Přihlášky na závod "Int. arena Swim Meeting 2020"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
ACHEDŽAK Anton (02)HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)HRDLIČKA Matěj (04)
CHELBERG Robert (99)IVANOV Alexey (04)JIRMANOVÁ Vanesa (01)
KURCOVÁ Kateřina (03)NOVOTNÝ Robert (04)POKLUDOVÁ Viviana (02)
SZABÓ David (03)ŽÁK Matyáš (03)
1. družstvo
BABCZYNSKÁ Zita (05)BITTNER Jiří (05)DROZD Tobiáš (06)
DUBEC Matyáš (07)FERUSOVÁ Alexandra (06)HLÁVKOVÁ Ester (06)
HLÁVKOVÁ Olivie (06)HOŠKOVÁ Veronika (02)HROUDA Lukáš (05)
CHUCHVALEC Vít (04)KOHOUTOVÁ Barbora (06)KOTEN Oliver (07)
LANGMAYEROVÁ Tereza (04)MACHÁČEK Samuel (02)NADEEV Ivan (05)
NĚMCOVÁ Anna (05)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)NOVOTNÝ Šimon (05)
RYBA Ondřej (05)ŠEBOVÁ Kristýna (04)ZÁVADOVÁ Petra (06)
ZVOLSKÝ Vojtěch (05)
2. družstvo
KAŠPAROVÁ Adéla (08)LIBOVÁ Kateřina (07)MITKA Daniel (08)
VOBOŘILOVÁ Lucie (08)BABCZYNSKI Dan (07)BROUK Štěpán (08)
CEJPKOVÁ Rozálie (08)HRDLIČKA Štěpán (08)CHUCHVALEC Aleš (07)
JUNKOVÁ Tereza (08)KEJLA Filip (07)KYPTOVÁ Kristýna (08)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)TEODORIDIS Kostas (08)
TOTOVÁ Adéla (07)WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
3. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)HAMPL Tomáš (10)
HOBSTOVÁ Mia (08)HROUDA Martin (09)CHICEVIČ Nikola (08)
JIRSÁK Adam (09)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
MIKULA Andrej (09)PETROVICKÝ Adam (09)SOUKUP Daniel (09)
ŠVÁROVÁ Aneta (10)TRANQUILLINI Marek (07)WEISSER Karolína (09)
ZAVŘELOVÁ Nela (08)
Přípravka
A
BÁRANY Samuel (10)BRZÁK Tomáš (09)BURŠOVÁ Kristýna (10)
CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FARDOVÁ Zuzana (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)
JAKUBEC Lukáš (09)JEČNÝ Adam (09)KISELEV Michal (09)
KOHOUTOVÁ Gabriela (10)LHOTA Jindřich (11)LHOTOVÁ Tereza (09)
LOEBE Charlotte (11)MULLER Albert (11)NOVÁKOVÁ Lucie (09)
NOVÝ Nikolas (09)PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)
PIRALIČOVÁ Ellen (09)POHL Jakub (09)PROCHÁZKOVÁ Nela (10)
PUDIVÍTROVÁ Kristýna (09)SAUER Filip (09)TOTA Tomáš (10)
TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
B
ALBLOVÁ Vanessa (10)BROUKOVÁ Julie (12)BURSEY Rebeccah (11)
CEJPEK Marek (12)DIADEMA Samuel (10)DOLEŽEL Filip (10)
DUDAL Julia (11)FEDOSOVA Alexandra (10)HORÁČEK Filip (11)
HORKELOVA Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
KULÍKOVÁ Emma (12)KUŠNIER Sára Kateřina (12)LAVRENTYEV Andrew (12)
MALOŠEK Adam (11)MOHR Karolina (10)NÁPRAVNÍK Ondřej (10)
NGUYENOVA KHANH VI (11)NURMANBETOVÁ Azhara (10)OMASTA Jan (11)
PROCHÁZKA Viktor (11)SEMČUK Kateryna (11)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)
TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)ZDRÁHALA Jáchym (10)
C
BÁTOR Alexej (13)DUDAL Daniel (14)DUONG CHI Lukas (13)
GERTNER Juliana (12)GRYČ Daniel (12)HENDRICHOVÁ Pavlína (11)
