Přihlášky na závod "Krajské kolo Mistrovství ČR družstev - B"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

1. družstvo
ACHEDŽAK Anton (02)BABCZYNSKÁ Zita (05)BITTNER Jiří (05)
DANILINA Ekaterina (04)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)FERUSOVÁ Alexandra (06)
HLÁVKOVÁ Olivie (06)HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)HOŠKOVÁ Veronika (02)
HRDLIČKA Matěj (04)HROUDA Lukáš (05)CHUCHVALEC Vít (04)
IVANOV Alexey (04)JIRMANOVÁ Vanesa (01)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)
MACHÁČEK Samuel (02)MAŠKOVÁ Beáta (00)NADEEV Ivan (05)
NĚMCOVÁ Anna (05)NOVOTNÝ Robert (04)NOVOTNÝ Šimon (05)
PĚGŘÍM Marek (02)RYBA Ondřej (05)STŘEŠINKA Jakub (05)
SZABÓ David (03)ŠEBOVÁ Kristýna (04)TOTH Nikolaj (96)
VAŘEKOVÁ Anna (05)VAVŘINA Matěj (05)ZÁVADOVÁ Petra (06)
ZVOLSKÝ Vojtěch (05)ŽÁK Matyáš (03)
2. družstvo
DROZD Tobiáš (06)DUBEC Matyáš (07)HLÁVKOVÁ Ester (06)
JEČNÝ Ivar (06)KOHOUTOVÁ Barbora (06)KOTEN Oliver (07)
MICHALOVÁ Nela (06)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)SCHOLZOVÁ Barbora (06)
VLČKOVÁ Agáta (07)ZAVŘELOVÁ Nela (08)BABCZYNSKI Dan (07)
BROUK Štěpán (08)BURZOVÁ Nela (07)CEJPKOVÁ Rozálie (08)
DOBROVODSKÁ Sára (06)EISENHAMMER Albert (08)HRDLIČKA Štěpán (08)
CHICEVIČ Elian (06)CHUCHVALEC Aleš (07)JUNKOVÁ Tereza (08)
KEJLA Filip (07)KNAPOVÁ Radka (08)KYPTOVÁ Kristýna (08)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)RASZKA Vítězslav (05)
SCHOLZOVÁ Adéla (08)TEJKLOVÁ Evelína (06)TEODORIDIS Kostas (08)
TOTOVÁ Adéla (07)WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
Přípravka
KRNÁČ Sebastian (08)BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)
WEISSER Karolína (09)BARRETO Leonardo (07)FROŇKOVÁ Aneta (09)
GURNEY William (07)HAMPL Tomáš (10)HOBSTOVÁ Mia (08)
HROUDA Martin (09)CHICEVIČ Nikola (08)JEČNÝ Adam (09)
JIRSÁK Adam (09)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
MIKULA Andrej (09)MITKA Daniel (08)NOVÝ Nikolas (09)
PETROVICKÝ Adam (09)SMOLÍKOVÁ Kateřina (08)SOUKUP Daniel (09)
ŠVÁROVÁ Aneta (10)TEJKL Tobiáš (08)TICHÁ Alena (08)
TRANQUILLINI Marek (07)VOCETKOVÁ Zuzana (08)
B
LHOTOVÁ Tereza (09)MULLER Albert (11)HESSELINK Elizabeth (09)
DIADEMA Samuel (10)LOEBE Charlotte (11)FARDOVÁ Zuzana (09)
VAŘEKA Václav (09)HOUŠKA Matyáš (11)ADAM Ondřej (10)
BÁRANY Samuel (10)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)JAKUBEC Lukáš (09)
JINDRA Marek (09)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)KUŠNIER Samuel (09)
NOVÁKOVÁ Barbora (10)PANOŠ Adam (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)
POSPÍŠIL Viktor (09)PROCHÁZKOVÁ Nela (10)PUDIVÍTROVÁ Kristýna (09)
SAUER Filip (09)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)TOTA Tomáš (10)
TUŠEK Václav (10)
C
BROUKOVÁ Julie (12)CEJPEK Marek (12)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
LAVRENTYEV Andrew (12)PROCHÁZKA Viktor (11)DUDAL Julia (11)
HOLENDA Jakub (12)ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)LHOTA Jindřich (11)
MIHALČIN Jakub (12)HOLENDA Matěj (12)ŠLAJSOVÁ Tereza (12)
KUŠNIER Sára Kateřina (12)NURMANBETOVÁ Azhara (10)
Družstvo E
HORKELOVA Eliška (10)ADAM Sebastian (94)ALDUNINOVÁ Darja (00)
ANDRIKOVÁ Alžběta (98)BARTEK Matyáš (07)BARTOŠ Matěj (88)
BARTOŠOVÁ Tereza (92)BERAN Petr (85)BOŠKOVÁ Kateřina (95)
BUDINSKÁ Pavla (09)ČISTÝ Tomáš (85)DLABOLOVÁ Kateřina (92)
DÖRNER Hynek (08)DUČAY Jakub (04)DVOŘÁK Lukáš (08)
DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)FIEDLER Ondřej (87)FRŇKOVÁ Viola (02)
GERASIMOV David (01)GERASIMOV Mark (02)HEJRA Lukáš (09)
HENDRYCHOVÁ Daniela (09)HLAVÁČ Jan (11)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)
HOPFGARTNER Peter (00)JAROŠOVÁ Kristýna (95)JINDROVÁ Kristýna (99)
KOLÁŘOVÁ Kristýna (92)KOPECKÁ Tereza (91)KOPECKÝ Ondřej (94)
KOŽENÁ Adriana (08)KOŽEVNIKOV Danil (99)LEDL Michal (91)
LEDL Petr (89)LOCHMAN Jaroslav (79)LOKAJOVÁ Amálie (09)
MAIERL Florian (06)MARTÍNEK Prokop (99)MENDLÍK Štěpán (05)
PAULOVÁ Nikol (99)PECHOVÁ Tereza (99)PÍCHA Pavel (90)
PÍCHA Petr (90)PIKHARTOVÁ Helena (92)PIKHARTOVÁ Monika (95)
POKORNÁ Eliška (00)PŘIBYL Michal (99)PUŽEJOVÁ Tereza (86)
RAJDL Kryštof (04)RUDNĚV Ilja (01)RYCHECKÝ Dan (09)
SALAME Mark (05)SEEMAN Michael (97)SEEMAN Tomáš (69)
SEEMANOVÁ Barbora (00)SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)
ŠKÁBA Josef (11)SKALICKÁ Renáta (88)SLESARENKO Eva (05)
SMRČEK Ondřej (02)STRATILOVÁ Adéla (09)STŘÍTESKÝ Lukáš (81)
ŠEMBERA Jan (92)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠKÁBOVÁ Petra (79)
ŠORM Ondřej (97)ŠPALOVÁ Nikola (97)ŠPAŇÁR Ondřej (04)
ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)ŠRÁMKOVÁ Anna (99)
ŠVÁROVÁ Nela (07)VANĚK Petr (84)VAŠINOVÁ Tereza (88)
VENCL Jakub (97)VILČKO Adam (88)VRÁTNÁ Štěpánka (02)
VYDLÁK Miroslav (05)VÝRAVSKÁ Karolína (05)VYSKOČIL Tomáš (92)
ZIMOVJANOVÁ Tereza (95)ŽÁK Jakub (01)ŽIKEŠ Radek (91)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:5 ženy:8 celkem:13 muži:19 ženy:22 celkem:41