ISL 2021

Vydáno dne 30. 11. 2021 (počet přístupů 797)

V sezóně 2021 plavala Bára za tým Iron v International Swimming League. Překonala několikrát rekord ČR. Byla nejúspěšnějším nováčkem z draftu a výrazně pomohla svému týmu ke konečnému sedmému místu.

ISL 3 (2. - 3. září)

Báry tým Iron se v ročníku 2021 poprvé představil v Neapoli ve třetím utkání. Bára rozjížděla kraulovou štafetu. Na 400 m volným způsobem byla druhá nejrychlejší a časem 04:03,22 vytvořila nový rekord ČR. Ve druhé polohové štafetě na posledním úseku zaplavala letmo čas 52,24. Na dvoustovce volným způsobem přidala další druhé místo. Ve smíšené polohové štafetě zaplavala na posledním úseku letmo čas 52,35 a s celkovým ziskem 34 bodů v utkání byla na děleném desátém místě jednotlivců. Tým Iron byl v kole s celkovým ziskem 405,5 bodu třetí.

ISL 5 (9. - 10. září)

V pátém utkání Bára nejdříve plavala druhý úsek kraulové ženské štafety, kde letmo zaplavala čas 52,06. Pak obsadila šesté místo na 400 m volným způsobem. V polohové štafetě letmo zaplavala na posledním úseku čas 52,77. V individuálním závodu na 100 m volným způsobem byla Bára sedmá. Na dvoustovce volným způsobem byla Bára opět druhá. Ve smíšené polohové štafetě zaplavala Bára poslední úsek za 52,20. A s 25,5 body Bára obsadila v individuálním pořadí dělené osmnácté místo. Tým Iron byl s celkovým ziskem 374 bodů na posledním čtvrtém místě.

ISL 5
SEEMANOVÁ Barbora  400 VZ 6. 04:03,67
 100 VZ 7. 00:52,67
 200 VZ 2. 01:53,98

results_book_isl05.pdf (535 535 B)

ISL 7 (16. - 17. září)

V sedmém utkání Bára nejdříve plavala druhý úsek kraulové ženské štafety, kde letmo zaplavala skvělý čas 51,89. Na 400 m volným způsobem byla v sedmém utkání ISL druhá. V pomalejší polohové štafetě letmo zaplavala na posledním úseku čas 52,54. V individuálním závodu na 100 m volným způsobem byla Bára čtvrtá. V sedmém utkání dvoustovku volným způsobem Bára vyhrála. Ve smíšené polohové štafetě zaplavala Bára poslední úsek za 52,19. A s pětatřiceti body Bára obsadila v individuálním pořadí dvanácté místo. Tým Iron byl s celkovým ziskem 362,5 bodů na třetím místě.

ISL 7
SEEMANOVÁ Barbora  400 VZ 2. 04:03,29
 100 VZ 4. 00:52,61
 200 VZ 1. 01:54,09

results_book_isl07.pdf (413 775 B)

ISL 10 (25. - 26. září)

V desátém utkání Bára nejdříve plavala druhý úsek kraulové ženské štafety, kde letmo zaplavala opět skvělý čas 51,90. Na trati 400 m volným způsobem Bára zvítězila v novém rekordu ČR 04:02,09. V pomalejší polohové štafetě letmo zaplavala na posledním úseku úžasný čas 51,39. V individuálním závodu na 100 m volným způsobem byla Bára druhá opět v rekordu ČR, který vylepšila na čas 52,31. V trhání rekordů v desátém kole pokračovala i na dvoustovce, kterou Bára vyhrála v čase 01:53,31. Ve smíšené polohové štafetě zaplavala Bára poslední úsek za 52,34. A s bodovým ziskem 48,5 se Bára v utkání umístila v individuálním pořadí na druhém místě. Tým Iron byl s celkovým ziskem 529 bodů na druhém místě.

