Letní mistrovství ČR mladšího žactva

Vydáno dne 22. 06. 2008 (počet přístupů 2446)

Pouze Michal POLÁK reprezentoval Motorlet na Letním mistrovství ČR mladšího žactva v Prostějově. Ze šesti startů doplaval nejlépe na 14. místě a to na dvoustovce prsa. Výkony na úrovni osobních rekordů na lepší umístění v konkurenci plavců z celé republiky zatím nestačily.

Letní mistrovství ČR mladšího žactva   Prostějov   21.-22.6.2008
jménoročníkumístěnídisciplínačasrozdílzávodos.rek.
POLÁK Michal9615100 PZ01:20,6* 0%08/05_jKPŽst_Pha01:20,8
15200 PZ02:55,2* 0%08/03_Velikonoce02:55,35
16400 PZ06:18,5* 1%08/05_jKPŽst_Pha06:26,0
15100 P 01:31,4-1%08/05_jKPŽst_Pha01:29,7
14200 P 03:17,1* 0%08/03_Velikonoce03:18,18
17100 Z 01:22,6-1%08/05_jKPŽst_Pha01:21,3

V Registru výkonů nejsou z tohoto závodu uloženy výkony štafet a mezičasy. V archivu oddílu je ale k dispozici i kompletní výsledková sestava v komprimovaném souboru 0806mcrb.zip (152 707 B).

I plavci z ostatních pražských oddílů byli od medailových umístění poměrně daleko s výjimkou mladých slávistů. Ti navázali na své úspěchy z předchozích Pohárů a v obou štafetách žáků získali medaile. Kraulová byla stříbrná a polohová bronzová. Stříbrnou medaili pro Slávii získal i Petr KOT na 100 m prsa.