Letní oddílové přebory

Vydáno dne 15. 06. 2021 (počet přístupů 1209)


Vážení přátelé plaveckého oddílu SK Motorlet Praha,

V úterý 29.6. a ve středu 30.6. proběhnou, jako každý rok, tradiční Letní oddílové přebory. Přes léto pokračujeme v trénincích a tyto závody využijeme jako doplnění dlouhého období bez závodů. Začátek rozplavání bude v 17:15, začátek závodů v 17:40 a předpokládaný konec ve 21h. Sraz závodníků je v 16:45 před bazénem.
Ve středu po závodech proběhne na terase bazénu zakončení sezóny, na které zveme všechny plavce, rodiče a přátele našeho oddílu.
Starší plavci se mohou přihlásit přes přihlašování. Přípravku přihlásí trenéři. Zájemci o start v závodě z řad rodičů se mohou přihlásit na skmop@skmop.cz a štafety se budou hlásit na místě.
 
Pořádání a organizaci si zajišťujeme samy. Trenéři se budou primárně věnovat dětem a organizaci závodu. Prosíme rozhodčí z řad rodičů, aby nám pomohli s průběhem závodu. Při závodě nebude použita poloautomatická časomíra a tak je náročnější zpracování výsledků a je potřeba více rozhodčích.

Vyhlašování výsledků bude probíhat průběžně při závodech. Pro vítěze máme připraveny diplomy.

Zájemci o pomoc s organizací, rozhodčí a pořízením cen se mohou hlásit na jaroslav.lochman@skmop.cz

