Přihlášky na závod "Domažlice"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
ACHEDŽAK Anton (02)BABCZYNSKÁ Zita (05)BLÁHOVÁ Terezie (02)
DROZD Tobiáš (06)HOŠKOVÁ Veronika (02)HRDLIČKOVÁ Adéla (04)
HROUDA Lukáš (05)CHELBERG Robert (99)CHUCHVALEC Vít (04)
IVANOV Alexey (04)JIRMANOVÁ Vanesa (01)KOHOUTOVÁ Barbora (06)
KURCOVÁ Kateřina (03)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)MACHÁČEK Samuel (02)
MONTFORT Victoria (04)NADEEV Ivan (05)NOVOTNÝ Matyáš (01)
NOVOTNÝ Robert (04)NOVOTNÝ Šimon (05)POKLUDOVÁ Viviana (02)
ŠEBOVÁ Kristýna (04)ŽÁK Matyáš (03)
1. družstvo
BITTNER Jiří (05)DUBEC Matyáš (07)HLÁVKOVÁ Olivie (06)
HRDLIČKA Matěj (04)KAŠPAROVÁ Adéla (08)LIBOVÁ Kateřina (07)
MITKA Daniel (08)MONTFORT Nicolas (05)NĚMCOVÁ Anna (05)
NĚMEČKOVÁ Veronika (06)PALIWAL Adam (05)RYBA Ondřej (05)
VOBOŘILOVÁ Lucie (08)ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)
BABCZYNSKI Dan (07)BROUK Štěpán (08)CEJPKOVÁ Rozálie (08)
HRDLIČKA Štěpán (08)CHUCHVALEC Aleš (07)JUNKOVÁ Tereza (08)
TEODORIDIS Kostas (08)
2. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)
FROŇKOVÁ Aneta (09)HAMPL Tomáš (10)HROUDA Martin (09)
KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)LHOTOVÁ Tereza (09)
SOUKUP Daniel (09)ŠIMPACHOVÁ Viktorie (09)TOTOVÁ Adéla (07)
KYPTOVÁ Kristýna (08)MALUCHA Agáta (08)
3. družstvo
BÁRANY Samuel (10)BURŠOVÁ Kristýna (10)CHRENKOVÁ Petra (10)
JAKUBEC Lukáš (09)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)NOVÝ Nikolas (09)
PETROVICKÝ Adam (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)POHL Jakub (09)
PROCHÁZKOVÁ Nela (10)TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)
Přípravka
A
ALBLOVÁ Vanessa (10)HORKELOVÁ Eliška (10)CHLUMSKÁ Tereza (10)
MOHR Karolina (10)NÁPRAVNÍK Ondřej (10)NURMANBETOVÁ Azhara (10)
SMÍTALOVÁ Kristýna (10)VÍZKOVÁ Johana (10)ZDRÁHALA Jáchym (10)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)ADAM Sebastian (94)ALDUNINOVÁ Darja (00)
ANDRIKOVÁ Alžběta (98)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BARTOŠ Matěj (88)BARTOŠOVÁ Tereza (92)BERAN Petr (85)
BOŠKOVÁ Kateřina (95)BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)
BUDINSKÁ Pavla (09)SKALICKÁ Renáta (88)BURSEY Hanah (08)
BURZOVÁ Nela (07)ČISTÝ Tomáš (85)DANILINA Ekaterina (04)
DIADEMA Samuel (10)DLABOLOVÁ Kateřina (92)DOBROVODSKÁ Sára (06)
DOLEŽEL Filip (10)DÖRNER Hynek (08)DUČAY Jakub (04)
DVOŘÁK Lukáš (08)DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)
FARDOVÁ Zuzana (09)FEDOSOVA Alexandra (10)FIEDLER Ondřej (87)
FRŇKOVÁ Viola (02)GERASIMOV David (01)GERASIMOV Mark (02)
GURNEY William (07)HEJRA Lukáš (09)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)
HESSELINK Elizabeth (09)HLÁVKOVÁ Ester (06)HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)
HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)HOPFGARTNER Peter (00)CHICEVIČ Elian (06)
CHICEVIČ Nikola (08)JAROŠOVÁ Kristýna (95)JEČNÝ Adam (09)
JEČNÝ Ivar (06)JINDRA Marek (09)JINDROVÁ Kristýna (99)
KISELEV Michal (09)KNAPOVÁ Radka (08)KOLÁŘOVÁ Kristýna (92)
KOPECKÁ Tereza (91)KOPECKÝ Ondřej (94)KOTEN Oliver (07)
KOŽENÁ Adriana (08)KOŽEVNIKOV Danil (99)KRNÁČ Sebastian (08)
KUŠNIER Samuel (09)LEDL Michal (91)LEDL Petr (89)
LOCHMAN Jaroslav (79)LOKAJOVÁ Amálie (09)MAIERL Florian (06)
MARTÍNEK Prokop (99)MAŠKOVÁ Beáta (00)MENDLÍK Štěpán (05)
MICHALOVÁ Nela (06)MIKULA Andrej (09)NOVÁKOVÁ Barbora (10)
NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)
PAULOVÁ Nikol (99)PĚGŘÍM Marek (02)PECHOVÁ Tereza (99)
PÍCHA Pavel (90)PÍCHA Petr (90)PIKHARTOVÁ Helena (92)
PIKHARTOVÁ Monika (95)POKORNÁ Eliška (00)POSPÍŠIL Viktor (09)
PŘIBYL Michal (99)PUŽEJOVÁ Tereza (86)RAJDL Kryštof (04)
RASZKA Vítězslav (05)RUDNĚV Ilja (01)RYCHECKÝ Dan (09)
SALAME Mark (05)SAUER Filip (09)SEEMAN Michael (97)
SEEMAN Tomáš (69)SEEMANOVÁ Barbora (00)SEOUTKINE Alice (10)
SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)SCHOLZOVÁ Barbora (06)
SLESARENKO Eva (05)STRATILOVÁ Adéla (09)STŘEŠINKA Jakub (05)
STŘÍTESKÝ Lukáš (81)SZABÓ David (03)ŠEMBERA Jan (92)
ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠKÁBOVÁ Petra (79)ŠORM Ondřej (97)
ŠPALOVÁ Nikola (97)ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)ŠRÁMKOVÁ Anna (99)TEJKL Tobiáš (08)
TEJKLOVÁ Evelína (06)TICHÁ Alena (08)TOTH Nikolaj (96)
TRANQUILLINI Marek (07)TRNKOVÁ Michaela (99)VANĚK Petr (84)
VAŘEKA Václav (09)VAŘEKOVÁ Anna (05)VAŠINOVÁ Tereza (88)
VAVŘINA Matěj (05)VENCL Jakub (97)VILČKO Adam (88)
VLČKOVÁ Agáta (07)VRÁTNÁ Štěpánka (02)VYDLÁK Miroslav (05)
VÝRAVSKÁ Karolína (05)VYSKOČIL Tomáš (92)ZAVŘELOVÁ Nela (08)
ZIMOVJANOVÁ Tereza (95)ŽÁK Jakub (01)ŽIKEŠ Radek (91)
KEJLA Filip (07)MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)
SLÁMOVÁ Klára (95)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:23 ženy:24 celkem:47 muži:122 ženy:129 celkem:251