Krajský přebor dorostu a dospělých

Vydáno dne 19. 11. 2021 (počet přístupů 869)

S podstatně početnější výpravou dvaadvaceti plavců jsme se po dvou letech opět zúčastnili Krajského přeboru dorostu a dospělých v Mladé Boleslavi. Protože ve Středočeském kraji není padesátimetrový bazén, je jejich přebor sloučený s Pražským a v Praze se pak pořádá sloučený jarní přebor na dlouhém bazénu. Snad příští rok po pauze také bude. Výsledky se ale vyhlašují zvlášť. Nejúspěšnější plavkyně našeho oddílu byly při neúčasti nejlepší závodnice z předloňska hned dvě. Petra Závadová v pěti startech při premiéře v dorostenecké kategorii získala pět přebornických titulů. Kateřina Libová, která jinak ještě startuje v kategorii žaček, vyhrála také pětkrát. V dalších startech navíc přidala čtyři druhá místa a z toho tři za Petrou. Mezi dorostenci a muži po jednom titulu mají Nicolas Montfort a Matěj Hrdlička. Kromě titulů chválím všechny účastníky za vzájemnou podporu a atmosféru závodů, na které jsme se výrazně podíleli.

Kompletní výsledky jsou dostupné v oddílovém archivu v souboru 2111kpdd.pdf (548 080 B).