Přihlášky na závod "Plzeňský vytrvalec"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
HRDLIČKA Matěj (04)IVANOV Alexey (04)NOVOTNÝ Robert (04)
1. družstvo
BABCZYNSKÁ Zita (05)BITTNER Jiří (05)DROZD Tobiáš (06)
DUBEC Matyáš (07)FERUSOVÁ Alexandra (06)HLÁVKOVÁ Ester (06)
HLÁVKOVÁ Olivie (06)HROUDA Lukáš (05)CHUCHVALEC Vít (04)
KOHOUTOVÁ Barbora (06)KOTEN Oliver (07)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)
NADEEV Ivan (05)NĚMCOVÁ Anna (05)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)
NOVOTNÝ Šimon (05)RYBA Ondřej (05)ŠEBOVÁ Kristýna (04)
ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)
2. družstvo
KAŠPAROVÁ Adéla (08)LIBOVÁ Kateřina (07)MITKA Daniel (08)
VOBOŘILOVÁ Lucie (08)BABCZYNSKI Dan (07)BROUK Štěpán (08)
CEJPKOVÁ Rozálie (08)HRDLIČKA Štěpán (08)CHUCHVALEC Aleš (07)
JUNKOVÁ Tereza (08)KEJLA Filip (07)KYPTOVÁ Kristýna (08)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)TEODORIDIS Kostas (08)
TOTOVÁ Adéla (07)WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
3. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)HAMPL Tomáš (10)
HOBSTOVÁ Mia (08)HROUDA Martin (09)CHICEVIČ Nikola (08)
JIRSÁK Adam (09)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
MIKULA Andrej (09)PETROVICKÝ Adam (09)SOUKUP Daniel (09)
ŠVÁROVÁ Aneta (10)TRANQUILLINI Marek (07)WEISSER Karolína (09)
ZAVŘELOVÁ Nela (08)
Přípravka
A
BÁRANY Samuel (10)BRZÁK Tomáš (09)BURŠOVÁ Kristýna (10)
CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FARDOVÁ Zuzana (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)
JAKUBEC Lukáš (09)JEČNÝ Adam (09)KISELEV Michal (09)
KOHOUTOVÁ Gabriela (10)LHOTA Jindřich (11)LHOTOVÁ Tereza (09)
LOEBE Charlotte (11)MULLER Albert (11)NOVÁKOVÁ Lucie (09)
NOVÝ Nikolas (09)PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)
PIRALIČOVÁ Ellen (09)POHL Jakub (09)PROCHÁZKOVÁ Nela (10)
PUDIVÍTROVÁ Kristýna (09)SAUER Filip (09)TOTA Tomáš (10)
TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
B
ALBLOVÁ Vanessa (10)BURSEY Rebeccah (11)DIADEMA Samuel (10)
DOLEŽEL Filip (10)DUDAL Julia (11)FEDOSOVA Alexandra (10)
HORÁČEK Filip (11)HORKELOVA Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)
KOĎOUSOVÁ Valerie (11)MALOŠEK Adam (11)MOHR Karolina (10)
NÁPRAVNÍK Ondřej (10)NGUYENOVA KHANH VI (11)NURMANBETOVÁ Azhara (10)
OMASTA Jan (11)PROCHÁZKA Viktor (11)SEMČUK Kateryna (11)
SMÍTALOVÁ Kristýna (10)TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)ZDRÁHALA Jáchym (10)
C
HENDRICHOVÁ Pavlína (11)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BRABEC Vincent (08)BUDINSKÁ Pavla (09)BURZOVÁ Nela (07)
DANILINA Ekaterina (04)DOBROVODSKÁ Sára (06)DÖRNER Hynek (08)
DUČAY Jakub (04)DVOŘÁK Lukáš (08)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)
GURNEY William (07)HEJRA Lukáš (09)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)
HESSELINK Elizabeth (09)HLAVÁČ Jan (11)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)
HORKELOVA Eliška (10)CHICEVIČ Elian (06)JEČNÝ Ivar (06)
JINDRA Marek (09)KNAPOVÁ Radka (08)KOŽENÁ Adriana (08)
KRNÁČ Sebastian (08)KUŠNIER Samuel (09)LOKAJOVÁ Amálie (09)
MAIERL Florian (06)MENDLÍK Štěpán (05)MICHALOVÁ Nela (06)
NOVÁKOVÁ Barbora (10)POSPÍŠIL Viktor (09)RAJDL Kryštof (04)
RASZKA Vítězslav (05)RYCHECKÝ Dan (09)SALAME Mark (05)
SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
SCHOLZOVÁ Barbora (06)SLESARENKO Eva (05)STRATILOVÁ Adéla (09)
STŘEŠINKA Jakub (05)ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)
ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)TEJKL Tobiáš (08)TEJKLOVÁ Evelína (06)
TICHÁ Alena (08)VAŘEKA Václav (09)VAŘEKOVÁ Anna (05)
VAVŘINA Matěj (05)VLČKOVÁ Agáta (07)VYDLÁK Miroslav (05)
VÝRAVSKÁ Karolína (05)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:10 ženy:12 celkem:22 muži:10 ženy:12 celkem:22