55
CÉ Štěpán 00 01:16,65 24 -6% 14/03_ISM2014 01:11,90
GERASIMOV David 01 01:19,00 29 - - -
ACHEDŽAK Anton 02 01:25,39 33 0% 16/04_JC_Prahy 01:25,03
GERASIMOV Mark 02 01:31,20 37 - - -
znak 200 m
CHELBERG Robert 99 02:35,55 13 * 2% 15/04_jKPDD_Pha 02:39,17


zkratka plný název závodu místo bazén pzn datum konání
jKPDD_Pha KP dorostu a dospělých Praha Praha - Podolí 50 M 29.04. - 30.04.

autor: mtb | komentářů: 0