Přestupy plavců mezi sportovními družstvy a letní tréninky v bazénu Radlice

Vydáno dne 30. 06. 2024 (počet přístupů 317)


Vážení plavci a rodiče, 
na základě výsledků přestupních tréninků, testů, účasti na závodech a docházky byly uzavřeny přestupy plavců mezi družstvy s platností od 1. 7. 2024. Výsledky najdete - zde a budou následně uveřejněny v příslušné sekci "družstva" na webu oddílu. Rozpis tréninků pro novou sezony 2024/25 bude uveřejněn v polovině srpna 2024 včetně předběžné termínovky.

Někteří plavci ještě musí před začátkem sezony splnit některé povinnosti. Mohou tak učinit v průběhu července, srpnových tréninků nebo letního soustředění. Konkrétní termín je možné domluvit s Jaroslavem Lochmanem. 

Letní tréninky budou organizovány od 29. 7. do 23. 8. 2024 v bazénu Radlice pro zájemce z 1., 2., 3. družstva a přípravky A v čase od 7:00 do 9:00 vždy každé pondělí, středu a čtvrtek (předběžný rozpis - zde). Tréninky budou vedeny výběrem oddílových trenérů dle jejich časových dispozicí a budou primárně zaměřeny na udržení kondice a zdokonalení techniky plavání. 

Na podporu "sportovní činnosti dětí" oddíl získal grant z městské části Prahy 5, a proto výše příspěvku je pouze 600,- Kč za každého plavce. Prosíme všechny plavce, kteří se budou účastnit letních tréninků, aby se přihlásili v KISu a následně bude vygenerován platební předpis na uvedenou částku.