Přihlášky na závod "Podzimní cena Motorletu"

1) 200 m volný způsob - nejmladší žačky
LAJČAKOVÁ Karolína1003:16,5
KOHOUTOVÁ Gabriela10
3) 100 m prsa - nejmladší žačky
ŠVÁROVÁ Aneta1001:45,5
PROCHÁZKOVÁ Nela1001:55,5
MOHR Karolina10
ALBLOVÁ Vanessa10
4) 100 m prsa - nejmladší žáci
BÁRANY Samuel1001:58,2
LHOTA Jindřich1102:24,7
OMASTA Jan11
9) 200 m polohově - nejmladší žačky
LAJČAKOVÁ Karolína10
11) 100 m polohově - nejmladší žačky
ŠVÁROVÁ Aneta1001:36,0
PROCHÁZKOVÁ Nela1001:47,7
KOHOUTOVÁ Gabriela10
12) 100 m polohově - nejmladší žáci
BÁRANY Samuel10
LHOTA Jindřich11
15) 100 m znak - nejmladší žačky
ALBLOVÁ Vanessa10
MOHR Karolina10
16) 100 m znak - nejmladší žáci
OMASTA Jan11
17) 200 m prsa - nejmladší žačky
LAJČAKOVÁ Karolína10
ŠVÁROVÁ Aneta10
18) 200 m prsa - nejmladší žáci
BÁRANY Samuel10
19) 100 m volný způsob - nejmladší žačky
KOHOUTOVÁ Gabriela1001:52,6
MOHR Karolina10
PROCHÁZKOVÁ Nela10
ALBLOVÁ Vanessa10
20) 100 m volný způsob - nejmladší žáci
LHOTA Jindřich1101:54,7
BÁRANY Samuel1002:06,3
OMASTA Jan11
21) 200 m volný způsob - mladší žačky
WEISSER Karolína0902:44,9
22) 200 m volný způsob - mladší žáci
HRDLIČKA Štěpán0802:27,9
TEODORIDIS Kostas0802:39,2
MIKULA Andrej0902:45,7
PETROVICKÝ Adam0903:00,5
SOUKUP Daniel0903:03,7
BITTNER Matyáš0903:50,1
JAKUBEC Lukáš09
23) 100 m prsa - mladší žačky
CEJPKOVÁ Rozálie0801:26,9
KAŠPAROVÁ Adéla0801:28,2
WITTENBERGEROVÁ Emma0801:29,4
JUNKOVÁ Tereza0801:39,1
KULÍKOVÁ Tereza0901:41,3
KYPTOVÁ Kristýna0801:44,4
FROŇKOVÁ Aneta0901:55,5
CIDLÍKOVÁ Agáta0902:05,8
24) 100 m prsa - mladší žáci
MITKA Daniel0801:37,1
JIRSÁK Adam0901:42,4
BITTNER Matyáš0901:48,5
NOVÝ Nikolas0901:51,0
POHL Jakub09
25) 200 m znak - mladší žačky
VOBOŘILOVÁ Lucie0802:38,9
WEISSER Karolína09
26) 200 m znak - mladší žáci
PETROVICKÝ Adam09
27) 100 m motýlek - mladší žačky
VOBOŘILOVÁ Lucie0801:13,6
JUNKOVÁ Tereza0801:27,4
28) 100 m motýlek - mladší žáci
TEODORIDIS Kostas0801:17,5
MIKULA Andrej0901:29,2
BERDYCH Sebastian0901:31,9
SOUKUP Daniel0901:48,3
29) 200 m polohově - mladší žačky
WEISSER Karolína0903:06,5
WITTENBERGEROVÁ Emma08
30) 200 m polohově - mladší žáci
SOUKUP Daniel09
31) 100 m polohově - mladší žačky
VOBOŘILOVÁ Lucie0801:15,1
CEJPKOVÁ Rozálie0801:20,7
KAŠPAROVÁ Adéla0801:22,8
KULÍKOVÁ Tereza0901:31,6
KYPTOVÁ Kristýna0801:33,6
FROŇKOVÁ Aneta0901:46,8
CIDLÍKOVÁ Agáta0901:48,4
32) 100 m polohově - mladší žáci
HRDLIČKA Štěpán0801:21,9
MITKA Daniel0801:23,2
MIKULA Andrej0901:23,6
BERDYCH Sebastian0901:32,2
JIRSÁK Adam0901:34,0
HROUDA Martin0901:37,3
NOVÝ Nikolas0901:41,5
POHL Jakub09
34) 200 m motýlek - mladší žáci
TEODORIDIS Kostas0803:40,2
35) 100 m znak - mladší žačky
VOBOŘILOVÁ Lucie0801:13,1
KAŠPAROVÁ Adéla0801:20,5
KYPTOVÁ Kristýna0801:31,9
CIDLÍKOVÁ Agáta0901:47,7
