Oddílové srovnávací přebory

Vydáno dne 27. 08. 2021 (počet přístupů 852)


Na konci léta proběhnou oddílové srovnávací závody pro starší plavce.
Cílem těchto závodů je návrat do závodního tempa a otestování dovedností po letní přípravě. Plavci zároveň mají poslední šanci zaplavat si časy na vrcholové závody - DropCup pro žactvo a MČR pro juniory.

Povinný závod pro plavce trojky, dvojky a jedničky je 200PZ.
Ostatní disciplíny si plavci volí libovolně, dle svých preferencí pro MČR.

Informace k závodu:
Datum konání: pondělí a úterý 30.8. a 31.8.
Sraz: 16.30
Rozplavání: 16.45
Začátek závodů: 17.15
Ukončení závodů: 19.00

jménor.n.č.d.disciplínačas
ALBLOVÁ Vanessa103  50 VZ
5  50 P 
19  50 M 
21  50 Z 
BABCZYNSKÁ Zita053  50 VZ00:30,8
7 100 Z 01:17,55
BENEŠOVÁ Viktorie113  50 VZ
21  50 Z 
BLÁHOVÁ Terezie023  50 VZ00:34,5
7 100 Z 01:18,2
19  50 M 00:47,3
21  50 Z 
BROUKOVÁ Julie123  50 VZ
5  50 P 
19  50 M 
21  50 Z 
BURŠOVÁ Kristýna103  50 VZ00:48,2
5  50 P 00:54,6
17 200 PZ
23 100 P 02:03,2
25 100 VZ02:01,6
CEJPKOVÁ Rozálie083  50 VZ00:32,4
5  50 P 00:40,79
9 100 M 01:21,5
17 200 PZ02:57,45
19  50 M 00:35,61
23 100 P 01:26,9
31 100 PZ01:20,7
CIDLÍKOVÁ Agáta093  50 VZ00:42,4
5  50 P 01:03,6
7 100 Z 01:47,7
19  50 M 00:54,9
25 100 VZ01:34,2
31 100 PZ01:48,4
FROŇKOVÁ Aneta093  50 VZ00:39,5
5  50 P 00:53,8
17 200 PZ
19  50 M 00:54,6
23 100 P 01:55,5
FRYDYRCHOVÁ Elen113  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
HLÁVKOVÁ Ester0617 200 PZ02:58,5
HLÁVKOVÁ Olivie067 100 Z 01:14,0
11 200 VZ02:23,2
17 200 PZ02:52,05
21  50 Z 00:35,61
29 200 Z 02:35,99
HOŠKOVÁ Veronika023  50 VZ00:29,53
11 200 VZ02:19,07
21  50 Z 00:33,91
33 400 VZ04:54,21
CHLUMSKÁ Tereza103  50 VZ
5  50 P 
19  50 M 
21  50 Z 
CHRENKOVÁ Petra103  50 VZ
5  50 P 
19  50 M 
21  50 Z 
JUNKOVÁ Tereza083  50 VZ00:36,0
5  50 P 00:47,4
17 200 PZ
19  50 M 00:41,7
25 100 VZ01:18,5
KAŠPAROVÁ Adéla0817 200 PZ03:10,0
KIZHEVATOVA Mariia123  50 VZ
21  50 Z 
KNAPOVÁ Markéta123  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
KOHOUTOVÁ Barbora063  50 VZ00:33,2
5  50 P 00:40,3
13 200 P 03:12,1
17 200 PZ03:05,4
31 100 PZ01:22,5
KOHOUTOVÁ Gabriela103  50 VZ00:45,6
7 100 Z 01:53,6
21  50 Z 00:56,5
31 100 PZ
KULÍKOVÁ Ema123  50 VZ
5  50 P 
19  50 M 
21  50 Z 
KULÍKOVÁ Tereza093  50 VZ00:36,3
5  50 P 00:45,6
13 200 P 
17 200 PZ
23 100 P 01:41,3
25 100 VZ01:22,7
KURCOVÁ Kateřina033  50 VZ
5  50 P 
KYPTOVÁ Kristýna0817 200 PZ
21  50 Z 00:45,1
LAJČAKOVÁ Karolína103  50 VZ00:34,6
7 100 Z 01:28,5
11 200 VZ03:16,5
17 200 PZ
23 100 P 01:38,2
31 100 PZ01:27,6
LANGMAYEROVÁ Tereza043  50 VZ00:29,54
5  50 P 00:42,38
19  50 M 00:35,67
25 100 VZ01:03,41
LHOTOVÁ Tereza093  50 VZ00:49,2
5  50 P 01:03,5
17 200 PZ
19  50 M 01:11,8
29 200 Z 
LIBOVÁ Kateřina073  50 VZ00:28,62
7 100 Z 01:12,45
11 200 VZ02:22,7
17 200 PZ02:42,4
19  50 M 00:33,58
25 100 VZ01:04,3
LOEBE Charlotte113  50 VZ00:49,0
5  50 P 01:02,2
19  50 M 
21  50 Z 00:55,2
MOHR Karolina103  50 VZ
5  50 P 
NĚMCOVÁ Anna051 400 PZ05:31,3
