Podzimní cena Motorletu

Vydáno dne 16. 10. 2019 (počet přístupů 747)


Druhá říjnová sobota již mnoho let patří krásnému závodu, který je pořádaný na domácím bazéně a to Podzimní cena Motorletu. Letos jsme se zde již sešli po 16té a to v plném počtu nejen z hlediska organizátorů, ale také klubů, jejichž týmy a zástupci přijely často až z daleka .

Závodů se účastnili i mladší ročníky a pro některé plavce se jednalo o první velké závody. Asistenci a pomoc trenérům pomáhali zajišťovat plavci z týmu Dorost a ostatní spříznění s MoP. Všem velmi děkujeme za skvělou pomoc a péči o rozhodčí a trenéry!

Velmi divácky a závodnicky zajímavou disciplínou byl závod na 200VZ, kde se do odpoledního finále kvalifikovali tito MoP závodníci NĚMEČKOVÁ Veronika, VOBOŘILOVÁ Lucie, WEISSER Karolína, RYBA Ondřej, ZVOLSKÝ Vojtěch a MIKULA Andrej. Medaile a ocenění vítězům pomáhala předávat také úspěšná plavkyně Martina Moravčíková, díky které celé atmosféře dodala na mimořádnosti.

Na stupně nejvyšší v ostatních disciplínách vystoupali tito plavci: BITTNER Jiří, BITTNER Matyáš, LAJČAKOVÁ Karolína, KOTEN Oliver, PETROVICKÝ Adam; NADEEV Ivan, MIKULA Andrej,  RYBA Ondřej, ZVOLSKÝ Vojtěch, WEISSER Karolína, FERUSOVÁ Alexandra, BERDYCH Sebastian, PETROVICKÝ Adam, LAJČAKOVÁ Karolína a JIRSÁK Adam

Ve štafetách se také zadařilo a to týmům ve složení:
  • 3. místo na 4x50VZ Ženy: NĚMCOVÁ Anna, BABCZYNSKÁ Zita, FERUSOVÁ Alexandra a NĚMEČKOVÁ Veronika
  • 1. místo na 4x50VZ Muži: BITTNER Jiří, NADEEV Ivan, ZVOLSKÝ Vojtěch a RYBA Ondřej
  • 1. místo na 4x50PZ Muži - RYBA Ondřej, BITTNER Jiří , ZVOLSKÝ Vojtěch a  NADEEV Ivan

Všem plavcům patří velká pochvala za skvělé závody a za mnohá vylepšení svých osobních rekordů!

Tyto závody by nebyly možné bez mimořádné podpory a práce všech trenérů a podpory rodičů, kteří pomohli s přípravou a úklidem bazénů, zajistili občerstvení a pomohli fandit a všechny plavce podpořit. Díky všem za to!

Kompletní výsledky jsou dostupné v oddílovém archivu v souboru 1910pcm.pdf (491 282 B).