Termínová listina pro rok 2014 - 2. pololetí

Vydáno dne 08. 09. 2014 (počet přístupů 2705)


Termínová listina pro druhé pololetí roku 2014 ke stažení ve formátu pdf zde: pdf terminová listina podzim 2014

Poznámky:

  • Na tučně vytištěné závody je startovné placené oddílem a jsou povinné. Na ostatních závodech si startovné hradí závodníci.
  • Termíny a místa se mohou měnit.
  • Pokud je doprava společná, je uveden i dopravní prostředek. Obdobně i u společného ubytování je uvedena jeho forma.

DATUM NÁZEV AKCE MÍSTO BAZÉN PŘIHL. KATEGORIE VEDOUCÍ VEDOUCÍ 2 DOPRAVA UBYTOVÁNÍ
Září                  
1.9. zahájení tréninků Radlice     přípravka A, II., I.družstvo        
2.9. 1.nábor do plaveckého oddílu Radlice     přípravka B        
4.9. 2.nábor do plaveckého oddílu Radlice     přípravka B        
8.9. zahájení ranních tréninků Radlice     II., I.družstvo        
9.9. zahájení tréninků - přípravka B Radlice     přípravka B        
13.9. sobotní trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva        
15.9. schůze I.družstvo Radlice - tělocvična     I.družstvo Škábová      
17.9. schůze přípravka A + B Radlice - tělocvična přípravka A + B Žikeš
24.9. schůze II.družstvo Radlice - tělocvična     I.družstvo Bartošová      
20.9. sobotní trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva        
20.9. Memoriál ing . Slavoše Sobotky Beroun 25/6 15.9. dobrovolné - všechna družstva Bartošová   auty  
Říjen                  
4.10. Oddílové přebory v dlouhých tratích 8-10h Radlice 25/6 2.10. přípravka A, II., I.družstvo Langmayer Tichý    
10.10. příprava bazénu před závody 19-23h Radlice     trenéři + rodiče        
11.10. Podzimní cena Motorletu - 11. ročník Radlice 25/6 3.10. přípravka A, II., I.družstvo Langmayer Szabó    
12.10. Velká cena Prahy - 43.ročník Radlice 25/6 3.10. II., I.družstvo Seeman Bartoš    
18.-19.10. Plzeňské sprinty - 6.kolo ČP Plzeň - Slovany 25/10 8.10. II., I.družstvo Škábová/Seeman Bartošová auty ubytovna
25.-29.10. Výběrové podzimní soustředění Pardubice 50/8 10.10. II., I.družstvo Škábová Bartošová vlakem hotel
27.-29.10. Podzimní prázdniny - volno       všechna družstva        
31.10.-1.11. Krajské přebory Prahy a Středních Čech Beroun 25/6 23.10. I.družstvo Seeman Škábová linkový BUS  
Listopad                  
4.11. Kontrolní trénink přípravka B Radlice 25/6   přípravka B        
8.11. Oddílové srovnávací přebory žactva 8-10h Radlice 25/6 4.11. přípravka A + B, II. Družstvo Langmayer Fiedler    
13.11. schůze přípravka A + B Radlice - tělocvična     přípravka A + B Žikeš      
14.-17.11. soustředění SCM + MoP Brandýs n.L. 25/4 2.11. II., I.družstvo Tippmann Škábová auty ubytovna
17.11. Den boje za svobodu - trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva        
21.-22.11. Krajský přebor žactva 2000-2002 Zelený pruh, bazén SPŠ 25/6 12.11. 2000-2002 Bartošová Seeman    
23.11. Krajský přebor žactva 2003-2006 Radlice 25/6 12.11. 2003-2006 Langmayer Tichý    
  STRÖCK-Austrian qualification W.Neustadt       Seeman Škábová    
29.11. sobotní trénink 8-10h Radlice 25/6   všechna družstva        
Prosinec                  
6.-7.12. Zimní pohár ČR 10+11.letého žactva Plzeň - Slovany 25/10 26.11. 2003+2004 Žikeš Langmayer student ubytovna
8.12. konec ranních tréninků                
13.-14.12. Zimní mistrovství ČR 12.letého žactva Trutnov 25/8 3.12. 2002 Bartošová   vlakem ubytovna od pátku do neděle
13.-14.12. Zimní mistrovství ČR 13.letého žactva Prostějov 25/6 3.12. 2001 Škábová   vlakem ubytovna
13.-14.12. Zimní mistrovství ČR 14.letého žactva Kopřivnice 25/6 3.12. 2000 Seeman   vlakem ubytovna
16.12. Kontrolní trénink přípravka Radlice 25/6   přípravka A + B        
18.-21.12. Zimní mistrovství ČR - 9.kolo ČP Plzeň - Slovany 25/10 9.12. I.družstvo Škábová Seeman autobusem ubytovna
20.12. Malá Vánoční cena Kladna Kladno 25/6 12.12. 2005 a mladší Žikeš Langmayer autobusem  
22.12. Vánoční hrátky, ukončení tréninků Radlice              
Leden                  
5.1. zahájení tréninků, zahájení ranních tréninků Radlice     přípravka A, II., I.družstvo        
6.1. zahájení tréninků - přípravka B Radlice     přípravka B        

