Přihlášky na závod "Plzeňský vytrvalec"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
HROUDA Lukáš (05)CHUCHVALEC Vít (04)IVANOV Alexey (04)
LANGMAYEROVÁ Tereza (04)MONTFORT Victoria (04)NOVOTNÝ Robert (04)
ŠEBOVÁ Kristýna (04)
1. družstvo
BABCZYNSKÁ Zita (05)BITTNER Jiří (05)DROZD Tobiáš (06)
DUBEC Matyáš (07)FERUSOVÁ Alexandra (06)HLÁVKOVÁ Ester (06)
HLÁVKOVÁ Olivie (06)HRDLIČKA Matěj (04)KOHOUTOVÁ Barbora (06)
KOTEN Oliver (07)LIBOVÁ Kateřina (07)MONTFORT Nicolas (05)
NADEEV Ivan (05)NĚMCOVÁ Anna (05)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)
NOVOTNÝ Šimon (05)RYBA Ondřej (05)VOBOŘILOVÁ Lucie (08)
ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)HRDLIČKA Štěpán (08)
CHUCHVALEC Aleš (07)MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)
TEODORIDIS Kostas (08)
2. družstvo
KAŠPAROVÁ Adéla (08)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
MIKULA Andrej (09)MITKA Daniel (08)SOUKUP Daniel (09)
WEISSER Karolína (09)BABCZYNSKI Dan (07)BROUK Štěpán (08)
CEJPKOVÁ Rozálie (08)JUNKOVÁ Tereza (08)KYPTOVÁ Kristýna (08)
TOTOVÁ Adéla (07)WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
3. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)BURŠOVÁ Kristýna (10)
CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)HAMPL Tomáš (10)
HOBSTOVÁ Mia (08)HROUDA Martin (09)JAKUBEC Lukáš (09)
JIRSÁK Adam (09)LHOTOVÁ Tereza (09)NOVÝ Nikolas (09)
PETROVICKÝ Adam (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)PUDIVÍTROVÁ Kristýna (09)
ŠVÁROVÁ Aneta (10)
Přípravka
A
ALBLOVÁ Vanessa (10)BÁRANY Samuel (10)DIADEMA Samuel (10)
HORKELOVA Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)CHLUMSKÁ Tereza (10)
CHRENKOVÁ Petra (10)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)
LHOTA Jindřich (11)LOEBE Charlotte (11)MOHR Karolina (10)
MULLER Albert (11)NÁPRAVNÍK Ondřej (10)NGUYENOVA KHANH VI (11)
OMASTA Jan (11)POHL Jakub (09)PROCHÁZKA Viktor (11)
PROCHÁZKOVÁ Nela (10)SAUER Filip (09)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)
TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
ZDRÁHALA Jáchym (10)
B
BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)DUDAL Julia (11)
FRYDYRCHOVÁ Elen (11)HRABOVSKY Albert (11)MALOŠEK Adam (11)
MONTFORT Fabian (11)NURMANBETOVÁ Azhara (10)PAULOVA Frida Violetta (11)
SEMČUK Kateryna (11)TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)VÍZKOVÁ Johana (10)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)BUDINSKÁ Pavla (09)
BURSEY Hanah (08)BURSEY Rebeccah (11)BURZOVÁ Nela (07)
DANILINA Ekaterina (04)DOBROVODSKÁ Sára (06)DOLEŽEL Filip (10)
DÖRNER Hynek (08)DUČAY Jakub (04)DVOŘÁK Lukáš (08)
DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)FARDOVÁ Zuzana (09)FEDOSOVA Alexandra (10)
GURNEY William (07)HEJRA Lukáš (09)HENDRICHOVÁ Pavlína (11)
HENDRYCHOVÁ Daniela (09)HESSELINK Elizabeth (09)HLAVÁČ Jan (11)
HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)HORÁČEK Filip (11)HORKELOVA Eliška (10)
CHICEVIČ Elian (06)CHICEVIČ Nikola (08)JEČNÝ Adam (09)
JEČNÝ Ivar (06)JINDRA Marek (09)KISELEV Michal (09)
KNAPOVÁ Radka (08)KOŽENÁ Adriana (08)KRNÁČ Sebastian (08)
KUŠNIER Samuel (09)LOKAJOVÁ Amálie (09)MAIERL Florian (06)
MENDLÍK Štěpán (05)MICHALOVÁ Nela (06)NOVÁKOVÁ Barbora (10)
NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)
POSPÍŠIL Viktor (09)RAJDL Kryštof (04)RASZKA Vítězslav (05)
RYCHECKÝ Dan (09)SALAME Mark (05)SEOUTKINE Alice (10)
SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)SCHOLZOVÁ Barbora (06)
SLESARENKO Eva (05)STRATILOVÁ Adéla (09)STŘEŠINKA Jakub (05)
ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)
ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)
TEJKL Tobiáš (08)TEJKLOVÁ Evelína (06)TICHÁ Alena (08)
TRANQUILLINI Marek (07)VAŘEKA Václav (09)VAŘEKOVÁ Anna (05)
VAVŘINA Matěj (05)VLČKOVÁ Agáta (07)VYDLÁK Miroslav (05)
VÝRAVSKÁ Karolína (05)ZAVŘELOVÁ Nela (08)KEJLA Filip (07)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:10 ženy:12 celkem:22 muži:10 ženy:12 celkem:22