Přihlášky na závod "ČESKÉ BUDĚJOVICE 2020"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
ACHEDŽAK Anton (02)HOŠKOVÁ Veronika (02)HROUDA Lukáš (05)
CHELBERG Robert (99)CHUCHVALEC Vít (04)IVANOV Alexey (04)
JIRMANOVÁ Vanesa (01)KURCOVÁ Kateřina (03)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)
MACHÁČEK Samuel (02)MONTFORT Victoria (04)NOVOTNÝ Robert (04)
POKLUDOVÁ Viviana (02)ŠEBOVÁ Kristýna (04)ŽÁK Matyáš (03)
1. družstvo
BABCZYNSKÁ Zita (05)BITTNER Jiří (05)DROZD Tobiáš (06)
DUBEC Matyáš (07)FERUSOVÁ Alexandra (06)HLÁVKOVÁ Ester (06)
HLÁVKOVÁ Olivie (06)HRDLIČKA Matěj (04)KOHOUTOVÁ Barbora (06)
KOTEN Oliver (07)LIBOVÁ Kateřina (07)MONTFORT Nicolas (05)
NADEEV Ivan (05)NĚMCOVÁ Anna (05)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)
NOVOTNÝ Šimon (05)RYBA Ondřej (05)VOBOŘILOVÁ Lucie (08)
ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)HRDLIČKA Štěpán (08)
CHUCHVALEC Aleš (07)MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)
TEODORIDIS Kostas (08)
2. družstvo
KAŠPAROVÁ Adéla (08)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
MIKULA Andrej (09)MITKA Daniel (08)SOUKUP Daniel (09)
WEISSER Karolína (09)BABCZYNSKI Dan (07)BROUK Štěpán (08)
CEJPKOVÁ Rozálie (08)JUNKOVÁ Tereza (08)KYPTOVÁ Kristýna (08)
TOTOVÁ Adéla (07)WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
3. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)BURŠOVÁ Kristýna (10)
CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)HAMPL Tomáš (10)
HOBSTOVÁ Mia (08)HROUDA Martin (09)JAKUBEC Lukáš (09)
JIRSÁK Adam (09)LHOTOVÁ Tereza (09)NOVÝ Nikolas (09)
PETROVICKÝ Adam (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)PUDIVÍTROVÁ Kristýna (09)
ŠVÁROVÁ Aneta (10)
Přípravka
A
ALBLOVÁ Vanessa (10)BÁRANY Samuel (10)BROUKOVÁ Julie (12)
DIADEMA Samuel (10)HORKELOVA Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)
CHLUMSKÁ Tereza (10)CHRENKOVÁ Petra (10)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
KOHOUTOVÁ Gabriela (10)KULÍKOVÁ Emma (12)LHOTA Jindřich (11)
LOEBE Charlotte (11)MOHR Karolina (10)MULLER Albert (11)
NÁPRAVNÍK Ondřej (10)NGUYENOVA KHANH VI (11)OMASTA Jan (11)
POHL Jakub (09)POKORNA Stella (12)PROCHÁZKA Viktor (11)
PROCHÁZKOVÁ Nela (10)SAUER Filip (09)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)
TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
ZDRÁHALA Jáchym (10)
B
BÁTOR Alexej (13)BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)
CEJPEK Marek (12)DUDAL Julia (11)FRYDYRCHOVÁ Elen (11)
GRYČ Daniel (12)HOLENDA Jakub (12)HOLENDA Matěj (12)
HOUŠKA Lukáš (13)HRABOVSKY Albert (11)KIZHEVATOVA Mariia (12)
KNAPOVÁ Markéta (12)KUŠNIER Sára Kateřina (12)LAVRENTYEV Andrew (12)
MALOŠEK Adam (11)MARTYNOVA Adele (12)MONTFORT Fabian (11)
NEKRASOV Jaroslav (12)NURMANBETOVÁ Azhara (10)PAULOVA Frida Violetta (11)
PODKORYTOV Semjon (12)PŘÍKLENK Tomáš (13)SEMČUK Kateryna (11)
TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)TOLOKONNIKOV SAVVA (13)VÍZEK Martin (12)
VÍZKOVÁ Johana (10)WOLFOVÁ Tereza (12)
C
BROUK Mikuláš (14)DELINIC Helena (13)FÍK Oliver (13)
CHICEVIČOVÁ Marína (13)KUČEROVÁ Michaela (12)NĚMEC Matěj (13)
NOVÁKOVÁ Marketa (13)RICHTER Matias (14)RÖSCHEL Luisa (13)
