Termínová listina pro rok 2013 - 1. pololetí

Vydáno dne 08. 01. 2013 (počet přístupů 3106)


Termínová listina pro první pololetí

roku 2013 ke stažení ve formátu pdf zde: pdf terminová listina jaro 2013

Poznámky:

  • Na tučně vytištěné závody je startovné placené oddílem a jsou povinné. Na ostatních závodech si startovné hradí závodníci.
  • Termíny a místa se mohou měnit.
  • Pokud je doprava společná, je uveden i dopravní prostředek. Obdobně i u společného ubytování je uvedena jeho forma.

DATUM NÁZEV AKCE MÍSTO BAZÉN PŘIHL. KATEGORIE VEDOUCÍ DOPRAVA UBYTOVÁNÍ
Leden                
2.1. zahájení tréninků Radlice     přípravka A a vyšší      
3.1. zahájení tréninků Radlice     přípravka B      
12.1. sobotní trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva      
16.1.  schůze oddílu - trénink odpadá Radlice - tělocvična            
19.1. sobotní trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva      
19.1. Neratovice sprinterský víceboj Neratovice 25/6 9.1. 2004 a starší Seeman vlastní  
26.1. Litoměřický kalich Litoměřice 25/6 16.1. celé II. družstvo Bartošová minibusem  
26.1. Krajské kolo MČR Družstev Radlice 25/6 15.1. I. družstvo Ledl  
31.1. - 3.2. Výběrové soustředění Pardubice 50/8 11.1. I. a II. družstvo Stříteský auty  
Únor                
1.2. pololetní prázdniny-volno              
2.2. Malá cena Chodska Domažlice 25/6 24.1. 2001 a mladší Szabó minibusem  
9.2. sobotní trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva      
11. - 17. jarní prázdniny P1-5, tréninky dle rozvrhu       všechna družstva      
18. - 24.2. jarní prázdniny P6-10, tréninky dle rozvrhu       všechna družstva      
23.2. sobotní trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva      
28.2. - 3.3. ISM 2013 Berlín - GER 50/10 11.1. přípravka A a vyšší Stříteský vlakem hostel
Březen                
2.3. Velikonoční závody Radlice 25/6 18.2. 1999-2002 Bartoš  
9. - 10.3. Semifinále MČR družstev Podolí 50/8 28.2. výběr I. družstva Ledl  
16.3. OSP v dlouhých tratích Radlice 25/6   přípravka A a vyšší Stříteský  
28.3. Velikonoční prázdniny- trénink 16-18h Radlice     všechna družstva      
29.3. Velikonoční prázdniny- trénink 8-10h Radlice     všechna družstva      
29.3. Velikonoční prázdniny - 16,30-18,00 Podolí     I. a družstvo X      
30. - 31.3. Plzeňský vytrvalec Plzeň - Slovany 50/10   2003 a starší Ledl auty ubytovna
Duben                
1.4. Pondělí velikonoční - není trénink       všechna družstva      
6.4. sobotní trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva      
13.4. Jarní cena Prahy Podolí 50/8   1997-2005 Žikeš  
20. - 21.4. Finále MČR družstev Brno - Lužánky 50/8   výběr I. družstva Ledl auty ubytovna
26. - 27.4. Přebor Prahy a Středních Čech Podolí 50/8   1999 a starší Škábová  
26. - 28.4. 18. ISM der SG Steglitz Berlín - GER 50/10   družstvo X Stříteský auty hostel
Květen                
1.5. Svátek práce - trénink 8-10h Radlice     všechna družstva      
1.5. Svátek práce - trénink Podolí 16-18h Podolí     I. a družstvo X      
6.5. OSP žactva 17,15-19h Radlice 25/6   přípravka A i B Langmayer  
8.5. Den Vítězství - trénink 8-10h Radlice     všechna družstva      
8.5. Den Vítězství - trénink 16-18h Podolí     I. a družstvo X      
9. - 12.5. Výběrové kombinované soustředění Špindlerův Mlýn 25/4   I. a II. družstvo Stříteský auty  
11. - 12.5. Májové Brno 2013 Brno - Lužánky 50/8   2002 a mladší Szabó minibusem  
18. - 19.5. Velká cena města Pardubic 2013 Pardubice 50/8   I. družstvo Ledl vlakem hostel
24. - 25.6. Krajský přebor staršího žactva Strahov 25/6 15.5. 1999, 2000, 2001 Seeman  
26.5. Krajský přebor mladšího žactva Radlice 25/6 15.5. 2002, 2003 a mladší Langmayer  
30.5.-2.6. Výběrové soustředění před MČR Pardubice 50/8   I. a II. družstvo Stříteský auty  
Červen                
1. - 2.6. PRAHA 2013 Podolí 50/8   1999 a starší    
8. - 9.6. LMČR mladšího žactva Kopřivnice 25/6 29.5. 2001 Žikeš vlakem ubytovna
8. - 9.6. LMČR staršího žactva České Budějovice 50/8 29.5. 1999, 2000 Seeman auty ubytovna
13. - 16.6. 50° Trofeo Sette Colli Řím - ITA 50/8   družstvo X Stříteský letecky hotel
14. - 16.6. LMČR dorostu Plzeň - Slovany 50/8 5.6. 1997-8, 1995-6 Ledl auty ubytovna
22. - 23.6. Letní pohár ČR desetiletých Domažlice 25/6 12.6. 2003 Szabó auty ubytovna
22. - 23.6. Letní pohár ČR jedenáctiletých Chomutov 25/6 12.6. 2002 Langmayer auty ubytovna
23. - 28.6. Olympiáda dětí a mládeže Zlín 50/8   výběr Prahy Žikeš autobusem škola
24. - 25.6. Přebory oddílu Radlice 25/6   všechna družstva Stříteský  
25.6. ukončení tréninků a párty Radlice        
28. - 30.6. Letní Mistrovství ČR Pardubice 50/8 19.6. výběr I. družstva Stříteský vlakem hostel
Červenec                
10. - 14.7. Mistrovství Evropy juniorů Poznaň - POL 50/8   dívky 1997-8, chlapci 1995-6 Neuwirt  
19.7. - 4.8. Mistrovství Světa Barcelona - ESP 50/10     Kyněra    
Srpen          
1.8. Mistrovství světa juniorů Casablanca - MAR 50/8   Neuwirt  
22. - 31.8. Letní soustředění oddílu Stráž pod Ralskem 25/6   výběr z celého oddílu Lochman autobusem chatky

