Přihlášky na závod "Podzimní cena Motorletu"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
DROZD Tobiáš (06)KOHOUTOVÁ Barbora (06)
1. družstvo
DUBEC Matyáš (07)HRDLIČKA Štěpán (08)LIBOVÁ Kateřina (07)
MITKA Daniel (08)TEODORIDIS Kostas (08)ZÁVADOVÁ Petra (06)
BROUK Štěpán (08)CEJPKOVÁ Rozálie (08)HLÁVKOVÁ Olivie (06)
CHUCHVALEC Aleš (07)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)VOBOŘILOVÁ Lucie (08)
BABCZYNSKI Dan (07)JUNKOVÁ Tereza (08)KAŠPAROVÁ Adéla (08)
KYPTOVÁ Kristýna (08)MALUCHA Agáta (08)TOTOVÁ Adéla (07)
2. družstvo
BÁRANY Samuel (10)BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)
BURŠOVÁ Kristýna (10)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)
HAMPL Tomáš (10)HROUDA Martin (09)JAKUBEC Lukáš (09)
KOHOUTOVÁ Gabriela (10)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
LHOTOVÁ Tereza (09)PETROVICKÝ Adam (09)POHL Jakub (09)
PROCHÁZKOVÁ Nela (10)SOUKUP Daniel (09)ŠIMPACHOVÁ Viktorie (09)
TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)
3. družstvo
ALBLOVÁ Vanessa (10)BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)
FABUĽA Nela (11)FRYDYRCHOVÁ Elen (11)HORKELOVÁ Eliška (10)
HOUŠKA Matyáš (11)CHRENKOVÁ Petra (10)JANDOVÁ Anika (11)
KOĎOUSOVÁ Valerie (11)LHOTA Jindřich (11)LOEBE Charlotte (11)
MALOŠEK Adam (11)MOHR Karolina (10)MULLER Albert (11)
NÁPRAVNÍK Ondřej (10)NGUYENOVA KHANH VI (11)NOVÝ Nikolas (09)
NURMANBETOVÁ Azhara (10)OMASTA Jan (11)PAULOVÁ Frida Violetta (11)
PIRALIČOVÁ Ellen (09)PROCHÁZKA Viktor (11)SEMČUKOVÁ Kateryna (11)
SMÍTALOVÁ Kristýna (10)VASYLYEV Tymur (11)VÍZKOVÁ Johana (10)
WEISSER Tereza (11)ZDRÁHALA Jáchym (10)
Přípravka
A
DUDAL Julia (11)CHLUMSKÁ Tereza (10)MONTFORT Fabian (11)
TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)BUDINSKÁ Pavla (09)
BURSEY Hanah (08)BURSEY Rebeccah (11)BURZOVÁ Nela (07)
DIADEMA Samuel (10)DOBROVODSKÁ Sára (06)DOLEŽEL Filip (10)
DÖRNER Hynek (08)DVOŘÁK Lukáš (08)FARDOVÁ Zuzana (09)
FEDOSOVA Alexandra (10)GURNEY William (07)HEJRA Lukáš (09)
HENDRICHOVÁ Pavlína (11)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)HESSELINK Elizabeth (09)
HLAVÁČ Jan (11)HLÁVKOVÁ Ester (06)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)
HORÁČEK Filip (11)HRABOVSKY Albert (11)CHICEVIČ Elian (06)
CHICEVIČ Nikola (08)JEČNÝ Adam (09)JEČNÝ Ivar (06)
JINDRA Marek (09)KISELEV Michal (09)KNAPOVÁ Radka (08)
KOTEN Oliver (07)KOŽENÁ Adriana (08)KRNÁČ Sebastian (08)
KUŠNIER Samuel (09)LOKAJOVÁ Amálie (09)MAIERL Florian (06)
MICHALOVÁ Nela (06)MIKULA Andrej (09)NOVÁKOVÁ Barbora (10)
NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)
POSPÍŠIL Viktor (09)RYCHECKÝ Dan (09)SAUER Filip (09)
SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
SCHOLZOVÁ Barbora (06)STRATILOVÁ Adéla (09)ŠKÁBA Josef (11)
ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)TEJKL Tobiáš (08)TEJKLOVÁ Evelína (06)
TICHÁ Alena (08)TRANQUILLINI Marek (07)VAŘEKA Václav (09)
VLČKOVÁ Agáta (07)ZAVŘELOVÁ Nela (08)KEJLA Filip (07)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:23 ženy:24 celkem:47 muži:81 ženy:81 celkem:162