Velká cena Pardubic

Vydáno dne 08. 04. 2021 (počet přístupů 641)


Termín konání - 23.4.2021 - 25.4.2021. Přihlášky do pátku 9.4. 18:00

na stránkách oddílu pro plavce, po tomto termínu se přihlášky uzavírají a trenéři je přepisují do systému svazu

Na základě dohody trenérů a vedení oddílu nabízíme plavcům ročníku 2008 a starším možnost účasti na závodech v Pardubicích, které dostaly výjimku od MZ.
Cílem závodů je nabídnout plavcům příležitost potkat se s kolegy z jiných oddílů a obnovit po dlouhé době lockdownu kamarádské vztahy. Cílem závodů není podávat maximální výkony, naopak apelujeme na plavce, aby si přihlásili rozumný počet startů a vybírali kratší tratě, aby nedošlo ke zraněním po dlouhé pauze.

    Podmínky účasti:
  • negativní PCR test
  • platná lékařská prohlídka
  • respirátor na bazénu i v jeho okolí
  • screeningový dotazník
  • pravidelná tréninková aktivita v minulých týdnech / měsících (výkony ve Strava, případně ve výzvách na webu)
  • podpora od rodičů přihlášených plavců (odvoz, vyzvednutí, strava, ubytování) ihned po doplavání musí plavci opustit bazén
  • rozumné přihlášení do disciplín (pouze pár startů, žádné dlouhé tratě) - ať není zranění

Dodatečné informace z emailu pro rodiče:
Kompletní informace od pořadatelů:
- https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/6537
Závody jsou rozděleny na rychlejší a pomalejší blok
- v každém bloku závodí 4 rozplavby, tj. 32 plavců.
- kdo je přijat do 32 místa, tak je rychlejší blok
- 33 až 64 je pomalejší blok
- rozpis naleznete v souboru Přiatí-disc-aktual-20042021-01.pdf
Nominace do obou bloků:
Plavci, kteří poplavou v rychlém i v pomalém bloku, se po skončení
"rychlého bloku" přesunou na 25m bazén, kde jim bude zkontrolována
startenka a mohou se vrátit na 50 m bazén a absolvovat start(y) v "pomalém" bloku.
Sraz a rozplavání:
- pátek sraz 11:30 pro rychlý blok
- pátek sraz 14:15 pro pomalý blok
Sobota a neděle:
- sobota a neděle rychlý blok sraz 7:15
- sobota pomalý blok sraz do 11:15
- neděle pomalý blok sraz do 10:30
Trenéři:
- pátek Jarda Lochman (605 814 264)
- sobota + neděle Radek Žikeš (721 950 748)
Nutné dokumenty:
- potvrzení o negativním PCR testu (nesmí být starší než 48h od začátku akce, tj středa 12:00)
- selfreporting formulář (SELFREPORTING_FORMULAR.pdf)
- platná lékařská prohlídka
Odevzdání
- dokumenty bychom měli ideálně odevzdat už v pátek ve 12.00 (i za plavce co závodí jen sobota, nebo neděle)
- proto prosím kdo zvládne, tak vše ofotit a poslat do čtvrteční 20h na tento email (jednicka@skmop.cz)
- originály s sebou
Příspěvek na testování
- od svazu bude proplacen příspěvek na COVID test pro závodníky
- po dohodě s ekonomem na systému vyplácení Vám bude příspěvek vyplacen, nebo použit pro platby dalších akcí
Vybavení:
- po celou dobu budeme muset mít respirátory FFP2, prosím alespoň 2ks/den pro rezervu
- nezapomenout svačinu a pití (restaurace budou uzavřeny)
Opuštění bazénu:
- prosím všechny rodiče "hlídkovat" u bazénu, protože nevíme kdy bude konec
- Po odplavání všech startů daného půldne MUSÍ opustit závodník areál.
Rychlejší blok
- níže zasílám výpis plavců rychlejšího bloku
- prosím i Vás o kontrolu, především ve čtvtek večer - rozlosování se může změnit
Rychlejší blok pátek:
- Matěj Hrdlička 50VZ
- Káťa Libová 50 VZ
Rychlejší blok sobota:
- Matěj Hrdlička 200 VZ
- Matěj Hrdlička 200 PZ
- Káťa Libová 200Z
- Lucka Vobořilová 200Z
Rychlejší blok neděle:
- Káťa Libová 100 Z
- Lucka Vobořilová 100Z
- Matěj Hrdlička - 100 VZ

