Přihlášky na závod "Domažlice"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
ACHEDŽAK Anton (02)HOŠKOVÁ Veronika (02)HROUDA Lukáš (05)
CHELBERG Robert (99)CHUCHVALEC Vít (04)IVANOV Alexey (04)
JIRMANOVÁ Vanesa (01)KURCOVÁ Kateřina (03)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)
MACHÁČEK Samuel (02)MONTFORT Victoria (04)NOVOTNÝ Robert (04)
POKLUDOVÁ Viviana (02)ŠEBOVÁ Kristýna (04)ŽÁK Matyáš (03)
1. družstvo
BABCZYNSKÁ Zita (05)BITTNER Jiří (05)DROZD Tobiáš (06)
DUBEC Matyáš (07)FERUSOVÁ Alexandra (06)HLÁVKOVÁ Ester (06)
HLÁVKOVÁ Olivie (06)HRDLIČKA Matěj (04)KOHOUTOVÁ Barbora (06)
KOTEN Oliver (07)LIBOVÁ Kateřina (07)MONTFORT Nicolas (05)
NADEEV Ivan (05)NĚMCOVÁ Anna (05)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)
NOVOTNÝ Šimon (05)RYBA Ondřej (05)VOBOŘILOVÁ Lucie (08)
ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)HRDLIČKA Štěpán (08)
CHUCHVALEC Aleš (07)MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)
TEODORIDIS Kostas (08)
2. družstvo
KAŠPAROVÁ Adéla (08)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
MIKULA Andrej (09)MITKA Daniel (08)SOUKUP Daniel (09)
WEISSER Karolína (09)BABCZYNSKI Dan (07)BROUK Štěpán (08)
CEJPKOVÁ Rozálie (08)JUNKOVÁ Tereza (08)KYPTOVÁ Kristýna (08)
TOTOVÁ Adéla (07)WITTENBERGEROVÁ Emma (08)
3. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)BURŠOVÁ Kristýna (10)
CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)HAMPL Tomáš (10)
HOBSTOVÁ Mia (08)HROUDA Martin (09)JAKUBEC Lukáš (09)
JIRSÁK Adam (09)LHOTOVÁ Tereza (09)NOVÝ Nikolas (09)
PETROVICKÝ Adam (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)PUDIVÍTROVÁ Kristýna (09)
ŠVÁROVÁ Aneta (10)
Přípravka
A
ALBLOVÁ Vanessa (10)BÁRANY Samuel (10)DIADEMA Samuel (10)
HORKELOVA Eliška (10)CHLUMSKÁ Tereza (10)CHRENKOVÁ Petra (10)
KOHOUTOVÁ Gabriela (10)MOHR Karolina (10)NÁPRAVNÍK Ondřej (10)
POHL Jakub (09)PROCHÁZKOVÁ Nela (10)SAUER Filip (09)
SMÍTALOVÁ Kristýna (10)TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)
ZDRÁHALA Jáchym (10)
B
NURMANBETOVÁ Azhara (10)VÍZKOVÁ Johana (10)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)ADAM Sebastian (94)ALDUNINOVÁ Darja (00)
ANDRIKOVÁ Alžběta (98)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BARTOŠ Matěj (88)BARTOŠOVÁ Tereza (92)BERAN Petr (85)
BOŠKOVÁ Kateřina (95)BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)
BUDINSKÁ Pavla (09)SKALICKÁ Renáta (88)BURSEY Hanah (08)
BURZOVÁ Nela (07)ČISTÝ Tomáš (85)DANILINA Ekaterina (04)
DLABOLOVÁ Kateřina (92)DOBROVODSKÁ Sára (06)DOLEŽEL Filip (10)
DÖRNER Hynek (08)DUČAY Jakub (04)DVOŘÁK Lukáš (08)
DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)FARDOVÁ Zuzana (09)
FEDOSOVA Alexandra (10)FIEDLER Ondřej (87)FRŇKOVÁ Viola (02)
GERASIMOV David (01)GERASIMOV Mark (02)GURNEY William (07)
HEJRA Lukáš (09)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)HESSELINK Elizabeth (09)
HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)HOPFGARTNER Peter (00)
HORKELOVA Eliška (10)CHICEVIČ Elian (06)CHICEVIČ Nikola (08)
JAROŠOVÁ Kristýna (95)JEČNÝ Adam (09)JEČNÝ Ivar (06)
JINDRA Marek (09)JINDROVÁ Kristýna (99)KISELEV Michal (09)
KNAPOVÁ Radka (08)KOLÁŘOVÁ Kristýna (92)KOPECKÁ Tereza (91)
KOPECKÝ Ondřej (94)KOŽENÁ Adriana (08)KOŽEVNIKOV Danil (99)
KRNÁČ Sebastian (08)KUŠNIER Samuel (09)LEDL Michal (91)
LEDL Petr (89)LOCHMAN Jaroslav (79)LOKAJOVÁ Amálie (09)
MAIERL Florian (06)MARTÍNEK Prokop (99)MAŠKOVÁ Beáta (00)
MENDLÍK Štěpán (05)MICHALOVÁ Nela (06)NOVÁKOVÁ Barbora (10)
NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)
PAULOVÁ Nikol (99)PĚGŘÍM Marek (02)PECHOVÁ Tereza (99)
PÍCHA Pavel (90)PÍCHA Petr (90)PIKHARTOVÁ Helena (92)
PIKHARTOVÁ Monika (95)POKORNÁ Eliška (00)POSPÍŠIL Viktor (09)
PŘIBYL Michal (99)PUŽEJOVÁ Tereza (86)RAJDL Kryštof (04)
RASZKA Vítězslav (05)RUDNĚV Ilja (01)RYCHECKÝ Dan (09)
SALAME Mark (05)SEEMAN Michael (97)SEEMAN Tomáš (69)
SEEMANOVÁ Barbora (00)SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)
SCHOLZOVÁ Adéla (08)SCHOLZOVÁ Barbora (06)SLESARENKO Eva (05)
SMRČEK Ondřej (02)STRATILOVÁ Adéla (09)STŘEŠINKA Jakub (05)
STŘÍTESKÝ Lukáš (81)SZABÓ David (03)ŠEMBERA Jan (92)
ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠKÁBOVÁ Petra (79)ŠORM Ondřej (97)
ŠPALOVÁ Nikola (97)ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)ŠRÁMKOVÁ Anna (99)TEJKL Tobiáš (08)
TEJKLOVÁ Evelína (06)TICHÁ Alena (08)TOTH Nikolaj (96)
TRANQUILLINI Marek (07)TRNKOVÁ Michaela (99)VANĚK Petr (84)
VAŘEKA Václav (09)VAŘEKOVÁ Anna (05)VAŠINOVÁ Tereza (88)
VAVŘINA Matěj (05)VENCL Jakub (97)VILČKO Adam (88)
VLČKOVÁ Agáta (07)VRÁTNÁ Štěpánka (02)VYDLÁK Miroslav (05)
VÝRAVSKÁ Karolína (05)VYSKOČIL Tomáš (92)ZAVŘELOVÁ Nela (08)
ZIMOVJANOVÁ Tereza (95)ŽÁK Jakub (01)ŽIKEŠ Radek (91)
KEJLA Filip (07)SLÁMOVÁ Klára (95)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:23 ženy:24 celkem:47 muži:122 ženy:129 celkem:251