Zavedení Klubového informačního systému (KIS)

Vydáno dne 01. 11. 2022 (počet přístupů 470)


Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že administrativa a ekonomická agenda oddílu plavání SK Motorlet Praha pilotně přechází od 21. listopadu 2022 na tzv. "Klubový informační systém (KIS)", který funguje pro Vaše uživatelské pohodlí jako webové rozhraní nebo také jako mobilní aplikace pro Android a iOS (název aplikace KIS, zdroj: e-Sport.cz, oddíl: Plavání SK Motorlet Praha). Samotný systém KIS poskytuje mnoho možností v oblasti vnitřní komunikace, správy docházky, tréninků, sportovních akcí (závody a soustředění), evidence zdravotních prohlídek, a především systém slouží prioritně pro evidenci a bilanci plateb za sportovní akce a úhrady členských (měsíčních) příspěvků.


Do systému byly importovány veškerá osobní data našich plavců a byly vytvořeny jednotlivé účty, ke kterým Vám budou automaticky zaslány přístupové údaje na Vámi uvedené e-maily. Po přihlášení k účtu prosím nejprve proveďte update všech osobních údajů a pak volitelně vložte aktuální fotografii plavce a sken poslední lékařské prohlídky. Pro Vaši rychlejší správu a orientaci si můžete přiřadit pod jedno rozhraní více účtů např. sourozenců.

Aktuálně systém stále běží v pilotním režimu a bude nutné ještě vychytat pomyslné "mouchy", proto Vás prosíme o shovívavost a možné řešení vzniklých problémů metodou pokus - omyl.

Věříme, že se KIS dobře a rychle osvědčí v praxi, zjednoduší ekonomickou agendu oddílu a poskytne Vám, rodičům, aktuální přehled o výši zaplacených finančních prostředků a přinese pohodlí při úhradě částek za závody, soustředění a za poplatky prostřednictvím osobních platebních příkazů.

Během roku 2023 budeme postupně testovat a nasazovat další již zmíněné funkce, které ulehčí komunikaci v rámci oddílu a eliminují administrativní duplicity. V případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů k systému nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za Váš čas a jsme s pozdravem V. Teodoridis a J. Lochman


toplist