Krajský přebor žactva 2008-2009

Vydáno dne 22. 11. 2019 (počet přístupů 635)


Po přeborech nejstarších žáků, navazoval v neděli 10.11.2019 i krajský přebor pro ročníky narození 2008-2009. Opět v Radlicích, opět pořadatel Motorlet. Přes značnou únavu všech pořadatelů, se závod povedl, takže díky všem, kteří se na hladkém průběhu závodu podíleli.

Závodníci Motorletu byli s velmi rozdílnými závodními zkušenostmi, v týmu jsme měli dokonce plavce, kteří závodně plavou teprove od září. Na druhé straně startovního pole naši závodníci sbírali medaile a dokonce úspěšně atakovali oddílové rekordy. Pro nejmadší závodníky byli závody dlouhé a úmorné, ti starší již podmínky na závodech dobře snášejí, takže bez jediného slova proti, pomohli s úklidem bazénu. Za to děkujeme nejen závodníků, ale také jejich ochotným rodičům.

Na stupně vítězů se prosadili:

VOBOŘILOVÁ Lucie, WEISSER Karolína, TEODORIDIS Kostas, MIKULA Andrej, WITTENBERGEROVÁ Emma, CEJPKOVÁ Rozálie, KAŠPAROVÁ Adéla, HRDLIČKA Štěpán, MITKA Daniel, KULÍKOVÁ Tereza, JIRSÁK Adam, BROUK Štěpán, PETROVICKÝ Adam, HOBSTOVÁ Mia, BERDYCH Sebastian, ZAVŘELOVÁ Nela.