Přihlášky na závod "Velká cena města Ústí nad Labem"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
ACHEDŽAK Anton (02)HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)HRDLIČKA Matěj (04)
IVANOV Alexey (04)JIRMANOVÁ Vanesa (01)KURCOVÁ Kateřina (03)
NOVOTNÝ Robert (04)POKLUDOVÁ Viviana (02)SZABÓ David (03)
ŽÁK Matyáš (03)
1. družstvo
BABCZYNSKÁ Zita (05)BITTNER Jiří (05)DROZD Tobiáš (06)
DUBEC Matyáš (07)FERUSOVÁ Alexandra (06)HLÁVKOVÁ Ester (06)
HLÁVKOVÁ Olivie (06)HOŠKOVÁ Veronika (02)HROUDA Lukáš (05)
CHUCHVALEC Vít (04)KOHOUTOVÁ Barbora (06)KOTEN Oliver (07)
LANGMAYEROVÁ Tereza (04)MACHÁČEK Samuel (02)NADEEV Ivan (05)
NĚMCOVÁ Anna (05)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)NOVOTNÝ Šimon (05)
RYBA Ondřej (05)ŠEBOVÁ Kristýna (04)ZÁVADOVÁ Petra (06)
ZVOLSKÝ Vojtěch (05)
2. družstvo
HOBSTOVÁ Mia (08)CHICEVIČ Nikola (08)KAŠPAROVÁ Adéla (08)
LIBOVÁ Kateřina (07)MITKA Daniel (08)TRANQUILLINI Marek (07)
VOBOŘILOVÁ Lucie (08)ZAVŘELOVÁ Nela (08)BABCZYNSKI Dan (07)
BROUK Štěpán (08)CEJPKOVÁ Rozálie (08)HRDLIČKA Štěpán (08)
CHUCHVALEC Aleš (07)JUNKOVÁ Tereza (08)KEJLA Filip (07)
KYPTOVÁ Kristýna (08)MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)
TEODORIDIS Kostas (08)TOTOVÁ Adéla (07)WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
Družstvo E
ADAM Sebastian (94)ALDUNINOVÁ Darja (00)ANDRIKOVÁ Alžběta (98)
BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)BARTOŠ Matěj (88)
BARTOŠOVÁ Tereza (92)BERAN Petr (85)BOŠKOVÁ Kateřina (95)
BRABEC Vincent (08)SKALICKÁ Renáta (88)BURZOVÁ Nela (07)
ČISTÝ Tomáš (85)DANILINA Ekaterina (04)DLABOLOVÁ Kateřina (92)
DOBROVODSKÁ Sára (06)DÖRNER Hynek (08)DUČAY Jakub (04)
DVOŘÁK Lukáš (08)DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)
FIEDLER Ondřej (87)FRŇKOVÁ Viola (02)GERASIMOV David (01)
GERASIMOV Mark (02)GURNEY William (07)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)
HOPFGARTNER Peter (00)CHELBERG Robert (99)CHICEVIČ Elian (06)
JAROŠOVÁ Kristýna (95)JEČNÝ Ivar (06)JINDROVÁ Kristýna (99)
KNAPOVÁ Radka (08)KOLÁŘOVÁ Kristýna (92)KOPECKÁ Tereza (91)
KOPECKÝ Ondřej (94)KOŽENÁ Adriana (08)KOŽEVNIKOV Danil (99)
KRNÁČ Sebastian (08)LEDL Michal (91)LEDL Petr (89)
LOCHMAN Jaroslav (79)MAIERL Florian (06)MARTÍNEK Prokop (99)
MAŠKOVÁ Beáta (00)MENDLÍK Štěpán (05)MICHALOVÁ Nela (06)
PAULOVÁ Nikol (99)PĚGŘÍM Marek (02)PECHOVÁ Tereza (99)
PÍCHA Pavel (90)PÍCHA Petr (90)PIKHARTOVÁ Helena (92)
PIKHARTOVÁ Monika (95)POKORNÁ Eliška (00)PŘIBYL Michal (99)
PUŽEJOVÁ Tereza (86)RAJDL Kryštof (04)RASZKA Vítězslav (05)
RUDNĚV Ilja (01)SALAME Mark (05)SEEMAN Michael (97)
SEEMAN Tomáš (69)SEEMANOVÁ Barbora (00)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
SCHOLZOVÁ Barbora (06)SLESARENKO Eva (05)SMRČEK Ondřej (02)
STŘEŠINKA Jakub (05)STŘÍTESKÝ Lukáš (81)ŠEMBERA Jan (92)
ŠKÁBOVÁ Petra (79)ŠORM Ondřej (97)ŠPALOVÁ Nikola (97)
ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)
ŠRÁMKOVÁ Anna (99)TEJKL Tobiáš (08)TEJKLOVÁ Evelína (06)
TICHÁ Alena (08)TOTH Nikolaj (96)TRNKOVÁ Michaela (99)
VANĚK Petr (84)VAŘEKOVÁ Anna (05)VAŠINOVÁ Tereza (88)
VAVŘINA Matěj (05)VENCL Jakub (97)VILČKO Adam (88)
VLČKOVÁ Agáta (07)VRÁTNÁ Štěpánka (02)VYDLÁK Miroslav (05)
VÝRAVSKÁ Karolína (05)VYSKOČIL Tomáš (92)ZIMOVJANOVÁ Tereza (95)
ŽÁK Jakub (01)ŽIKEŠ Radek (91)SLÁMOVÁ Klára (95)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:14 ženy:12 celkem:26 muži:103 ženy:60 celkem:163