7 100 Z 01:11,1
17 200 PZ02:37,53
25 100 VZ01:05,57
29 200 Z 02:31,6
NĚMEČKOVÁ Veronika063  50 VZ00:28,98
5  50 P 00:39,16
13 200 P 03:00,4
17 200 PZ02:40,8
21  50 Z 00:34,96
25 100 VZ01:02,93
NGUYENOVA KHANH VI113  50 VZ
5  50 P 
19  50 M 
21  50 Z 
NURMANBETOVÁ Azhara103  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
PAULOVÁ Frida Violetta113  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
PIRALIČOVÁ Ellen093  50 VZ00:40,5
5  50 P 01:00,5
17 200 PZ
21  50 Z 00:51,4
25 100 VZ01:31,2
POKORNÁ Stella123  50 VZ
5  50 P 
19  50 M 
21  50 Z 
PROCHÁZKOVÁ Nela103  50 VZ00:42,0
5  50 P 00:55,1
19  50 M 00:58,1
21  50 Z 00:53,8
SEMČUKOVÁ Kateryna113  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
SMÍTALOVÁ Kristýna103  50 VZ00:57,0
5  50 P 01:08,8
21  50 Z 
TOTOVÁ Adéla073  50 VZ00:34,7
5  50 P 00:48,2
17 200 PZ03:18,6
19  50 M 00:47,2
23 100 P 01:42,9
VÍZKOVÁ Johana103  50 VZ
5  50 P 
21  50 Z 
VOBOŘILOVÁ Lucie083  50 VZ00:30,2
9 100 M 01:13,6
11 200 VZ02:31,0
17 200 PZ02:43,0
19  50 M 00:32,0
25 100 VZ01:06,0
WEISSER Karolína095  50 P 00:47,6
7 100 Z 01:27,0
11 200 VZ02:44,9
17 200 PZ03:06,5
25 100 VZ01:14,9
33 400 VZ05:58,4
WEISSER Tereza113  50 VZ00:46,1
5  50 P 01:05,6
19  50 M 00:55,1
21  50 Z 00:57,6
WITTENBERGEROVÁ Emma0817 200 PZ
ZÁVADOVÁ Petra061 400 PZ05:22,50
11 200 VZ02:08,0
17 200 PZ02:26,4
29 200 Z 02:26,0
jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKI Dan076  50 P 00:42,40
14 200 P 03:44,1
18 200 PZ03:04,3
24 100 P 01:34,08
32 100 PZ01:26,9
BÁRANY Samuel104  50 VZ00:49,9
6  50 P 00:53,4
20  50 M 01:00,0
22  50 Z 00:55,4
BÁTOR Alexey1322  50 Z 
BERDYCH Sebastian094  50 VZ00:38,0
8 100 Z 01:29,3
18 200 PZ03:20,7
20  50 M 00:39,2
32 100 PZ01:32,2
BEZDĚK Petr114  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
BITTNER Jiří0518 200 PZ02:21,86
BITTNER Matyáš096  50 P 00:47,8
12 200 VZ03:50,1
14 200 P 
18 200 PZ
24 100 P 01:48,5
26 100 VZ01:24,6
BROUK Štěpán084  50 VZ00:34,2
8 100 Z 01:27,9
12 200 VZ02:49,1
18 200 PZ
22  50 Z 00:42,0
30 200 Z 03:08,3
CEJPEK Marek124  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
DROZD Tobiáš064  50 VZ00:30,7
12 200 VZ02:22,9
18 200 PZ03:03,1
26 100 VZ01:06,8
DUBEC Matyáš074  50 VZ00:31,12
8 100 Z 01:22,6
12 200 VZ02:24,5
18 200 PZ03:00,4
20  50 M 00:36,96
22  50 Z 00:35,97
26 100 VZ01:06,97
DUDAL Julia114  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
GRYČ Daniel124  50 VZ
22  50 Z 
HAMPL Tomáš104  50 VZ00:40,0
8 100 Z 01:41,3
18 200 PZ
20  50 M 00:46,7
26 100 VZ01:30,3
HOLENDA Jakub124  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
HOLENDA Matěj124  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
HOUŠKA Lukáš134  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
HOUŠKA Matyáš114  50 VZ01:01,2
6  50 P 01:13,7
20  50 M 
22  50 Z 01:13,3
HRDLIČKA Matěj042 400 PZ05:19,69
6  50 P 00:33,1
12 200 VZ01:58,37
18 200 PZ02:19,86
26 100 VZ00:55,51
34 400 VZ04:16,36
HRDLIČKA Štěpán084  50 VZ00:33,0
14 200 P 03:01,3
18 200 PZ02:52,70
