Termínová listina pro rok 2004 - 1. pololetí

Vydáno dne 23. 03. 2004 (počet přístupů 1862)


datum 
 název
místo konání bazén kategorie
15-16.1. Přebor Prahy družstev Praha-Strahov 25m/6 A D
17.1. Neratovický pohár Neratovice 25m/6 B A D
31.1.-7.2. Zimní lyžařské soustředění Nové Hutě C B A D
14.2. Koh-i-noorská tužka Č.Budějovice 50m/8 C
21.-22.2. Plzeňský vytrvalec Plzeň-Slovany 50m/10 C B A D
19.-22.2. víkendové soustředění Pardubice 50m/8 B A D
12.-14.3. ISM 2004 Berlín 50m/10 B A D
27.-28.3. Velikonoční závody Praha-Radlice 25m/6 B A
17.4. Závody mládeže Jihlava 25m/6 C B A
17.-18.4. Velká cena Českých Budějovic Č.Budějovice 50m/8 A D
22.-25.4. víkendové soustředění Pardubice 50m/8 B A D
1.-2.5. Májové Brno Brno 50m/8 B A
12.5. Přebor Prahy žactva C Praha-Eden 25m/6 C
14.-15.5. Přebor Prahy a Středních Čech Praha-Podolí 50m/8 A D
19.5. Přebor Prahy žactva C Praha-Eden 25m/6 C
20.-23.5. víkendové soustředění 50m/8 A D
21.-22.5. Přebor Prahy žactva B Praha-Radlice 25m/6 B
28.-29.5. Přebor Prahy žactva A Praha-Strahov 25m/6 A
5.6. Letní pohár ml. žactva Roudnice n.L. 25m/6 C B
4.-6.6. MZ Praha 2004 Praha-Podolí 50m/8 A D
12.6. Pohár karlovarského Vřídla Karlovy Vary 50m/6 B A D
12.-13.6. Pohár ČR desetiletého žactva Kladno 25m/6 C
19.-20.6. Letní mistrovství ČR žactva A Č.Budějovice 50m/8 A
19.-20.6. Letní mistrovství ČR žactva B Brno 50m/8 B
22.a 24.6. Letní přebor oddílu Praha-Radlice 25m/6 C B A D
26.?27.6. Letní mistrovství ČR dorostu Praha-Podolí 50m/8 D
2.-4.7. Letní mistrovství ČR Pardubice 50m/8 A D
21.-30.8. Letní soustředění oddílu C B A D

Poznámky:
Kategorie označuje skupiny plavců, kterých se mohou uvedené závody týkat, A až C odpovídá označení kategorií žactva, D je označení pro dorostence a starší plavce.
Vedoucím na uvedených závodech bude někdo z trenérů a účast zajišťuje oddíl. Případný zájem o start na dalších závodech je potřeba konzultovat s trenéry. Vedoucího a případné ubytovaní pak musí zajistit rodiče sami.



autor: mtb | komentářů: 0
Související články:
Termínová listina pro rok 2019 - 1. pololetí (01.01.2019)
Termínová listina pro rok 2018 - 2. pololetí (10.08.2018)
Termínová listina pro rok 2018 - 1. pololetí (02.01.2018)
Termínová listina pro rok 2017 - 2. pololetí (03.09.2017)
Termínová listina pro rok 2017 - 1. pololetí (04.12.2016)
Termínová listina pro rok 2016 - 2. pololetí (31.08.2016)
Termínová listina pro rok 2016 - 1. pololetí (18.12.2015)
Termínová listina pro rok 2015 - 2. pololetí (26.08.2015)
Termínová listina pro rok 2015 - 1. pololetí (01.01.2015)
Termínová listina pro rok 2014 - 2. pololetí (08.09.2014)
Termínová listina pro rok 2014 - 1. pololetí (09.01.2014)
Termínová listina pro rok 2013 - 2. pololetí (08.09.2013)
Termínová listina pro rok 2013 - 1. pololetí (08.01.2013)
Termínová listina pro rok 2012 - 2. pololetí (21.09.2012)
Termínová listina pro rok 2012 - 1. pololetí (27.02.2012)
Termínová listina pro rok 2011 - 2. pololetí (20.09.2011)
Termínová listina pro rok 2011 - 1. pololetí (18.01.2011)
Termínová listina pro rok 2010 - 2. pololetí (14.09.2010)
Termínová listina pro rok 2010 - 1. pololetí (10.02.2010)
Termínová listina pro rok 2009 - 2. pololetí (13.09.2009)
Termínová listina pro rok 2009 - 1. pololetí (23.03.2009)
Termínová listina pro rok 2008 - 2. pololetí (09.08.2008)
Termínová listina pro rok 2008 - 1. pololetí (27.01.2008)
Termínová listina pro rok 2007 - 2. pololetí (30.11.2007)
Termínová listina pro rok 2007 - 1. pololetí (19.01.2007)
Termínová listina pro rok 2006 - 2. pololetí (11.09.2006)
Termínová listina pro rok 2006 - 1. pololetí (09.01.2006)
Termínová listina pro rok 2005 - 2. pololetí (17.08.2005)
Termínová listina pro rok 2005 - 1. pololetí (06.06.2005)
Termínová listina pro rok 2004 - 2. pololetí (22.11.2004)
Termínová listina pro rok 2003 - 2. pololetí (27.10.2003)
Termínová listina pro rok 2003 - 1. pololetí (04.09.2003)