ŠLAJSOVÁ Klára (14)ŠPETLA Tomáš (13)ŠTĚPÁNOVÁ Nicol (13)
SVĚCHOTA Lukáš (13)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)ADAM Sebastian (94)ALDUNINOVÁ Darja (00)
ANDRIKOVÁ Alžběta (98)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BARTOŠ Matěj (88)BARTOŠOVÁ Tereza (92)BERAN Petr (85)
BOŠKOVÁ Kateřina (95)BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)
BUDINSKÁ Pavla (09)SKALICKÁ Renáta (88)BURSEY Hanah (08)
BURSEY Rebeccah (11)BURZOVÁ Nela (07)ČISTÝ Tomáš (85)
DANILINA Ekaterina (04)DLABOLOVÁ Kateřina (92)DOBROVODSKÁ Sára (06)
DOLEŽEL Filip (10)DÖRNER Hynek (08)DUČAY Jakub (04)
DUDAL Daniel (14)DUONG CHI Lukas (13)DVOŘÁK Lukáš (08)
DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)FARDOVÁ Zuzana (09)
FEDOSOVA Alexandra (10)FIEDLER Ondřej (87)FRŇKOVÁ Viola (02)
GERASIMOV David (01)GERASIMOV Mark (02)GERTNER Juliana (12)
GURNEY William (07)HEJNÁKOVÁ Alžběta (12)HEJRA Lukáš (09)
HENDRICHOVÁ Pavlína (11)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)HESSELINK Elizabeth (09)
HLAVÁČ Jan (11)HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)
HOPFGARTNER Peter (00)HORÁČEK Filip (11)HORKELOVA Eliška (10)
CHICEVIČ Elian (06)CHICEVIČ Nikola (08)JAROŠOVÁ Kristýna (95)
JEČNÝ Adam (09)JEČNÝ Ivar (06)JINDRA Marek (09)
JINDROVÁ Kristýna (99)JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)KISELEV Michal (09)
KNAPOVÁ Radka (08)KOLÁŘOVÁ Kristýna (92)KOPECKÁ Tereza (91)
KOPECKÝ Ondřej (94)KOŽENÁ Adriana (08)KOŽEVNIKOV Danil (99)
KRNÁČ Sebastian (08)KRUPKA Marek (12)KUŠNIER Samuel (09)
LEDL Michal (91)LEDL Petr (89)LOCHMAN Jaroslav (79)
LOKAJOVÁ Amálie (09)MAIERL Florian (06)MARTÍNEK Prokop (99)
MAŠKOVÁ Beáta (00)MENDLÍK Štěpán (05)MIHALČIN Jakub (12)
MICHALOVÁ Nela (06)NOVÁKOVÁ Barbora (10)NOVÁKOVÁ Lucie (09)
PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)PAULOVÁ Nikol (99)
PĚGŘÍM Marek (02)PECHOVÁ Tereza (99)PÍCHA Pavel (90)
PÍCHA Petr (90)PIKHARTOVÁ Helena (92)PIKHARTOVÁ Monika (95)
POKORNÁ Eliška (00)POSPÍŠIL Viktor (09)PŘIBYL Michal (99)
PUŽEJOVÁ Tereza (86)RAJDL Kryštof (04)RASZKA Vítězslav (05)
RUDNĚV Ilja (01)RYCHECKÝ Dan (09)SALAME Mark (05)
SEEMAN Michael (97)SEEMAN Tomáš (69)SEEMANOVÁ Barbora (00)
SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
SCHOLZOVÁ Barbora (06)SLESARENKO Eva (05)SMRČEK Ondřej (02)
SOLOMENSEV Valerii (14)STRATILOVÁ Adéla (09)STŘEŠINKA Jakub (05)
STŘÍTESKÝ Lukáš (81)SZABÓ David (03)ŠEMBERA Jan (92)
ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠKÁBOVÁ Petra (79)
ŠLAJSOVÁ Tereza (12)ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠORM Ondřej (97)
ŠPALOVÁ Nikola (97)ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)ŠRÁMKOVÁ Anna (99)TEJKL Tobiáš (08)
TEJKLOVÁ Evelína (06)TICHÁ Alena (08)TOTH Nikolaj (96)
TRANQUILLINI Marek (07)TRNKOVÁ Michaela (99)VANĚK Petr (84)
VAŘEKA Václav (09)VAŘEKOVÁ Anna (05)VAŠINOVÁ Tereza (88)
VAVŘINA Matěj (05)VENCL Jakub (97)VILČKO Adam (88)
VLČKOVÁ Agáta (07)VRÁTNÁ Štěpánka (02)VYDLÁK Miroslav (05)
VÝRAVSKÁ Karolína (05)VYSKOČIL Tomáš (92)ZAVŘELOVÁ Nela (08)
ZIMOVJANOVÁ Tereza (95)ŽÁK Jakub (01)ŽIKEŠ Radek (91)
KEJLA Filip (07)SLÁMOVÁ Klára (95)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:9 ženy:9 celkem:18 muži:73 ženy:79 celkem:152