Letní soustředění - Itálie

Vydáno dne 24. 02. 2023 (počet přístupů 1524)


V letošním roce se náš oddíl plavání opět vrací k tradiční destinaci pro uspořádání letního soustředění ve slunné Italii v resortu Bella Italia (Lignano Sabbiadoro). Soustředění proběhne na konci prázdnin v termínu 26. srpna až 3. září 2023 (ráno).


Vedoucí akce: Jaroslav Lochman (jaroslav.lochman@skmop.cz).

Termín: 26. 8. až 3. 9. 2023.

Sraz a odjezd: pátek 25. 8. 2023 v 19:00 před bazénem v Radlicích, odjezd cca 20:00 (časy jsou zatím orientační).

Program:  v sobotu 26. 8. 2023 po příjezdu začínáme tréninkem v bazénu a následuje snídaně. Každý den trénink v 50m bazénu, cvičení, hry a pláž. Končíme v sobotu 2. 9. 2023 obědem, následovat bude výlet do města a večerní pizza a cca 20:00 odjezd do ČR. Příjezd 3. 9. 2023 cca 6:00 do Radlic.

Podrobnější program bude doplněn.

Cena: 14.500,- Kč platební předpis bude v KISu. Záloha 10.000,- Kč bude splatná do 30. 6. 2023 a doplatek 4.500,- Kč do 31. 7. 2023. Je možné zaplatit celou částku najednou do 30. 6. 2023. Prosím neplaťte předem a vyčkejte předpisu v KIS!

Vybavení: osobní prádlo, hygienické potřeby, sportovní vybavení na bazén, běh, pláž a tělocvičny, pokrývka hlavy, sluneční brýle, šátek, větrovka s kapucí, tepláková souprava, boty na běhání, oblečení na sport a hry na pláži či v areálu, přezutí na bazén a hotel, psací potřeby, batůžek na bazén, opalovací krém, brejličky, plavky, láhev na pití, pytel s plaveckými pomůckami, plavecká čepice (i chlapci), kapesné s rezervou na odjezdovou večeři v pizzerii (15-20 EUR).

Ubytování a strava: ubytování bude ve 4 až 6 lůžkových pokojích, strava 3x denně.

Seznam účastníků: Babczynská Zita, Babczynski Dan, Barban Erik Paul, Bátor Alexej, Berdych Sebastian, Bezděk Petr, Bittner Matyáš, Brouk Štěpán, Brouková Julie, Buršová Kristýna, Cejpek Marek, Cejpková Rozálie, Cidlíková Agáta, Dolia-Muzychuk Aaron, Dubec Matyáš, Fógel Adam, Froňková Aneta, Gryč Daniel, Havlišová Kristína, Heřmanská Josefína, Hlávková Olivie, Hlušička Filip, Houška Lukáš, Houška Matyáš, Hrouda Martin, Chuchvalec Aleš, Jakubec Lukáš, Junková Tereza, Kašparová Adéla, Koďousová Valerie, Kohoutová Gabriela, Krychfalushiy Matfey, Kucha Oleksandra, Kulíková Ema, Kulíková Tereza, Kyptová Kristýna, Lajčaková Karolína, Lhota Jindřich, Lhotová Tereza, Libová Kateřina, Malošek Adam, Michlíková Andrea, Mitka Daniel, Montfort Fabian Michael, Montfort Nicolas Filip, Müller Albert, Nápravník Ondřej, Někrasov Jaroslav, Němcová Anna, Nýdrle Adina, Omasta Jan, Paliwal Adam, Pohl Jakub, Pohlová Ela, Pokorná Stella, Procházka Viktor, Procházková Nela, Rybková Daniela, Sedláčková Zuzana, Simonov Ivan, Šimpachová Viktorie, Štětina Jakub, Štíbr David, Štíbrová Marie, Štipák Adam, Teodoridis Kostas, Tkachenko Yehor, Unger Filip, Vavruška David, Vobořilová Lucie, Weisser Tereza, Závadová Petra, Zhylina Anastasiia, Zugarová Nela a Zvolský Vojtěch.

Potřebné dokumenty: posudek o zdravotní způsobilosti (bude zasláno e-mailem), bezinfekčnost + prohlášení (bude zasláno e-mailem), cestovní doklad (budeme kontrolovat při odjezdu), kartička pojištěnce nebo její kopie (budeme kontrolovat při odjezdu). Doporučujeme všem účastníkům cestovní připojištění!

Aktivní město: je možné získat příspěvek na úhradu letního soustředění přes portál aktivní město moje.aktivnimesto.cz, stačí se přihlásit do svého účtu na portále aktivní město a využít možnosti čerpat příspěvek 800,- Kč pro děti s trvalým bydlištěm na Praze 5 a Praze 6.

Dále je možné pod heslem "Darujeme kroužky dětem z Ukrajiny" možnost čerpat příspěvku ve výši 1000,- Kč.