Rekordy Podzimní ceny Motorletu (2004 až 2008)

Vydáno dne 14. 10. 2009 (počet přístupů 2798)


Tabulka obsahuje nejlepší výkony zaplavané na Podzimní ceně Motorletu, rozdělené podle kategorií. Tedy A - starší žactvo, B - mladší žactvo a C - nejmladší žactvo.

kat.jménooddílroč.časzávod
100 m volný způsob - žákyň
ALUKÁŠOVÁ LenkaKSPKl9401:01,95PC08
BKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9701:03,31PC08
CKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9701:07,74PC07
200 m volný způsob - žákyň
ALUKÁŠOVÁ LenkaKSPKl9402:09,00PC08
BKUČEROVÁ KláraUSK9302:19,66PC05
CKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9702:23,23PC07
100 m motýlek - žákyň
ALUKÁŠOVÁ LenkaKSPKl9401:09,24PC08
BŠTĚPÁNKOVÁ ErikaSKS9401:15,39PC06
CPAŽOUTOVÁ KristýnaAšMB9401:20,24PC04
200 m motýlek - žákyň
ALUKÁŠOVÁ LenkaKSPKl9402:28,50PC08
BŠTĚPÁNKOVÁ ErikaSKS9402:52,55PC06
100 m polohově - žákyň
AVAŠINKOVÁ DominikaFKBr9201:10,91PC06
BKOPTÍKOVÁ KristýnaRPl9501:16,39PC07
CKOPTÍKOVÁ KristýnaRPl9501:23,08PC05
200 m polohově - žákyň
AVAŠINKOVÁ DominikaFKBr9202:30,61PC06
BMACHOVÁ AndreaSlPl9302:40,81PC05
CKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9702:48,65PC07
100 m prsa - žákyň
AVAŠINKOVÁ DominikaFKBr9201:14,49PC06
BČERVENKOVÁ NikolaLoBe9501:21,44PC07
CKOCMOUDOVÁ TerezaRPl9501:29,10PC05
200 m prsa - žákyň
AVAŠINKOVÁ DominikaFKBr9202:38,72PC06
BNYČOVÁ AnetaDeNá9602:54,95PC08
CKOCMOUDOVÁ TerezaRPl9503:07,03PC05
100 m znak - žákyň
AŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV9201:08,33PC06
BKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9701:13,51PC08
CKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9701:18,27PC07
200 m znak - žákyň
AAMLEROVÁ ZuzanaKLSTe9302:31,64PC07
BKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9702:37,67PC08
CKOPTÍKOVÁ KristýnaRPl9502:53,35PC05
kat.jménooddílroč.časzávod
100 m volný způsob - žáků
ALEDL MichalMoP9100:57,56PC04
BURBAN DavidSKŽat9501:03,54PC07
CAMBROŽ ŠimonSlPl9401:09,46PC04
200 m volný způsob - žáků
AMALÝ JakubUSK9202:00,28PC06
BBALABÁN PetrKSPKl9602:14,92PC08
CŠIMÁČEK MartinJiDo9702:34,23PC07
100 m motýlek - žáků
ALEDL MichalMoP9100:58,46PC05
BMALÝ JakubUSK9201:11,08PC04
CAMBROŽ ŠimonSlPl9401:17,59PC04
200 m motýlek - žáků
AMALÝ JakubUSK9202:17,98PC06
BMALÝ JakubUSK9202:31,69PC04
100 m polohově - žáků
AENDRŠT KarelLoBe9001:06,42PC04
BMALÝ JakubUSK9201:12,93PC04
CŠIMÁČEK MartinJiDo9701:23,89PC07
200 m polohově - žáků
AMALÝ JakubUSK9202:13,39PC06
BMALÝ JakubUSK9202:35,57PC04
CAMBROŽ ŠimonSlPl9402:48,38PC04
100 m prsa - žáků
AZAŇKA AdamTJTá9401:12,06PC07
BDUNDĚRA CyrilUSK9301:20,35PC05
CŠIMÁČEK MartinJiDo9701:31,29PC07
200 m prsa - žáků
AVANĚČEK ViktorMoP9102:37,43PC05
BDUNDĚRA CyrilUSK9302:53,37PC05
CAMBROŽ ŠimonSlPl9403:09,83PC04
100 m znak - žáků
ALUKAČOVSKÝ TiborOlymp9301:02,58PC07
BHAVRÁNEK TadeášSCPAP9601:13,71PC08
CKRACÍK FilipPKPí9801:25,47PC08
200 m znak - žáků
ALUKAČOVSKÝ TiborOlymp9302:14,48PC07
BHAVRÁNEK TadeášSCPAP9602:37,84PC08
CKOPECKÝ OndřejMoP9403:01,04PC04

autor: mtb | komentářů: 0