HOLENDA Jakub (12)HOLENDA Matěj (12)HOUŠKA Lukáš (13)
KIZHEVATOVA Mariia (12)MARTYNOVA Adele (12)NEKRASOV Jaroslav (12)
SOLOMENSEV Valerii (14)TOLOKONNIKOV SAVVA (13)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)ADAM Sebastian (94)ALDUNINOVÁ Darja (00)
ANDRIKOVÁ Alžběta (98)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BARTOŠ Matěj (88)BARTOŠOVÁ Tereza (92)BERAN Petr (85)
BOŠKOVÁ Kateřina (95)BRABEC Vincent (08)BUDINSKÁ Pavla (09)
SKALICKÁ Renáta (88)BURZOVÁ Nela (07)ČISTÝ Tomáš (85)
DANILINA Ekaterina (04)DLABOLOVÁ Kateřina (92)DOBROVODSKÁ Sára (06)
DÖRNER Hynek (08)DUČAY Jakub (04)DVOŘÁK Lukáš (08)
DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)FIEDLER Ondřej (87)
FRŇKOVÁ Viola (02)GERASIMOV David (01)GERASIMOV Mark (02)
GURNEY William (07)HEJRA Lukáš (09)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)
HESSELINK Elizabeth (09)HLAVÁČ Jan (11)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)
HOPFGARTNER Peter (00)HORKELOVA Eliška (10)CHICEVIČ Elian (06)
JAROŠOVÁ Kristýna (95)JEČNÝ Ivar (06)JINDRA Marek (09)
JINDROVÁ Kristýna (99)JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)KNAPOVÁ Radka (08)
KOLÁŘOVÁ Kristýna (92)KOPECKÁ Tereza (91)KOPECKÝ Ondřej (94)
KOŽENÁ Adriana (08)KOŽEVNIKOV Danil (99)KRNÁČ Sebastian (08)
KRUPKA Marek (12)KUŠNIER Samuel (09)LEDL Michal (91)
LEDL Petr (89)LOCHMAN Jaroslav (79)LOKAJOVÁ Amálie (09)
MAIERL Florian (06)MARTÍNEK Prokop (99)MAŠKOVÁ Beáta (00)
MENDLÍK Štěpán (05)MIHALČIN Jakub (12)MICHALOVÁ Nela (06)
NOVÁKOVÁ Barbora (10)PAULOVÁ Nikol (99)PĚGŘÍM Marek (02)
PECHOVÁ Tereza (99)PÍCHA Pavel (90)PÍCHA Petr (90)
PIKHARTOVÁ Helena (92)PIKHARTOVÁ Monika (95)POKORNÁ Eliška (00)
POSPÍŠIL Viktor (09)PŘIBYL Michal (99)PUŽEJOVÁ Tereza (86)
RAJDL Kryštof (04)RASZKA Vítězslav (05)RUDNĚV Ilja (01)
RYCHECKÝ Dan (09)SALAME Mark (05)SEEMAN Michael (97)
SEEMAN Tomáš (69)SEEMANOVÁ Barbora (00)SEOUTKINE Alice (10)
SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)SCHOLZOVÁ Barbora (06)
SLESARENKO Eva (05)SMRČEK Ondřej (02)STRATILOVÁ Adéla (09)
STŘEŠINKA Jakub (05)STŘÍTESKÝ Lukáš (81)ŠEMBERA Jan (92)
ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠKÁBOVÁ Petra (79)
ŠLAJSOVÁ Tereza (12)ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠORM Ondřej (97)
ŠPALOVÁ Nikola (97)ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)ŠRÁMKOVÁ Anna (99)TEJKL Tobiáš (08)
TEJKLOVÁ Evelína (06)TICHÁ Alena (08)TOTH Nikolaj (96)
TRNKOVÁ Michaela (99)VANĚK Petr (84)VAŘEKA Václav (09)
VAŘEKOVÁ Anna (05)VAŠINOVÁ Tereza (88)VAVŘINA Matěj (05)
VENCL Jakub (97)VILČKO Adam (88)VLČKOVÁ Agáta (07)
VRÁTNÁ Štěpánka (02)VYDLÁK Miroslav (05)VÝRAVSKÁ Karolína (05)
VYSKOČIL Tomáš (92)ZIMOVJANOVÁ Tereza (95)ŽÁK Jakub (01)
ŽIKEŠ Radek (91)SLÁMOVÁ Klára (95)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:6 ženy:10 celkem:16 muži:56 ženy:77 celkem:133