Vedoucí akce: Radek Žikeš (přihlášky, odhlášky, informce)
trenéři na bazénu budou upřesněni dle počtu přijatých
Termín odhlášek: 20.04.2021 23:59 na email jednicka@skmop.cz, za pozdější odhlášky bude vybíráno startovné
Místo konání: Aquasvět Pardubice 50m, 8 drah, el. časomíra Omega
Startovné: 100,-Kč za každý přijatý start
Doprava: individuálně s rodiči - po doplavání musí plavci opustit bazén
Ubytování: individuálně s rodiči - po doplavání musí plavci opustit bazén
Sraz: bude doplněno dle přijatých
Propozice vysledky.czechswimming.....
Přijatí budou zveřejnění 13.4. na: vysledky.czechswimming.....

jménor.n.č.d.disciplínačas
CEJPKOVÁ Rozálie082  50 M 00:35,61
8  50 P 00:40,79
10  50 VZ00:32,4
24 100 M 01:21,5
28 100 P 01:26,9
30 100 Z 01:25,0
JUNKOVÁ Tereza082  50 M 00:41,7
8  50 P 00:47,4
10  50 VZ00:36,0
28 100 P 01:39,1
32 100 VZ01:18,5
KAŠPAROVÁ Adéla084  50 Z 00:39,28
8  50 P 00:41,17
10  50 VZ00:33,9
28 100 P 01:28,2
30 100 Z 01:20,5
32 100 VZ01:17,0
LIBOVÁ Kateřina072  50 M 00:33,58
4  50 Z 00:35,40
10  50 VZ00:28,62
14 200 PZ02:42,4
22 200 Z 02:40,5
30 100 Z 01:12,45
32 100 VZ01:04,3
VOBOŘILOVÁ Lucie082  50 M 00:32,0
4  50 Z 00:36,62
10  50 VZ00:30,2
14 200 PZ02:43,0
22 200 Z 02:38,9
24 100 M 01:13,6
30 100 Z 01:13,1
WITTENBERGEROVÁ Emma082  50 M 00:46,1
8  50 P 00:43,1
18 200 P 03:10,4
28 100 P 01:29,4
32 100 VZ01:18,7
jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKI Dan077  50 P 00:42,40
9  50 VZ00:33,69
11 200 VZ02:44,1
17 200 P 03:44,1
27 100 P 01:34,08
31 100 VZ01:15,01
HRDLIČKA Matěj041  50 M 00:29,4
7  50 P 00:33,1
9  50 VZ00:25,61
11 200 VZ01:58,37
13 200 PZ02:19,86
23 100 M 01:05,4
31 100 VZ00:55,51
HRDLIČKA Štěpán087  50 P 00:40,79
9  50 VZ00:33,0
11 200 VZ02:27,9
17 200 P 03:01,3
27 100 P 01:27,4
31 100 VZ01:09,4
NADEEV Ivan0523 100 M 01:09,0
27 100 P 01:28,8
31 100 VZ01:01,5
TEODORIDIS Kostas081  50 M 00:34,24
3  50 Z 00:38,80
9  50 VZ00:31,2
23 100 M 01:17,5
29 100 Z 01:21,8
31 100 VZ01:08,9
ZVOLSKÝ Vojtěch0523 100 M 01:05,49
31 100 VZ01:00,38

Počet přihlášených závodníků
 muži:6 ženy:6 celkem:12
Počet přihlášených startů
 muži:30 ženy:36 celkem:66