36) 100 m znak - mladší žáci
BERDYCH Sebastian0901:29,3
PETROVICKÝ Adam0901:32,1
HROUDA Martin0901:35,6
NOVÝ Nikolas0901:39,6
JAKUBEC Lukáš0901:56,9
POHL Jakub09
37) 200 m prsa - mladší žačky
WITTENBERGEROVÁ Emma0803:10,4
CEJPKOVÁ Rozálie0803:12,5
KULÍKOVÁ Tereza09
FROŇKOVÁ Aneta09
38) 200 m prsa - mladší žáci
HRDLIČKA Štěpán0803:01,3
BITTNER Matyáš09
JIRSÁK Adam09
TEODORIDIS Kostas08
39) 100 m volný způsob - mladší žačky
CEJPKOVÁ Rozálie0801:12,2
WEISSER Karolína0901:14,9
JUNKOVÁ Tereza0801:18,5
KULÍKOVÁ Tereza0901:22,7
FROŇKOVÁ Aneta0901:29,7
CIDLÍKOVÁ Agáta0901:34,2
40) 100 m volný způsob - mladší žáci
HRDLIČKA Štěpán0801:09,4
MITKA Daniel0801:11,1
MIKULA Andrej0901:13,7
PETROVICKÝ Adam0901:21,0
JIRSÁK Adam0901:21,8
HROUDA Martin0901:23,1
BITTNER Matyáš0901:24,6
NOVÝ Nikolas0901:30,5
JAKUBEC Lukáš0901:56,6
POHL Jakub09


41) 200 m volný způsob - starší žačky
ZÁVADOVÁ Petra0602:08,0
LIBOVÁ Kateřina0702:22,7
HLÁVKOVÁ Olivie0602:23,2
42) 200 m volný způsob - starší žáci
DROZD Tobiáš0602:22,9
DUBEC Matyáš0702:24,5
BABCZYNSKI Dan0702:44,1
MIKULA Šimon0702:49,95
43) 100 m prsa - starší žačky
FERUSOVÁ Alexandra0601:19,01
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:23,7
KOHOUTOVÁ Barbora0601:26,7
TOTOVÁ Adéla0701:42,9
44) 100 m prsa - starší žáci
MIKULA Šimon0701:32,2
DROZD Tobiáš0601:32,5
BABCZYNSKI Dan0701:34,08
45) 200 m znak - starší žačky
ZÁVADOVÁ Petra0602:26,0
HLÁVKOVÁ Olivie0602:35,99
46) 200 m znak - starší žáci
KOTEN Oliver0702:34,34
CHUCHVALEC Aleš0702:37,21
MACHÁČEK Oliver0702:44,5
47) 100 m motýlek - starší žačky
LIBOVÁ Kateřina0701:16,71
49) 200 m polohově - starší žačky
ZÁVADOVÁ Petra0602:26,4
FERUSOVÁ Alexandra0602:35,44
51) 100 m polohově - starší žačky
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:14,4
HLÁVKOVÁ Ester0601:20,5
KOHOUTOVÁ Barbora0601:22,5
TOTOVÁ Adéla0701:32,5
52) 100 m polohově - starší žáci
DROZD Tobiáš0601:18,3
MACHÁČEK Oliver0701:20,8
MIKULA Šimon0701:23,8
BABCZYNSKI Dan0701:26,9
53) 200 m motýlek - starší žačky
HLÁVKOVÁ Olivie0602:56,7
55) 100 m znak - starší žačky
LIBOVÁ Kateřina0701:12,45
HLÁVKOVÁ Olivie0601:14,0
KOHOUTOVÁ Barbora0601:25,2
TOTOVÁ Adéla0701:31,6
56) 100 m znak - starší žáci
KOTEN Oliver0701:12,37
CHUCHVALEC Aleš0701:13,83
MACHÁČEK Oliver0701:18,2
DUBEC Matyáš0701:22,6
57) 200 m prsa - starší žačky
FERUSOVÁ Alexandra0602:50,5
58) 200 m prsa - starší žáci
BABCZYNSKI Dan0703:44,1
59) 100 m volný způsob - starší žačky
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:02,93
LIBOVÁ Kateřina0701:04,3
HLÁVKOVÁ Ester0601:07,83
KOHOUTOVÁ Barbora0601:12,73
TOTOVÁ Adéla0701:19,7
60) 100 m volný způsob - starší žáci
CHUCHVALEC Aleš0701:05,84
DUBEC Matyáš0701:06,97
KOTEN Oliver0701:07,19
MACHÁČEK Oliver0701:07,8
MIKULA Šimon0701:12,63