Související články:
Termínová listina pro rok 2019 - 1. pololetí (01.01.2019)
Termínová listina pro rok 2018 - 2. pololetí (10.08.2018)
Termínová listina pro rok 2018 - 1. pololetí (02.01.2018)
Termínová listina pro rok 2017 - 2. pololetí (03.09.2017)
Termínová listina pro rok 2017 - 1. pololetí (04.12.2016)
Termínová listina pro rok 2016 - 2. pololetí (31.08.2016)
Termínová listina pro rok 2016 - 1. pololetí (18.12.2015)
Termínová listina pro rok 2015 - 2. pololetí (26.08.2015)
Termínová listina pro rok 2015 - 1. pololetí (01.01.2015)
Termínová listina pro rok 2014 - 2. pololetí (08.09.2014)
Termínová listina pro rok 2014 - 1. pololetí (09.01.2014)
Termínová listina pro rok 2013 - 2. pololetí (08.09.2013)
Termínová listina pro rok 2012 - 2. pololetí (21.09.2012)
Termínová listina pro rok 2012 - 1. pololetí (27.02.2012)
Termínová listina pro rok 2011 - 2. pololetí (20.09.2011)
Termínová listina pro rok 2011 - 1. pololetí (18.01.2011)
Termínová listina pro rok 2010 - 2. pololetí (14.09.2010)
Termínová listina pro rok 2010 - 1. pololetí (10.02.2010)
Termínová listina pro rok 2009 - 2. pololetí (13.09.2009)
Termínová listina pro rok 2009 - 1. pololetí (23.03.2009)
Termínová listina pro rok 2008 - 2. pololetí (09.08.2008)
Termínová listina pro rok 2008 - 1. pololetí (27.01.2008)
Termínová listina pro rok 2007 - 2. pololetí (30.11.2007)
Termínová listina pro rok 2007 - 1. pololetí (19.01.2007)
Termínová listina pro rok 2006 - 2. pololetí (11.09.2006)
Termínová listina pro rok 2006 - 1. pololetí (09.01.2006)
Termínová listina pro rok 2005 - 2. pololetí (17.08.2005)
Termínová listina pro rok 2005 - 1. pololetí (06.06.2005)
Termínová listina pro rok 2004 - 2. pololetí (22.11.2004)
Termínová listina pro rok 2004 - 1. pololetí (23.03.2004)
Termínová listina pro rok 2003 - 2. pololetí (27.10.2003)
Termínová listina pro rok 2003 - 1. pololetí (04.09.2003)