Přihlášky na závod "Podzimní cena Motorletu"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

1. družstvo
DUBEC Matyáš (07)HRDLIČKA Štěpán (08)LIBOVÁ Kateřina (07)
MITKA Daniel (08)TEODORIDIS Kostas (08)BROUK Štěpán (08)
CEJPKOVÁ Rozálie (08)CHUCHVALEC Aleš (07)VOBOŘILOVÁ Lucie (08)
BABCZYNSKI Dan (07)JUNKOVÁ Tereza (08)KAŠPAROVÁ Adéla (08)
KYPTOVÁ Kristýna (08)MALUCHA Agáta (08)TOTOVÁ Adéla (07)
2. družstvo
BÁRANY Samuel (10)BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)
BURŠOVÁ Kristýna (10)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)
HAMPL Tomáš (10)HROUDA Martin (09)JAKUBEC Lukáš (09)
KOHOUTOVÁ Gabriela (10)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
LHOTOVÁ Tereza (09)PETROVICKÝ Adam (09)POHL Jakub (09)
PROCHÁZKOVÁ Nela (10)SOUKUP Daniel (09)ŠIMPACHOVÁ Viktorie (09)
TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)
3. družstvo
ALBLOVÁ Vanessa (10)BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)
BROUKOVÁ Julie (12)CEJPEK Marek (12)FABUĽA Nela (11)
FRYDYRCHOVÁ Elen (11)HORKELOVÁ Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)
CHRENKOVÁ Petra (10)JANDOVÁ Anika (11)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
KULÍKOVÁ Ema (12)KUŠNIER Sára Kateřina (12)LHOTA Jindřich (11)
LOEBE Charlotte (11)MALOŠEK Adam (11)MOHR Karolina (10)
MULLER Albert (11)NÁPRAVNÍK Ondřej (10)NGUYENOVA KHANH VI (11)
NOVÝ Nikolas (09)NURMANBETOVÁ Azhara (10)OMASTA Jan (11)
PAULOVÁ Frida Violetta (11)PIRALIČOVÁ Ellen (09)POKORNÁ Stella (12)
PROCHÁZKA Viktor (11)SEMČUKOVÁ Kateryna (11)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)
VASYLYEV Tymur (11)VÍZKOVÁ Johana (10)WEISSER Tereza (11)
ZDRÁHALA Jáchym (10)
Přípravka
A
ALBL Martin (12)BARBAN Erik (12)BATORIN Daniil (12)
BATORINA Daria (12)DUDAL Julia (11)GRYČ Daniel (12)
HOLENDA Jakub (12)HOLENDA Matěj (12)CHLUMSKÁ Tereza (10)
KNAPOVÁ Markéta (12)LAVRENTYEV Andrew (12)MONTFORT Fabian (11)
NEKRASOV Jaroslav (12)PODKORYTOV Semjon (12)TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)
VÍZEK Martin (12)WOLFOVÁ Tereza (12)ZELENKA Oliver (12)
B
KIZHEVATOVA Mariia (12)MARTYNOVA Adele (12)SANITRÁKOVÁ Berta (12)
ŠLAJSOVÁ Tereza (12)VINDUŠKA Kristian (12)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)BUDINSKÁ Pavla (09)
BURSEY Hanah (08)BURSEY Rebeccah (11)BURZOVÁ Nela (07)
DIADEMA Samuel (10)DOLEŽEL Filip (10)DÖRNER Hynek (08)
DVOŘÁK Lukáš (08)FARDOVÁ Zuzana (09)FEDOSOVA Alexandra (10)
GERTNER Juliana (12)GURNEY William (07)HEJNÁKOVÁ Alžběta (12)
HEJRA Lukáš (09)HENDRICHOVÁ Pavlína (11)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)
HESSELINK Elizabeth (09)HLAVÁČ Jan (11)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)
HORÁČEK Filip (11)HRABOVSKY Albert (11)CHICEVIČ Nikola (08)
JEČNÝ Adam (09)JINDRA Marek (09)JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)
KISELEV Michal (09)KNAPOVÁ Radka (08)KOTEN Oliver (07)
KOŽENÁ Adriana (08)KRNÁČ Sebastian (08)KRUPKA Marek (12)
KUČEROVÁ Michaela (12)KUŠNIER Samuel (09)LOKAJOVÁ Amálie (09)
MIHALČIN Jakub (12)MIKULA Andrej (09)NOVÁKOVÁ Barbora (10)
NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)
POSPÍŠIL Viktor (09)RYCHECKÝ Dan (09)SAUER Filip (09)
SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
STRATILOVÁ Adéla (09)ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)
ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)TEJKL Tobiáš (08)
TICHÁ Alena (08)TRANQUILLINI Marek (07)VAŘEKA Václav (09)
VLČKOVÁ Agáta (07)ZAVŘELOVÁ Nela (08)KEJLA Filip (07)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:0 ženy:2 celkem:2 muži:0 ženy:8 celkem:8