Přihlášky na závod "Mladoboleslavská vlnka 2019"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

1. družstvo
VOBOŘILOVÁ Lucie (08)HRDLIČKA Štěpán (08)TEODORIDIS Kostas (08)
2. družstvo
KAŠPAROVÁ Adéla (08)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
MIKULA Andrej (09)MITKA Daniel (08)SOUKUP Daniel (09)
WEISSER Karolína (09)BROUK Štěpán (08)CEJPKOVÁ Rozálie (08)
JUNKOVÁ Tereza (08)KYPTOVÁ Kristýna (08)WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
3. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)BURŠOVÁ Kristýna (10)
CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)HAMPL Tomáš (10)
HOBSTOVÁ Mia (08)HROUDA Martin (09)JAKUBEC Lukáš (09)
JIRSÁK Adam (09)LHOTOVÁ Tereza (09)NOVÝ Nikolas (09)
PETROVICKÝ Adam (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)PUDIVÍTROVÁ Kristýna (09)
ŠVÁROVÁ Aneta (10)
Přípravka
A
ALBLOVÁ Vanessa (10)BÁRANY Samuel (10)BROUKOVÁ Julie (12)
DIADEMA Samuel (10)HORKELOVA Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)
CHLUMSKÁ Tereza (10)CHRENKOVÁ Petra (10)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
KOHOUTOVÁ Gabriela (10)KULÍKOVÁ Emma (12)LHOTA Jindřich (11)
LOEBE Charlotte (11)MOHR Karolina (10)MULLER Albert (11)
NÁPRAVNÍK Ondřej (10)NGUYENOVA KHANH VI (11)OMASTA Jan (11)
POHL Jakub (09)POKORNA Stella (12)PROCHÁZKA Viktor (11)
PROCHÁZKOVÁ Nela (10)SAUER Filip (09)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)
TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
ZDRÁHALA Jáchym (10)
B
BÁTOR Alexej (13)BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)
CEJPEK Marek (12)DUDAL Julia (11)FRYDYRCHOVÁ Elen (11)
GRYČ Daniel (12)HOLENDA Jakub (12)HOLENDA Matěj (12)
HOUŠKA Lukáš (13)HRABOVSKY Albert (11)KIZHEVATOVA Mariia (12)
KNAPOVÁ Markéta (12)KUŠNIER Sára Kateřina (12)LAVRENTYEV Andrew (12)
MALOŠEK Adam (11)MARTYNOVA Adele (12)MONTFORT Fabian (11)
NEKRASOV Jaroslav (12)NURMANBETOVÁ Azhara (10)PAULOVA Frida Violetta (11)
PODKORYTOV Semjon (12)PŘÍKLENK Tomáš (13)SEMČUK Kateryna (11)
TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)TOLOKONNIKOV SAVVA (13)VÍZEK Martin (12)
VÍZKOVÁ Johana (10)WOLFOVÁ Tereza (12)
C
BROUK Mikuláš (14)DELINIC Helena (13)FÍK Oliver (13)
CHICEVIČOVÁ Marína (13)KUČEROVÁ Michaela (12)NĚMEC Matěj (13)
NOVÁKOVÁ Marketa (13)RICHTER Matias (14)RÖSCHEL Luisa (13)
ŠLAJSOVÁ Klára (14)ŠPETLA Tomáš (13)ŠTĚPÁNOVÁ Nicol (13)
SVĚCHOTA Lukáš (13)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)
BUDINSKÁ Pavla (09)BURSEY Hanah (08)BURSEY Rebeccah (11)
DOLEŽEL Filip (10)DÖRNER Hynek (08)DUDAL Daniel (14)
DUONG CHI Lukas (13)DVOŘÁK Lukáš (08)FARDOVÁ Zuzana (09)
FEDOSOVA Alexandra (10)GERTNER Juliana (12)HEJNÁKOVÁ Alžběta (12)
HEJRA Lukáš (09)HENDRICHOVÁ Pavlína (11)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)
HESSELINK Elizabeth (09)HLAVÁČ Jan (11)HORÁČEK Filip (11)
HORKELOVA Eliška (10)CHICEVIČ Nikola (08)JEČNÝ Adam (09)
JINDRA Marek (09)JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)KISELEV Michal (09)
KNAPOVÁ Radka (08)KOŽENÁ Adriana (08)KRNÁČ Sebastian (08)
KRUPKA Marek (12)KUŠNIER Samuel (09)LOKAJOVÁ Amálie (09)
MIHALČIN Jakub (12)NOVÁKOVÁ Barbora (10)NOVÁKOVÁ Lucie (09)
PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)POSPÍŠIL Viktor (09)
RYCHECKÝ Dan (09)SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)
SCHOLZOVÁ Adéla (08)SOLOMENSEV Valerii (14)STRATILOVÁ Adéla (09)
ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠLAJSOVÁ Tereza (12)
ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)TEJKL Tobiáš (08)
TICHÁ Alena (08)VAŘEKA Václav (09)ZAVŘELOVÁ Nela (08)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:8 ženy:7 celkem:15 muži:45 ženy:41 celkem:86