24 100 P 01:27,4
HROUDA Lukáš056  50 P 00:34,10
HROUDA Martin094  50 VZ00:38,2
8 100 Z 01:35,6
18 200 PZ
22  50 Z 00:46,4
26 100 VZ01:23,1
CHUCHVALEC Aleš074  50 VZ00:30,22
8 100 Z 01:13,83
18 200 PZ02:46,82
26 100 VZ01:05,84
30 200 Z 02:37,21
CHUCHVALEC Vít044  50 VZ00:26,02
20  50 M 00:31,30
JAKUBEC Lukáš094  50 VZ00:46,7
6  50 P 00:59,1
18 200 PZ
22  50 Z 00:52,4
26 100 VZ01:56,6
KOTEN Oliver0718 200 PZ02:51,18
LAVRENTYEV Andrew124  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
LHOTA Jindřich114  50 VZ00:47,2
6  50 P 01:02,8
20  50 M 01:15,5
22  50 Z 00:58,3
MACHÁČEK Oliver0718 200 PZ02:53,5
MACHÁČEK Samuel024  50 VZ00:25,12
6  50 P 00:31,60
20  50 M 00:27,90
24 100 P 01:11,89
MALOŠEK Adam114  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
MIKULA Andrej0918 200 PZ
MIKULA Šimon0718 200 PZ03:06,9
MITKA Daniel084  50 VZ00:32,0
6  50 P 00:46,1
12 200 VZ02:37,4
18 200 PZ
26 100 VZ01:11,1
32 100 PZ01:23,2
MONTFORT Fabian114  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
MONTFORT Nicolas054  50 VZ00:25,4
12 200 VZ02:04,5
18 200 PZ02:27,2
26 100 VZ00:56,93
34 400 VZ04:27,8
MULLER Albert114  50 VZ00:48,4
6  50 P 01:09,0
20  50 M 01:13,5
22  50 Z 00:56,4
NADEEV Ivan0518 200 PZ02:34,8
20  50 M 00:30,1
26 100 VZ01:01,5
NÁPRAVNÍK Ondřej104  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
NEKRASOV Jaroslav124  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
NOVOTNÝ Robert0420  50 M 00:31,4
26 100 VZ00:59,6
32 100 PZ01:14,10
NOVOTNÝ Šimon0520  50 M 00:33,5
22  50 Z 00:36,33
32 100 PZ01:12,83
NOVÝ Nikolas094  50 VZ00:41,0
6  50 P 00:53,6
8 100 Z 01:39,6
18 200 PZ
24 100 P 01:51,0
26 100 VZ01:30,5
OMASTA Jan114  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
PALIWAL Adam052 400 PZ05:45,0
12 200 VZ02:22,08
18 200 PZ03:02,62
22  50 Z 00:30,2
26 100 VZ01:04,14
30 200 Z 02:38,45
PODKORYTOV Semjon124  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
POHL Jakub094  50 VZ00:57,6
6  50 P 01:13,6
20  50 M 
22  50 Z 01:07,1
PŘÍKLENK Tomáš1322  50 Z 
PROCHÁZKA Viktor114  50 VZ00:44,4
6  50 P 
20  50 M 
22  50 Z 
RYBA Ondřej054  50 VZ00:26,5
6  50 P 00:37,4
20  50 M 00:29,84
SOUKUP Daniel094  50 VZ00:35,2
10 100 M 01:48,3
12 200 VZ03:03,7
18 200 PZ
20  50 M 00:42,9
34 400 VZ06:31,5
TEODORIDIS Kostas084  50 VZ00:31,2
6  50 P 00:43,96
10 100 M 01:17,5
18 200 PZ03:00,13
28 200 M 03:40,2
32 100 PZ01:20,6
TOLOKONNIKOV Dimitrij114  50 VZ
6  50 P 
22  50 Z 
TOLOKONNIKOV Savva134  50 VZ
22  50 Z 
TOTA Tomáš104  50 VZ00:44,1
6  50 P 01:01,4
20  50 M 00:55,1
22  50 Z 00:49,2
TUŠEK Václav104  50 VZ00:42,7
6  50 P 00:58,9
20  50 M 
22  50 Z 00:50,6
VÍZEK Martin124  50 VZ
22  50 Z 
ZDRÁHALA Jáchym104  50 VZ
6  50 P 
20  50 M 
22  50 Z 
ZVOLSKÝ Vojtěch052 400 PZ04:59,50
10 100 M 01:05,49
12 200 VZ02:05,8
18 200 PZ02:21,50
34 400 VZ04:22,03
ŽÁK Matyáš0320  50 M 00:31,04
24 100 P 01:16,24
32 100 PZ01:13,1

Počet přihlášených závodníků
 muži:60 ženy:48 celkem:108
Počet přihlášených startů
 muži:216 ženy:190 celkem:406