Přihlášky na závod "Velká cena města Ústí nad Labem"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

1. družstvo
ACHEDŽAK Anton (02)BABCZYNSKÁ Zita (05)BITTNER Jiří (05)
DANILINA Ekaterina (04)FERUSOVÁ Alexandra (06)HLÁVKOVÁ Olivie (06)
HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)HOŠKOVÁ Veronika (02)HRDLIČKA Matěj (04)
HROUDA Lukáš (05)CHUCHVALEC Vít (04)IVANOV Alexey (04)
JIRMANOVÁ Vanesa (01)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)MACHÁČEK Samuel (02)
MAŠKOVÁ Beáta (00)NADEEV Ivan (05)NĚMCOVÁ Anna (05)
NOVOTNÝ Robert (04)NOVOTNÝ Šimon (05)PĚGŘÍM Marek (02)
RYBA Ondřej (05)STŘEŠINKA Jakub (05)SZABÓ David (03)
ŠEBOVÁ Kristýna (04)TOTH Nikolaj (96)VAŘEKOVÁ Anna (05)
VAVŘINA Matěj (05)ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)
ŽÁK Matyáš (03)RASZKA Vítězslav (05)
2. družstvo
DROZD Tobiáš (06)DUBEC Matyáš (07)HLÁVKOVÁ Ester (06)
JEČNÝ Ivar (06)KOHOUTOVÁ Barbora (06)KOTEN Oliver (07)
MICHALOVÁ Nela (06)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)SCHOLZOVÁ Barbora (06)
VLČKOVÁ Agáta (07)ZAVŘELOVÁ Nela (08)BABCZYNSKI Dan (07)
BROUK Štěpán (08)BURZOVÁ Nela (07)CEJPKOVÁ Rozálie (08)
DOBROVODSKÁ Sára (06)EISENHAMMER Albert (08)HRDLIČKA Štěpán (08)
CHICEVIČ Elian (06)CHUCHVALEC Aleš (07)JUNKOVÁ Tereza (08)
KEJLA Filip (07)KNAPOVÁ Radka (08)KYPTOVÁ Kristýna (08)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
TEJKLOVÁ Evelína (06)TEODORIDIS Kostas (08)TOTOVÁ Adéla (07)
WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
Přípravka
KRNÁČ Sebastian (08)BARRETO Leonardo (07)GURNEY William (07)
HOBSTOVÁ Mia (08)CHICEVIČ Nikola (08)MITKA Daniel (08)
SMOLÍKOVÁ Kateřina (08)TEJKL Tobiáš (08)TICHÁ Alena (08)
TRANQUILLINI Marek (07)VOCETKOVÁ Zuzana (08)
B
BRABEC Vincent (08)
Družstvo E
ADAM Sebastian (94)ALDUNINOVÁ Darja (00)ANDRIKOVÁ Alžběta (98)
BARTEK Matyáš (07)BARTOŠ Matěj (88)BARTOŠOVÁ Tereza (92)
BERAN Petr (85)BOŠKOVÁ Kateřina (95)ČISTÝ Tomáš (85)
DLABOLOVÁ Kateřina (92)DÖRNER Hynek (08)DUČAY Jakub (04)
DVOŘÁK Lukáš (08)DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)
FIEDLER Ondřej (87)FRŇKOVÁ Viola (02)GERASIMOV David (01)
GERASIMOV Mark (02)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)HOPFGARTNER Peter (00)
CHELBERG Robert (99)JAROŠOVÁ Kristýna (95)JINDROVÁ Kristýna (99)
KOLÁŘOVÁ Kristýna (92)KOPECKÁ Tereza (91)KOPECKÝ Ondřej (94)
KOŽENÁ Adriana (08)KOŽEVNIKOV Danil (99)LEDL Michal (91)
LEDL Petr (89)LOCHMAN Jaroslav (79)MAIERL Florian (06)
MARTÍNEK Prokop (99)MENDLÍK Štěpán (05)PAULOVÁ Nikol (99)
PECHOVÁ Tereza (99)PÍCHA Pavel (90)PÍCHA Petr (90)
PIKHARTOVÁ Helena (92)PIKHARTOVÁ Monika (95)POKORNÁ Eliška (00)
PŘIBYL Michal (99)PUŽEJOVÁ Tereza (86)RAJDL Kryštof (04)
RUDNĚV Ilja (01)SALAME Mark (05)SEEMAN Michael (97)
SEEMAN Tomáš (69)SEEMANOVÁ Barbora (00)SKALICKÁ Renáta (88)
SLESARENKO Eva (05)SMRČEK Ondřej (02)STŘÍTESKÝ Lukáš (81)
ŠEMBERA Jan (92)ŠKÁBOVÁ Petra (79)ŠORM Ondřej (97)
ŠPALOVÁ Nikola (97)ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)ŠRÁMKOVÁ Anna (99)ŠVÁROVÁ Nela (07)
TRNKOVÁ Michaela (99)VANĚK Petr (84)VAŠINOVÁ Tereza (88)
VENCL Jakub (97)VILČKO Adam (88)VRÁTNÁ Štěpánka (02)
VYDLÁK Miroslav (05)VÝRAVSKÁ Karolína (05)VYSKOČIL Tomáš (92)
ZIMOVJANOVÁ Tereza (95)ŽÁK Jakub (01)ŽIKEŠ Radek (91)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:14 ženy:12 celkem:26 muži:103 ženy:60 celkem:163