ISL 10
SEEMANOVÁ Barbora  400 VZ 1. 04:02,09
 100 VZ 2. 00:52,31
 200 VZ 1. 01:53,31

results_book_isl10.pdf (421 940 B)

ISL 11 (29. - 30. září)

Desátým utkáním skončila základní část soutěže ISL. Prvních šest týmů přímo postoupilo do dalších kol v Eindhovenu. Tým Iron se v základní části umístil na sedmém místě a v jedenáctém kole naposledy v Neapoli zápolil o jedno ze dvou postupových míst. V jedenáctém utkání Bára nejdříve plavala druhý úsek kraulové ženské štafety, kde letmo zaplavala opět skvělý čas 51,68. Na trati 400 m volným způsobem byla Bára druhá. V pomalejší polohové štafetě letmo zaplavala na posledním úseku čas 52,64. V individuálním závodu na 100 m volným způsobem byla Bára třetí a vyrovnala vlastní rekord ČR. Na dvoustovce Bára vyhrála v čase 01:53,97. Ve smíšené polohové štafetě zaplavala Bára poslední úsek za parádních 51,72. A se ziskem čtyřiatřiceti bodů se Bára v utkání umístila v individuálním pořadí na pátém místě. Tým Iron byl s celkovým ziskem 497 bodů na druhém místě a postoupil do dalších kol.

ISL 11
SEEMANOVÁ Barbora  400 VZ 2. 04:02,44
 100 VZ 3. 00:52,31
 200 VZ 1. 01:53,97

results_book_isl11.pdf (560 178 B)

ISL 12 (11. - 12. listopadu)

Po Mistrovství Evropy v krátkém bazénu, se ISL přesunulo na další utkání do Eindhovenu. Ve dvanáctém utkání Bára nejdříve plavala druhý úsek kraulové ženské štafety, kde letmo zaplavala čas 53,00. Na trati 400 m volným způsobem byla Bára osmá. V individuálním závodu na 100 m volným způsobem byla Bára šestá. Na dvoustovce Bára byla druhá. Se ziskem třinácti bodů se Bára v utkání umístila v individuálním pořadí na třiapadesátém místě. Tým Iron byl s celkovým ziskem 340 bodů čtvrtý.

ISL 12
SEEMANOVÁ Barbora  400 VZ 8. 04:11,81
 100 VZ 6. 00:52,65

results_book_isl12.pdf (435 909 B)

ISL 15 (20. - 21. listopadu)

V patnáctém utkání Bára nejdříve plavala druhý úsek kraulové ženské štafety, kde letmo zaplavala čas 52,24. Na 400 m volným způsobem byla Bára čtvrtá. V individuálním závodu na 100 m volným způsobem byla Bára šestá. Na dvoustovku volným způsobem byla Bára druhá v novém rekordu ČR s hodnotou 01:53,23. Se ziskem 21,5 bodu Bára obsadila v individuálním pořadí jednatřicáté místo. Tým Iron byl s celkovým ziskem 324,5 bodů na čtvrtém místě.

ISL 15
SEEMANOVÁ Barbora  400 VZ 4. 04:04,98
 100 VZ 6. 00:52,34
 200 VZ 2. 01:53,23

results_book_isl15.pdf (446 099 B)

ISL 17 (27. - 28. listopadu)

V sedmnáctém utkání Bára nejdříve plavala druhý úsek kraulové ženské štafety, kde letmo zaplavala výborný čas 51,88. Na 400 m volným způsobem byla Bára druhá. V pomalejší polohové štafetě žen Bára na posledním úseku zaplavala znovu výtečných 51,89. V individuálním závodu na 100 m volným způsobem brala Bára druhé místo. Za první závodnicí zaostala jen o jednu setinu a zaplavala nový rekord ČR s hodnotou 51,71 a svůj předchozí rekord vylepšila tak o celých šest desetin vteřiny! Dvoustovku volným způsobem Bára vyhrála. Ve smíšené polohové štafetě nakonec Bára zaplavala čas 52,17. Se ziskem pětatřiceti bodů Bára obsadila v individuálním pořadí dělené jedenácté místo. Tým Iron byl s celkovým ziskem 446 bodů na druhém místě a na celkově sedmém místě se s soutěží rozloučil a do finálového kola nepostoupil.