Zimní mistrovství ČR třináctiletého žactva

Vydáno dne 10. 12. 2017 (počet přístupů 1402)

Vrcholem podzimní části sezóny pro třinácti leté žáky bylo zimní mistrovství, které se pro tuto věkovou kategorii konalo o víkendu 09.12. - 10.12. 2017 v Trutnově.

Na mistrovství se z našeho oddílu kvalifikovalo šest plavců, kteří si připsali 21 individuálních startů a dva starty ve štafetě. Reprezentanti našeho oddílu předvedli velmi kvalitní výkony a většině z nich se podařilo překonat osobní maxima.

Matěj Hrdlička

Matěj absolvoval z našich plavců nejvíce startů. Matějovi se podařilo z šesti startů zaplavat pět osobáků a připsal si jedno umístění v první desítce (9. místo na 200VZ) a další velmi kvalitní umístění v TOP 20 (12. místo 1500 VZ, 13. místo 400VZ, 15 místo 200P a 100VZ, 17. místo 50 VZ)

Ekaterina Danilina

Ekaterině se z KPŽ podařilo kvalifikovat na čtyři disciplíny. Ve všech startech se jí podařilo překonat své osobní rekordy. Nejlepší umístění a největší zlepšení si Ekaterina připsala na trati 200 motýlek, kde si osobák zlepšila o 9 sekund a připsala si velmi pěkné 11. místo. Ekaterině se dále podařilo získat 17. místo na 100 M, 20. místo na 800VZ a 21. místo na 400PZ.

Alexey Ivanov

Alexey na mistrovství startoval ve třech disciplínách. Ve všech startech předvedl kvalitní výkony těsně pod hranicí osobních rekordů. Alexey obsadil 20. místo na 100P, 24. místo na 200Z. Nejlepší umístění zaznamenal na 200P kde získal 16. místo.

Tereza Langmayerová

Tereza startovala ve třech disciplínách a ve všech se předvedla ve velmi pěkném světle. Na trati 800 volný způsob si vylepšila osobní rekord o 23 sekund a získala pěkné 10. místo. Na tratích 200 VZ a 400VZ zaostala za svými osobáky jen o desetinky a získala 18. respektive19. místo.

Robert Novotný

Také Robert se prezentoval velmi kvalitními výkony. Obrovské zlepšení předvedl na 200 znak, kde si osobní rekord zlepšil o 11s.Čas 2:37,23 mu vynesl 21. místo. Těsný osobák na 100VZ mu vynesl 23 místo. Nejlepší umístění si připsal Robert na 1500 volný způsob, kde získal 20. místo.

Kristýna Šebová

Kristýně se podařilo kvalifikovat na dvě motýlkové trati. Její výkony jí vynesly 20. místo na 100 motýlek a 23. místo na dvoustovce.