Přihlášky na závod "Srovnávací přebory MoP"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

1. družstvo
DUBEC Matyáš (07)KOTEN Oliver (07)
2. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)HOBSTOVÁ Mia (08)
HROUDA Martin (09)CHICEVIČ Nikola (08)JIRSÁK Adam (09)
KAŠPAROVÁ Adéla (08)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
LIBOVÁ Kateřina (07)MIKULA Andrej (09)MITKA Daniel (08)
PETROVICKÝ Adam (09)SOUKUP Daniel (09)ŠVÁROVÁ Aneta (10)
TRANQUILLINI Marek (07)VOBOŘILOVÁ Lucie (08)WEISSER Karolína (09)
ZAVŘELOVÁ Nela (08)BABCZYNSKI Dan (07)BROUK Štěpán (08)
CEJPKOVÁ Rozálie (08)HRDLIČKA Štěpán (08)CHUCHVALEC Aleš (07)
JUNKOVÁ Tereza (08)KEJLA Filip (07)KYPTOVÁ Kristýna (08)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)TEODORIDIS Kostas (08)
TOTOVÁ Adéla (07)WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
Přípravka
BÁRANY Samuel (10)BRZÁK Tomáš (09)BURŠOVÁ Kristýna (10)
CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FARDOVÁ Zuzana (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)
HAMPL Tomáš (10)JAKUBEC Lukáš (09)JEČNÝ Adam (09)
KISELEV Michal (09)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)LHOTA Jindřich (11)
LHOTOVÁ Tereza (09)LOEBE Charlotte (11)MULLER Albert (11)
NOVÁKOVÁ Lucie (09)NOVÝ Nikolas (09)PANOŠ Adam (09)
PANTELEYMONOVA Kateryna (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)POHL Jakub (09)
PROCHÁZKOVÁ Nela (10)PUDIVÍTROVÁ Kristýna (09)SAUER Filip (09)
TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
B
ALBLOVÁ Vanessa (10)BROUKOVÁ Julie (12)BURSEY Rebeccah (11)
CEJPEK Marek (12)DIADEMA Samuel (10)DOLEŽEL Filip (10)
DUDAL Julia (11)FEDOSOVA Alexandra (10)HORÁČEK Filip (11)
HORKELOVA Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
KULÍKOVÁ Emma (12)KUŠNIER Sára Kateřina (12)LAVRENTYEV Andrew (12)
MALOŠEK Adam (11)MOHR Karolina (10)NÁPRAVNÍK Ondřej (10)
NGUYENOVA KHANH VI (11)NURMANBETOVÁ Azhara (10)OMASTA Jan (11)
PROCHÁZKA Viktor (11)SEMČUK Kateryna (11)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)
TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)ZDRÁHALA Jáchym (10)
C
BÁTOR Alexej (13)DUDAL Daniel (14)DUONG CHI Lukas (13)
GERTNER Juliana (12)GRYČ Daniel (12)HENDRICHOVÁ Pavlína (11)
HOLENDA Jakub (12)HOLENDA Matěj (12)HOUŠKA Lukáš (13)
KIZHEVATOVA Mariia (12)MARTYNOVA Adele (12)NEKRASOV Jaroslav (12)
SOLOMENSEV Valerii (14)TOLOKONNIKOV SAVVA (13)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BRABEC Vincent (08)BUDINSKÁ Pavla (09)BURZOVÁ Nela (07)
DÖRNER Hynek (08)DVOŘÁK Lukáš (08)GURNEY William (07)
HEJRA Lukáš (09)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)HESSELINK Elizabeth (09)
HLAVÁČ Jan (11)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)HORKELOVA Eliška (10)
JINDRA Marek (09)JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)KNAPOVÁ Radka (08)
KOŽENÁ Adriana (08)KRNÁČ Sebastian (08)KRUPKA Marek (12)
KUŠNIER Samuel (09)LOKAJOVÁ Amálie (09)MIHALČIN Jakub (12)
NOVÁKOVÁ Barbora (10)POSPÍŠIL Viktor (09)RYCHECKÝ Dan (09)
SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
STRATILOVÁ Adéla (09)ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)
ŠLAJSOVÁ Tereza (12)ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)
TEJKL Tobiáš (08)TICHÁ Alena (08)VAŘEKA Václav (09)
VLČKOVÁ Agáta (07)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:35 ženy:21 celkem:56 muži:123 ženy:73 celkem:196