Propozice 2021 ve formátu pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
ALBLOVÁ Vanessa103  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
25 100 VZ
BABCZYNSKÁ Zita053  50 VZ00:30,8
11 200 VZ02:22,0
BENEŠOVÁ Viktorie113  50 VZ
21  50 Z 
BROUKOVÁ Julie123  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
25 100 VZ
BURŠOVÁ Kristýna103  50 VZ00:48,2
5  50 P 00:54,6
19  50 M 01:17,2
23 100 P 02:03,2
25 100 VZ02:01,6
CEJPKOVÁ Rozálie083  50 VZ00:32,4
5  50 P 00:40,79
9 100 M 01:21,5
19  50 M 00:35,61
23 100 P 01:26,9
31 100 PZ01:20,7
CIDLÍKOVÁ Agáta093  50 VZ00:42,4
5  50 P 01:03,6
7 100 Z 01:47,7
21  50 Z 00:52,2
23 100 P 02:05,8
25 100 VZ01:34,2
31 100 PZ01:48,4
FERUSOVÁ Alexandra063  50 VZ00:29,6
5  50 P 00:36,72
23 100 P 01:19,01
FROŇKOVÁ Aneta093  50 VZ00:39,5
5  50 P 00:53,8
23 100 P 01:55,5
25 100 VZ01:29,7
FRYDYRCHOVÁ Elen113  50 VZ
21  50 Z 
HLÁVKOVÁ Olivie0621  50 Z 00:35,61
25 100 VZ01:07,8
31 100 PZ01:16,6
HORKELOVA Eliška103  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
25 100 VZ
CHLUMSKÁ Tereza103  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
25 100 VZ
CHRENKOVÁ Petra103  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
25 100 VZ
JUNKOVÁ Tereza083  50 VZ00:36,0
5  50 P 00:47,4
19  50 M 00:41,7
23 100 P 01:39,1
25 100 VZ01:18,5
31 100 PZ01:27,6
KAŠPAROVÁ Adéla085  50 P 00:41,17
7 100 Z 01:20,5
13 200 P 03:18,2
19  50 M 
21  50 Z 00:39,28
29 200 Z 03:00,43
KIZHEVATOVA Mariia123  50 VZ
21  50 Z 
KOHOUTOVÁ Barbora063  50 VZ00:33,2
5  50 P 00:40,3
KOHOUTOVÁ Gabriela103  50 VZ00:45,6
5  50 P 01:07,4
25 100 VZ01:52,6
31 100 PZ
KULÍKOVÁ Emma123  50 VZ
5  50 P 
23 100 P 
25 100 VZ
KULÍKOVÁ Tereza095  50 P 00:45,6
7 100 Z 01:30,6
13 200 P 
23 100 P 01:41,3
25 100 VZ01:22,7
31 100 PZ01:31,6
KUŠNIER Sára Kateřina123  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
KYPTOVÁ Kristýna083  50 VZ00:36,9
7 100 Z 01:31,9
19  50 M 00:43,6
21  50 Z 00:45,1
25 100 VZ01:23,4
31 100 PZ01:33,6
LAJČAKOVÁ Karolína103  50 VZ00:34,6
7 100 Z 01:28,5
13 200 P 
19  50 M 00:43,5
23 100 P 01:38,2
29 200 Z 
LHOTOVÁ Tereza093  50 VZ00:49,2
5  50 P 01:03,5
7 100 Z 01:54,1
23 100 P 02:13,2
29 200 Z 
31 100 PZ02:03,8
LIBOVÁ Kateřina073  50 VZ00:28,62
7 100 Z 01:12,45
9 100 M 01:16,71
19  50 M 00:33,58
25 100 VZ01:04,3
31 100 PZ01:13,79
MARTYNOVA Adele123  50 VZ
21  50 Z 
MOHR Karolina103  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
25 100 VZ
NĚMCOVÁ Anna053  50 VZ00:30,7
7 100 Z 01:11,1
11 200 VZ02:19,7
17 200 PZ02:37,53
21  50 Z 00:34,84
25 100 VZ01:05,57
29 200 Z 02:31,6
33 400 VZ04:59,0
NĚMEČKOVÁ Veronika063  50 VZ00:28,98
5  50 P 00:39,16
13 200 P 03:00,4
19  50 M 00:33,43
21  50 Z 00:34,96
31 100 PZ01:14,4
POKORNA Stella123  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
25 100 VZ
PROCHÁZKOVÁ Nela103  50 VZ00:42,0
5  50 P 00:55,1
23 100 P 01:55,5
31 100 PZ01:47,7
PUDIVÍTROVÁ Kristýna093  50 VZ00:46,7
7 100 Z 02:01,6
13 200 P 
17 200 PZ
19  50 M 01:12,9
SMÍTALOVÁ Kristýna103  50 VZ00:57,0
5  50 P 01:08,8
ŠVÁROVÁ Aneta105  50 P 00:49,19
13 200 P 
21  50 Z 00:46,0
23 100 P 01:45,5
31 100 PZ01:36,0
TOTOVÁ Adéla073  50 VZ00:34,7
5  50 P 00:48,2
19  50 M 00:47,2
23 100 P 01:42,9
25 100 VZ01:19,7
31 100 PZ01:32,5
VOBOŘILOVÁ Lucie083  50 VZ00:30,2
7 100 Z 01:13,1
9 100 M 01:13,6
19  50 M 00:32,0
25 100 VZ01:06,0
31 100 PZ01:15,1
WEISSER Karolína093  50 VZ00:33,7
7 100 Z 01:27,0
11 200 VZ02:44,9
17 200 PZ03:06,5
25 100 VZ01:14,9
33 400 VZ05:58,4
WEISSER Tereza113  50 VZ00:46,1
7 100 Z 
25 100 VZ
31 100 PZ
WITTENBERGEROVÁ Emma085  50 P 00:43,1
7 100 Z 01:26,3
13 200 P 03:10,4
17 200 PZ
23 100 P 01:29,4
31 100 PZDi:sk,v
ZÁVADOVÁ Petra065  50 P 00:40,90
11 200 VZ02:08,0
jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKI Dan074  50 VZ00:33,69
6  50 P 00:42,40
12 200 VZ02:44,1
BÁTOR Alexej1322  50 Z 
BERDYCH Sebastian0920  50 M 00:39,2
22  50 Z 00:44,97
32 100 PZ01:32,2
BEZDĚK Petr114  50 VZ
22  50 Z 
BITTNER Jiří052 400 PZ05:03,29
6  50 P 00:33,89
12 200 VZ02:07,24
18 200 PZ02:21,86
24 100 P 01:11,02
34 400 VZ04:27,46
BITTNER Matyáš094  50 VZ00:37,7
6  50 P 00:47,8
12 200 VZ03:50,1
24 100 P 01:48,5
26 100 VZ01:24,6
32 100 PZ01:39,7
BROUK Štěpán084  50 VZ00:34,2
8 100 Z 01:27,9
12 200 VZ02:49,1
22  50 Z 00:42,0
26 100 VZ01:16,9
32 100 PZ01:27,8
CEJPEK Marek124  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
24 100 P 
DUBEC Matyáš074  50 VZ00:31,12
8 100 Z 01:22,6
12 200 VZ02:24,5
20  50 M 00:36,96
22  50 Z 00:35,97
26 100 VZ01:06,97
34 400 VZ05:14,7
DUDAL Julia114  50 VZ
22  50 Z 
GRYČ Daniel124  50 VZ
22  50 Z 
HAMPL Tomáš104  50 VZ00:40,0
8 100 Z 01:41,3
20  50 M 00:46,7
26 100 VZ01:30,3
HOLENDA Jakub124  50 VZ
HOLENDA Matěj124  50 VZ
HRDLIČKA Matěj0418 200 PZ02:19,86
20  50 M 00:29,4
22  50 Z 00:36,96
26 100 VZ00:55,51
34 400 VZ04:16,36
HRDLIČKA Štěpán084  50 VZ00:33,0
6  50 P 00:40,79
14 200 P 03:01,3
22  50 Z 00:43,50
24 100 P 01:27,4
HROUDA Martin094  50 VZ00:38,2
8 100 Z 01:35,6
12 200 VZ03:14,7
CHUCHVALEC Aleš0722  50 Z 00:35,97
26 100 VZ01:05,84
30 200 Z 02:37,21
CHUCHVALEC Vít044  50 VZ00:26,02
20  50 M 00:31,30
JAKUBEC Lukáš098 100 Z 01:56,9
12 200 VZ
14 200 P 
18 200 PZ
24 100 P 02:14,1
30 200 Z 
KOTEN Oliver074  50 VZ00:30,6
8 100 Z 01:12,37
12 200 VZ02:23,11
18 200 PZ02:51,18
22  50 Z 00:34,70
30 200 Z 02:34,34
LHOTA Jindřich114  50 VZ00:47,2
8 100 Z 
26 100 VZ01:54,7
32 100 PZ
MACHÁČEK Oliver074  50 VZ00:30,6
8 100 Z 01:18,2
22  50 Z 00:36,75
30 200 Z 02:44,5
32 100 PZ01:20,8
MACHÁČEK Samuel024  50 VZ00:25,12
8 100 Z 00:59,46
20  50 M 00:27,90
22  50 Z 00:28,47
32 100 PZ01:01,21
MALOŠEK Adam114  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
26 100 VZ
MONTFORT Fabian114  50 VZ
6  50 P 
MONTFORT Nicolas054  50 VZ00:29,0
12 200 VZ02:09,0
20  50 M 00:32,0
26 100 VZ00:59,0
34 400 VZ4:27,0
MULLER Albert114  50 VZ00:48,4
8 100 Z 
20  50 M 01:13,5
26 100 VZ02:10,4
NADEEV Ivan054  50 VZ00:28,2
10 100 M 01:09,0
20  50 M 00:30,1
26 100 VZ01:01,5
32 100 PZ01:16,38
NÁPRAVNÍK Ondřej104  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
26 100 VZ
NEKRASOV Jaroslav124  50 VZ
22  50 Z 
NOVOTNÝ Šimon054  50 VZ00:29,39
6  50 P 00:40,16
20  50 M 00:33,5
22  50 Z 00:36,33
26 100 VZ01:03,23
32 100 PZ01:12,83
NOVÝ Nikolas094  50 VZ00:41,0
8 100 Z 01:39,6
22  50 Z 00:49,2
26 100 VZ01:30,5
OMASTA Jan114  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
26 100 VZ
PODKORYTOV Semjon124  50 VZ
22  50 Z 
POHL Jakub094  50 VZ00:57,6
6  50 P 01:13,6
22  50 Z 01:07,1
26 100 VZ
PROCHÁZKA Viktor114  50 VZ00:44,4
6  50 P 
22  50 Z 
24 100 P 
SEMČUK Kateryna114  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
SOUKUP Daniel094  50 VZ00:35,2
8 100 Z 01:37,0
20  50 M 00:42,9
26 100 VZ01:18,8
30 200 Z 
TEODORIDIS Kostas084  50 VZ00:31,2
10 100 M 01:17,5
14 200 P 
18 200 PZ03:00,13
26 100 VZ01:08,9
34 400 VZ
TOLOKONNIKOV Dimitrij114  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
TOLOKONNIKOV SAVVA134  50 VZ
22  50 Z 
TOTA Tomáš104  50 VZ00:44,1
6  50 P 01:01,4
22  50 Z 00:49,2
26 100 VZ01:41,4
TUŠEK Václav104  50 VZ00:42,7
8 100 Z 
20  50 M 
26 100 VZ01:41,1
ZDRÁHALA Jáchym104  50 VZ
8 100 Z 
22  50 Z 
24 100 P 
ZVOLSKÝ Vojtěch052 400 PZ04:59,50
10 100 M 01:05,49
12 200 VZ02:05,8
18 200 PZ02:21,50
26 100 VZ01:00,38
34 400 VZ04:22,03

Počet přihlášených závodníků
 muži:46 ženy:41 celkem:87
Počet přihlášených startů
 muži:179 ženy:181 celkem:360