Letní soustředění

Vydáno dne 06. 05. 2022 (počet přístupů 2162)


Již tradiční letní soustředění oddílu plavání SK Motorlet Praha proběhne letos v České republice, a to ve sportovním areálu Rumburk. Jako v roce 2020 na soustředění počítáme s každodenními cyklistickými výlety, proto je předpokladem, že každý účastník je aktivní cyklista.

Termín konání: od soboty 20. 8. 2022 do neděle 28. 8. 2022

Garant akce: Jaroslav Lochman (jaroslav.lochman@skmop.cz)

Sraz a návrat: v sobotu 20. 8. 2022 v 8:00 u bazénu v Radlicích, návrat 28. 8. 2022 cca 16:30.

Ubytování: Sportlife centrum s.r.o., Lesní 1302/12, 408 01, Rumburk

Bazén: 25 m, plavecký bazén v Rumburku

Doprava: společná autobusem

Seznam vybraných účastníků:
Družstvo 1: Babczynski Dan, Bittner Jiří, Cejpková Rozálie, Dubec Matyáš, Hlávková Olivie, Chuchvalec Aleš, Junková Tereza, Kašparová Adéla, Kyptová Kristýna, Libová Kateřina, Malucha Agáta, Mitka Daniel, Němcová Anna, Němečková Veronika, Teodoridis Kostas, Totová Adéla, Vobořilová Lucie, Závadová Petra a Zvolský Vojtěch.

Družstvo 2: Berdych Sebastian, Bittner Matyáš, Buršová Kristýna, Cidlíková Agáta, Fronková Aneta, Hampl Tomáš, Hrouda Martin, Jakubec Lukáš, Kohoutová Gabriela, Kulíková Tereza, Lajčaková Karolína, Lhotová Tereza, Petrovicky Adam, Pohl Jakub, Procházková Nela, Soukup Daniel, Šimpachová Viktorie, Tota Tomáš a Tušek Václav.

Družstvo 3: Bezděk Petr, Brouková Julie, Cejpek Marek, Houška Matyáš, Koďousová Valerie, Kulíková Ema, Lhota Jindřich, Loebe Charlotte, Malošek Adam, Nápravník Ondřej, Omasta Jan, Paulova Frida Violetta, Pokorná Stella, Procházka Viktor, Vasylyev Tymur a Vomela Karel.

Přípravka A: Holenda Jakub a Holenda Matěj.

Cena: 8.000,- Kč (částku uhraďte převodem po zveřejnění vybraných účastníků, do 30. 6. 2022, číslo účtu: 123-2951010297/0100, variabilní symbol plavce, zpráva pro příjemce: jméno plavce, soustředění RUM-srpen 2022).

Účast: na soustředění bude vybráno 60 dětí a 10 trenérů. Přednostně budou vybráni zájemci z I., II. a III. družstva. Doplněni budou vybranými zájemci z přípravky A.

Program: jedná se o kondiční soustředění s cílem připravit plavce na začátek sezóny. V programu je denně tréninky v bazénu, dále běhání a cyklistika, posilování, hry a teoretická příprava. V plánu jsou dva celodenní výlety v přírodě.

Vybavení: osobní prádlo, hygienické potřeby, ponožky a teplé ponožky, trička, svetr lehký a teplý (nebo mikina), souprava a triko MoP, kšiltovka, sluneční brýle, šátek, větrovka s kapucí, tepláková souprava, boty na běhání a na celodenní výlet, oblečení na sport a hry do lesa (počítejte se znehodnocením), kolo (nejlépe mtb, případně trekové nebo gravel), cyklistická helma, náhradní duše a další vybavení na kolo, pantofle, pyžamo, psací potřeby, batůžek, opalovací krém, brejličky, plavky, láhev na pití.

Kapesné: dle uvážení. většinu času se budeme pohybovat v přírodě a v areálu sportoviště s ubytováním.