Přihlášky na závod "Jarní cena Prahy"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

1. družstvo
BABCZYNSKÁ Zita (05)BITTNER Jiří (05)DANILINA Ekaterina (04)
FERUSOVÁ Alexandra (06)HLÁVKOVÁ Olivie (06)HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)
HRDLIČKA Matěj (04)HROUDA Lukáš (05)CHUCHVALEC Vít (04)
IVANOV Alexey (04)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)NADEEV Ivan (05)
NĚMCOVÁ Anna (05)NOVOTNÝ Robert (04)NOVOTNÝ Šimon (05)
RYBA Ondřej (05)STŘEŠINKA Jakub (05)SZABÓ David (03)
ŠEBOVÁ Kristýna (04)VAŘEKOVÁ Anna (05)VAVŘINA Matěj (05)
ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)ŽÁK Matyáš (03)
RASZKA Vítězslav (05)
2. družstvo
DROZD Tobiáš (06)DUBEC Matyáš (07)HLÁVKOVÁ Ester (06)
JEČNÝ Ivar (06)KOHOUTOVÁ Barbora (06)KOTEN Oliver (07)
MICHALOVÁ Nela (06)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)SCHOLZOVÁ Barbora (06)
VLČKOVÁ Agáta (07)ZAVŘELOVÁ Nela (08)BABCZYNSKI Dan (07)
BROUK Štěpán (08)BURZOVÁ Nela (07)CEJPKOVÁ Rozálie (08)
DOBROVODSKÁ Sára (06)EISENHAMMER Albert (08)HRDLIČKA Štěpán (08)
CHICEVIČ Elian (06)CHUCHVALEC Aleš (07)JUNKOVÁ Tereza (08)
KEJLA Filip (07)KNAPOVÁ Radka (08)KYPTOVÁ Kristýna (08)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
TEJKLOVÁ Evelína (06)TEODORIDIS Kostas (08)TOTOVÁ Adéla (07)
WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
Přípravka
BITTNER Matyáš (09)WEISSER Karolína (09)KRNÁČ Sebastian (08)
BERDYCH Sebastian (09)BARRETO Leonardo (07)FROŇKOVÁ Aneta (09)
GURNEY William (07)HAMPL Tomáš (10)HOBSTOVÁ Mia (08)
HROUDA Martin (09)CHICEVIČ Nikola (08)JEČNÝ Adam (09)
JIRSÁK Adam (09)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
MIKULA Andrej (09)MITKA Daniel (08)NOVÝ Nikolas (09)
PETROVICKÝ Adam (09)SMOLÍKOVÁ Kateřina (08)SOUKUP Daniel (09)
ŠVÁROVÁ Aneta (10)TEJKL Tobiáš (08)TICHÁ Alena (08)
TRANQUILLINI Marek (07)VOCETKOVÁ Zuzana (08)
B
BRABEC Vincent (08)FARDOVÁ Zuzana (09)LHOTA Jindřich (11)
VAŘEKA Václav (09)HOUŠKA Matyáš (11)BURŠOVÁ Kristýna (10)
LHOTOVÁ Tereza (09)MULLER Albert (11)DIADEMA Samuel (10)
LOEBE Charlotte (11)BÁRANY Samuel (10)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)
JAKUBEC Lukáš (09)JINDRA Marek (09)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)
KUŠNIER Samuel (09)PANOŠ Adam (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)
POSPÍŠIL Viktor (09)PROCHÁZKOVÁ Nela (10)PUDIVÍTROVÁ Kristýna (09)
SAUER Filip (09)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)TOTA Tomáš (10)
TUŠEK Václav (10)
C
MIHALČIN Jakub (12)HOLENDA Matěj (12)ŠLAJSOVÁ Tereza (12)
BROUKOVÁ Julie (12)CEJPEK Marek (12)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
LAVRENTYEV Andrew (12)PROCHÁZKA Viktor (11)DUDAL Julia (11)
HOLENDA Jakub (12)ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)KULÍKOVÁ Emma (12)
KUŠNIER Sára Kateřina (12)NURMANBETOVÁ Azhara (10)
Družstvo E
HORKELOVA Eliška (10)HESSELINK Elizabeth (09)ADAM Ondřej (10)
BARTEK Matyáš (07)BUDINSKÁ Pavla (09)DÖRNER Hynek (08)
DUČAY Jakub (04)DVOŘÁK Lukáš (08)DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)
DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)HEJRA Lukáš (09)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)
HLAVÁČ Jan (11)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)KOŽENÁ Adriana (08)
LOKAJOVÁ Amálie (09)MAIERL Florian (06)MENDLÍK Štěpán (05)
NOVÁKOVÁ Barbora (10)RAJDL Kryštof (04)RYCHECKÝ Dan (09)
SALAME Mark (05)SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)
ŠKÁBA Josef (11)SLESARENKO Eva (05)STRATILOVÁ Adéla (09)
ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)ŠVÁROVÁ Nela (07)VYDLÁK Miroslav (05)
VÝRAVSKÁ Karolína (05)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:35 ženy:25 celkem:60 muži:167 ženy:113 celkem:280