Termínová listina pro rok 2013 - 2. pololetí

Vydáno dne 08. 09. 2013 (počet přístupů 3181)


Termínová listina pro druhé pololetí roku 2013 ke stažení ve formátu pdf zde: pdf terminová listina podzim 2013

Poznámky:

  • Na tučně vytištěné závody je startovné placené oddílem a jsou povinné. Na ostatních závodech si startovné hradí závodníci.
  • Termíny a místa se mohou měnit.
  • Pokud je doprava společná, je uveden i dopravní prostředek. Obdobně i u společného ubytování je uvedena jeho forma.

DATUM NÁZEV AKCE MÍSTO BAZÉN PŘIHL. KATEGORIE Vedoucí akce 2. trenér DOPRAVA UBYTOVÁNÍ
Září                  
2.9. zahájení tréninků Radlice     přípravka A a vyšší        
3.9. zahájení tréninků - přípravka B Radlice     přípravka B        
5.9. 1.nábor do plaveckého oddílu Radlice     přípravka B        
9.9. 2.nábor do plaveckého oddílu Radlice     přípravka B        
9.9. zahájení ranních tréninků Radlice     II., I., X družstvo        
18.9. Přijetí medailistů z LODM Staroměstská radnice       Žikeš      
19.9. schůze přípravka A + B Radlice     přípravka A + B Žikeš      
21.9. sobotní trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva        
21.9. Memoriál Ing. Slavoše Sobotky Beroun 25/6 16.9. všechna družstva Tichý Szabó auty  
28.9. sobotní trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva        
Říjen                  
5.10. Oddílové přebory v dlouhých tratích 8-10h Radlice 25/6   přípravka A a vyšší Stříteský      
8.10. trénink v bazénu zrušen Radlice     všechna družstva        
11.10. příprava bazénu před závody 19-23h Radlice     trenéři + rodiče Žikeš      
12.10. Podzimní cena Motorletu - 10. ročník Radlice 25/6 4.10. přípravka A, II., I.družstvo Seeman      
13.10. Velká cena Prahy - 42.ročník Radlice 25/6 4.10. II., I., X družstvo Ledl      
19.10 mem. J.Krále - moderní pětiboj Juliska 25/6   2003 a mladší Langmayer Szabó    
19.-20.10. Plzeňské sprinty - 6.kolo ČP Plzeň - Slovany 25/10 9.10. II., I., X družstvo Stříteský   auty ubytovna
26.-30.10. Výběrové podzimní soustředění Pardubice 50/8 4.10. II., I., X družstvo Stříteský   vlakem hotel
28.-30.10. Podzimní prázdniny - volno       všechna družstva        
Listopad                  
1.-2.11. Krajské přebory Prahy a Středních Čech Kladno 25/6 23.10. II., I., X družstvo Kučerová   linkový BUS  
9.11. Oddílové srovnávací přebory žactva 8-10h Radlice 25/6 4.11. přípravka A + B, II. Družstvo Langmayer      
15.-16.11. Krajský přebor žactva 1999-2001 Praha - Strahov 25/6 6.11. 1999-2001 Seeman Bartošová    
17.11. Krajský přebor žactva 2002-2005 Radlice 25/6 6.11. 2002-2005 Langmayer Tichý    
23.11. sobotní trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva        
28.11.-1.12. Zimní mistrovství ČR - 9.kolo ČP Plzeň - Slovany 25/10 19.11. I., X družstvo Stříteský   auty ubytovna
Prosinec                  
7.-8.12. Zimní pohár ČR 10.letého žactva Plzeň - Slovany 25/10 27.11. 2003 Žikeš   minibus ubytovna
7.-8.12. Zimní pohár ČR 11.letého žactva Beroun 25/10 27.11. 2002 Bartošová   minibus ubytovna
9.12. konec ranních tréninků                
12.-15.12. Mistrovství Evropy na 25m bazénu Herning - DEN 25/10            
14.-15.12. Zimní mistrovství ČR 12.letého žactva Prostějov 25/6 4.12. 2001 Tichý   vlakem ubytovna
14.-15.12. Zimní mistrovství ČR 13.letého žactva Trutnov 25/8 4.12. 2000 Seeman   auty ubytovna
14.-15.12. Zimní mistrovství ČR 14.letého žactva Kopřivnice 25/8 4.12. 1999 Škábová   vlakem ubytovna
19.12. Vánoční hrátky, ukončení tréninků Radlice              
21.12. Malá Vánoční cena Kladna Kladno 25/6 13.12. 2004 a mladší Žikeš Langmayer auty  

Související články:
Termínová listina pro rok 2019 - 1. pololetí (01.01.2019)
Termínová listina pro rok 2018 - 2. pololetí (10.08.2018)
Termínová listina pro rok 2018 - 1. pololetí (02.01.2018)
Termínová listina pro rok 2017 - 2. pololetí (03.09.2017)
Termínová listina pro rok 2017 - 1. pololetí (04.12.2016)
Termínová listina pro rok 2016 - 2. pololetí (31.08.2016)
Termínová listina pro rok 2016 - 1. pololetí (18.12.2015)
Termínová listina pro rok 2015 - 2. pololetí (26.08.2015)
Termínová listina pro rok 2015 - 1. pololetí (01.01.2015)
Termínová listina pro rok 2014 - 2. pololetí (08.09.2014)
Termínová listina pro rok 2014 - 1. pololetí (09.01.2014)
Termínová listina pro rok 2013 - 1. pololetí (08.01.2013)
Termínová listina pro rok 2012 - 2. pololetí (21.09.2012)
Termínová listina pro rok 2012 - 1. pololetí (27.02.2012)
Termínová listina pro rok 2011 - 2. pololetí (20.09.2011)
Termínová listina pro rok 2011 - 1. pololetí (18.01.2011)
Termínová listina pro rok 2010 - 2. pololetí (14.09.2010)
Termínová listina pro rok 2010 - 1. pololetí (10.02.2010)
Termínová listina pro rok 2009 - 2. pololetí (13.09.2009)
Termínová listina pro rok 2009 - 1. pololetí (23.03.2009)
Termínová listina pro rok 2008 - 2. pololetí (09.08.2008)
Termínová listina pro rok 2008 - 1. pololetí (27.01.2008)
Termínová listina pro rok 2007 - 2. pololetí (30.11.2007)
Termínová listina pro rok 2007 - 1. pololetí (19.01.2007)
Termínová listina pro rok 2006 - 2. pololetí (11.09.2006)
Termínová listina pro rok 2006 - 1. pololetí (09.01.2006)
Termínová listina pro rok 2005 - 2. pololetí (17.08.2005)
Termínová listina pro rok 2005 - 1. pololetí (06.06.2005)
Termínová listina pro rok 2004 - 2. pololetí (22.11.2004)
Termínová listina pro rok 2004 - 1. pololetí (23.03.2004)
Termínová listina pro rok 2003 - 2. pololetí (27.10.2003)
Termínová listina pro rok 2003 - 1. pololetí (04.09.2003)