Rekordy Podzimní ceny Motorletu (2004 až 2019)

Vydáno dne 24. 09. 2021 (počet přístupů 93)


Tabulka obsahuje nejlepší výkony zaplavané na Podzimní ceně Motorletu, rozdělené podle kategorií. Tedy A - starší žactvo, B - mladší žactvo a C - nejmladší žactvo. Všechny rekordní výkony z letošního ročníku jsou zvýrazněny podbarvením zkratky závodu.

kat. jméno oddíl roč. čas závod
100 m volný způsob - žákyň
A SEEMANOVÁ Barbora MoP 00 00:58,74 PC14
B KOLÁŘOVÁ Anna MoP 97 01:01,44 PC09
C KOLÁŘOVÁ Anna MoP 97 01:07,74 PC07
200 m volný způsob - žákyň
A SEEMANOVÁ Barbora MoP 00 02:02,53 PC14
B KOLÁŘOVÁ Anna MoP 97 02:10,74 PC09
C KOLÁŘOVÁ Anna MoP 97 02:23,23 PC07
100 m motýlek - žákyň
A BENEŠOVÁ Alena KIN 98 01:06,99 PC12
B ŠTĚRBOVÁ Michala SCPAP 99 01:11,34 PC11
C PAŽOUTOVÁ Kristýna AšMB 94 01:20,24 PC04
200 m motýlek - žákyň
A BENEŠOVÁ Alena KIN 98 02:25,16 PC12
B ČERMÁKOVÁ Tereza Olymp 07 02:44,80 PC19
100 m polohově - žákyň
A SEEMANOVÁ Barbora MoP 00 01:08,42 PC14
B JÄGEROVÁ Sophie ZéHK 07 01:12,18 PC19
C GRUSOVÁ Veronika BiJa 08 01:22,53 PC18
200 m polohově - žákyň
A TRNKOVÁ Michaela MoP 99 02:25,54 PC13
B ZÁVADOVÁ Petra MoP 06 02:31,87 PC18
C KOLÁŘOVÁ Anna MoP 97 02:48,65 PC07
100 m prsa - žákyň
A JANDÍKOVÁ Natálie STLtm 05 01:13,34 PC19
B JÄGEROVÁ Sophie ZéHK 07 01:18,12 PC19
C KOCMOUDOVÁ Tereza RPl 95 01:29,10 PC05
200 m prsa - žákyň
A JANDÍKOVÁ Natálie STLtm 05 02:38,16 PC19
B ŠTĚPÁNKOVÁ Lydie ZéHK 03 02:48,31 PC15
C KOCMOUDOVÁ Tereza RPl 95 03:07,03 PC05
100 m znak - žákyň
A ŘEHOŘKOVÁ Alžběta SnKV 92 01:08,33 PC06
B ZÁVADOVÁ Petra MoP 06 01:10,14 PC18
C KOLÁŘOVÁ Anna MoP 97 01:18,27 PC07
200 m znak - žákyň
A BARTOŠOVÁ Denisa SKS 05 02:26,79 PC19
B VACKOVÁ Natálie SlPl 05 02:30,17 PC17
C KOPTÍKOVÁ Kristýna RPl 95 02:53,35 PC05
kat. jméno oddíl roč. čas závod
100 m volný způsob - žáků
A CHOCHOLATÝ Tomáš SlPl 04 00:54,33 PC18
B NOVOTNÝ Adam PKVM 07 01:01,58 PC19
C AMBROŽ Šimon SlPl 94 01:09,46 PC04
200 m volný způsob - žáků
A CHOCHOLATÝ Tomáš SlPl 04 01:57,41 PC18
B NOVOTNÝ Adam PKVM 07 02:11,95 PC19
C HOVORKA Ladislav KIN 00 02:30,28 PC10
100 m motýlek - žáků
A LEDL Michal MoP 91 00:58,46 PC05
B SLAVÍK Ondřej JPK 06 01:08,02 PC18
C AMBROŽ Šimon SlPl 94 01:17,59 PC04
200 m motýlek - žáků
A HAJAGOS Akos USK 04 02:17,12 PC18
B MALÝ Jakub USK 92 02:31,69 PC04
100 m polohově - žáků
A MATULA Vojtěch JPK 03 01:03,82 PC17
B SLAVÍK Ondřej JPK 06 01:12,60 PC18
C SMRČEK Ondřej MoP 02 01:22,30 PC12
200 m polohově - žáků
A MALÝ Jakub USK 92 02:13,39 PC06
B NOVOTNÝ Adam PKVM 07 02:33,70 PC19
C AMBROŽ Šimon SlPl 94 02:48,38 PC04
100 m prsa - žáků
A RUDNĚV Ilja MoP 01 01:10,17 PC15
B RUDNĚV Ilja MoP 01 01:18,05 PC13
C ŠIMÁČEK Martin JiDo 97 01:31,29 PC07
200 m prsa - žáků
A MATULA Vojtěch JPK 03 02:34,14 PC17
B SUCHÝ Dominik SlPl 07 02:50,73 PC19
C AMBROŽ Šimon SlPl 94 03:09,83 PC04
100 m znak - žáků
A LUKAČOVSKÝ Tibor Olymp 93 01:02,58 PC07
B SLAVÍK Ondřej JPK 06 01:10,97 PC18
C RENC Matěj MoP 02 01:18,40 PC12
200 m znak - žáků
A JUDICKIJ Michal Boh 04 02:14,44 PC18
B ŠTĚRBA Vojislav SCPAP 01 02:31,56 PC13
C RENC Matěj MoP 02 02:45,66 PC12

autor: mtb | komentářů: 0