Související články:
Termínová listina pro rok 2019 - 1. pololetí (01.01.2019)
Termínová listina pro rok 2018 - 2. pololetí (10.08.2018)
Termínová listina pro rok 2018 - 1. pololetí (02.01.2018)
Termínová listina pro rok 2017 - 2. pololetí (03.09.2017)
Termínová listina pro rok 2017 - 1. pololetí (04.12.2016)
Termínová listina pro rok 2016 - 2. pololetí (31.08.2016)
Termínová listina pro rok 2016 - 1. pololetí (18.12.2015)
Termínová listina pro rok 2015 - 2. pololetí (26.08.2015)
Termínová listina pro rok 2015 - 1. pololetí (01.01.2015)
Termínová listina pro rok 2014 - 1. pololetí (09.01.2014)
Termínová listina pro rok 2013 - 2. pololetí (08.09.2013)
Termínová listina pro rok 2013 - 1. pololetí (08.01.2013)
Termínová listina pro rok 2012 - 2. pololetí (21.09.2012)
Termínová listina pro rok 2012 - 1. pololetí (27.02.2012)
Termínová listina pro rok 2011 - 2. pololetí (20.09.2011)
Termínová listina pro rok 2011 - 1. pololetí (18.01.2011)
Termínová listina pro rok 2010 - 2. pololetí (14.09.2010)
Termínová listina pro rok 2010 - 1. pololetí (10.02.2010)
Termínová listina pro rok 2009 - 2. pololetí (13.09.2009)
Termínová listina pro rok 2009 - 1. pololetí (23.03.2009)
Termínová listina pro rok 2008 - 2. pololetí (09.08.2008)
Termínová listina pro rok 2008 - 1. pololetí (27.01.2008)
Termínová listina pro rok 2007 - 2. pololetí (30.11.2007)
Termínová listina pro rok 2007 - 1. pololetí (19.01.2007)
Termínová listina pro rok 2006 - 2. pololetí (11.09.2006)
Termínová listina pro rok 2006 - 1. pololetí (09.01.2006)
Termínová listina pro rok 2005 - 2. pololetí (17.08.2005)
Termínová listina pro rok 2005 - 1. pololetí (06.06.2005)
Termínová listina pro rok 2004 - 2. pololetí (22.11.2004)
Termínová listina pro rok 2004 - 1. pololetí (23.03.2004)
Termínová listina pro rok 2003 - 2. pololetí (27.10.2003)
Termínová listina pro rok 2003 - 1. pololetí (04.09.2003)