Přihlášky na závod "Jarní cena Prahy"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)HRDLIČKA Matěj (04)IVANOV Alexey (04)
KURCOVÁ Kateřina (03)NOVOTNÝ Robert (04)SZABÓ David (03)
ŽÁK Matyáš (03)
1. družstvo
BABCZYNSKÁ Zita (05)BITTNER Jiří (05)DROZD Tobiáš (06)
DUBEC Matyáš (07)FERUSOVÁ Alexandra (06)HLÁVKOVÁ Ester (06)
HLÁVKOVÁ Olivie (06)HROUDA Lukáš (05)CHUCHVALEC Vít (04)
KOHOUTOVÁ Barbora (06)KOTEN Oliver (07)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)
NADEEV Ivan (05)NĚMCOVÁ Anna (05)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)
NOVOTNÝ Šimon (05)RYBA Ondřej (05)ŠEBOVÁ Kristýna (04)
ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)
2. družstvo
KAŠPAROVÁ Adéla (08)LIBOVÁ Kateřina (07)MITKA Daniel (08)
VOBOŘILOVÁ Lucie (08)BABCZYNSKI Dan (07)BROUK Štěpán (08)
CEJPKOVÁ Rozálie (08)HRDLIČKA Štěpán (08)CHUCHVALEC Aleš (07)
JUNKOVÁ Tereza (08)KEJLA Filip (07)KYPTOVÁ Kristýna (08)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)TEODORIDIS Kostas (08)
TOTOVÁ Adéla (07)WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
3. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)HAMPL Tomáš (10)
HOBSTOVÁ Mia (08)HROUDA Martin (09)CHICEVIČ Nikola (08)
JIRSÁK Adam (09)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
MIKULA Andrej (09)PETROVICKÝ Adam (09)SOUKUP Daniel (09)
ŠVÁROVÁ Aneta (10)TRANQUILLINI Marek (07)WEISSER Karolína (09)
ZAVŘELOVÁ Nela (08)
Přípravka
A
BÁRANY Samuel (10)BURŠOVÁ Kristýna (10)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)
FARDOVÁ Zuzana (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)JAKUBEC Lukáš (09)
JINDRA Marek (09)KISELEV Michal (09)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)
LHOTA Jindřich (11)LHOTOVÁ Tereza (09)LOEBE Charlotte (11)
MULLER Albert (11)NOVÝ Nikolas (09)PANOŠ Adam (09)
PANTELEYMONOVA Kateryna (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)POHL Jakub (09)
PROCHÁZKOVÁ Nela (10)PUDIVÍTROVÁ Kristýna (09)SAUER Filip (09)
TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
B
ALBLOVÁ Vanessa (10)BROUKOVÁ Julie (12)BURSEY Rebeccah (11)
CEJPEK Marek (12)DIADEMA Samuel (10)DOLEŽEL Filip (10)
DUDAL Julia (11)FEDOSOVA Alexandra (10)HORÁČEK Filip (11)
HORKELOVA Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
KULÍKOVÁ Emma (12)KUŠNIER Sára Kateřina (12)LAVRENTYEV Andrew (12)
MALOŠEK Adam (11)MOHR Karolina (10)NÁPRAVNÍK Ondřej (10)
NGUYENOVA KHANH VI (11)NURMANBETOVÁ Azhara (10)OMASTA Jan (11)
PROCHÁZKA Viktor (11)SEMČUK Kateryna (11)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)
TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)ZDRÁHALA Jáchym (10)
C
BÁTOR Alexej (13)DUDAL Daniel (14)DUONG CHI Lukas (13)
GERTNER Juliana (12)GRYČ Daniel (12)HOLENDA Jakub (12)
HOLENDA Matěj (12)HOUŠKA Lukáš (13)KIZHEVATOVA Mariia (12)
MARTYNOVA Adele (12)NEKRASOV Jaroslav (12)SOLOMENSEV Valerii (14)
TOLOKONNIKOV SAVVA (13)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)BUDINSKÁ Pavla (09)
BURSEY Hanah (08)BURZOVÁ Nela (07)DANILINA Ekaterina (04)
DOBROVODSKÁ Sára (06)DÖRNER Hynek (08)DUČAY Jakub (04)
DVOŘÁK Lukáš (08)DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)
GURNEY William (07)HEJRA Lukáš (09)HENDRICHOVÁ Pavlína (11)
HENDRYCHOVÁ Daniela (09)HESSELINK Elizabeth (09)HLAVÁČ Jan (11)
HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)HORKELOVA Eliška (10)CHICEVIČ Elian (06)
JEČNÝ Adam (09)JEČNÝ Ivar (06)JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)
KNAPOVÁ Radka (08)KOŽENÁ Adriana (08)KRNÁČ Sebastian (08)
KRUPKA Marek (12)KUŠNIER Samuel (09)LOKAJOVÁ Amálie (09)
MAIERL Florian (06)MENDLÍK Štěpán (05)MIHALČIN Jakub (12)
MICHALOVÁ Nela (06)NOVÁKOVÁ Barbora (10)NOVÁKOVÁ Lucie (09)
POSPÍŠIL Viktor (09)RAJDL Kryštof (04)RASZKA Vítězslav (05)
RYCHECKÝ Dan (09)SALAME Mark (05)SEOUTKINE Alice (10)
SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)SCHOLZOVÁ Barbora (06)
SLESARENKO Eva (05)STRATILOVÁ Adéla (09)STŘEŠINKA Jakub (05)
ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠLAJSOVÁ Tereza (12)
ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)TEJKL Tobiáš (08)TEJKLOVÁ Evelína (06)
TICHÁ Alena (08)VAŘEKA Václav (09)VAŘEKOVÁ Anna (05)
VAVŘINA Matěj (05)VLČKOVÁ Agáta (07)VYDLÁK Miroslav (05)
VÝRAVSKÁ Karolína (05)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:35 ženy:25 celkem:60 muži:167 ženy:113 celkem:280