Boubelíkův memoriál

Vydáno dne 25. 11. 2007 (počet přístupů 2542)

Pro dorostence to byla jedna z posledních příležitostí, jak si vylepšit přihlašované časy na ZMČR dorostu. A pár hezkých osobáčků si z Roudnice i přivezli, ale i účast ve finálových rozplavbách. Ty byly pro kategorii open na Boubelíkově memoriálu čtyři a ve třech měl Motorlet zastoupení. Nejlépe se v nich umístil Pavel PÍCHA, který doplaval na 200 m volný způsob třetí. V kraulových padesátkách se přes tři postupová kola dostali do finále Helena PIKHARTOVÁ a Matěj BARTOŠ. Oba skončili na šestém místě. Helena se prosadila na stupně vítězů na 50 a 100 m prsa. Tyto disciplíny se plavaly na čas.

Od stupňů nebyla daleko ani Kristýna KOLÁŘOVÁ a dobrou podzimní formu potvrdili osobáčky i Tereza KOPECKÁ a Petr PÍCHA. Ten si zde poprvé vyzkoušel na kraulové padesátce dohmat pod 26 sekund. Ještě o trochu více na této trati zazářila další sprinterská hvězdička z líhně Motorletu. Petr LEDL (USK) a kraulová padesátka za 25:47!

Kompletní výsledky jsou k dispozici i v souboru 0711boub.zip (51 769 B). Ten obsahuje komprimovanou výsledkovou sestavu 0711boub.doc, tzn. uloženou ve formátu MS Word.