Přihlášky na závod "Srovnávací přebory MoP"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
ACHEDŽAK Anton (02)BABCZYNSKÁ Zita (05)BLÁHOVÁ Terezie (02)
DROZD Tobiáš (06)HOŠKOVÁ Veronika (02)HRDLIČKOVÁ Adéla (04)
HROUDA Lukáš (05)CHUCHVALEC Vít (04)IVANOV Alexey (04)
JIRMANOVÁ Vanesa (01)KOHOUTOVÁ Barbora (06)KURCOVÁ Kateřina (03)
LANGMAYEROVÁ Tereza (04)MACHÁČEK Samuel (02)MONTFORT Victoria (04)
NADEEV Ivan (05)NOVOTNÝ Matyáš (01)NOVOTNÝ Robert (04)
NOVOTNÝ Šimon (05)POKLUDOVÁ Viviana (02)ŠEBOVÁ Kristýna (04)
ŽÁK Matyáš (03)
1. družstvo
BITTNER Jiří (05)DUBEC Matyáš (07)HLÁVKOVÁ Olivie (06)
HRDLIČKA Matěj (04)KAŠPAROVÁ Adéla (08)LIBOVÁ Kateřina (07)
MITKA Daniel (08)MONTFORT Nicolas (05)NĚMCOVÁ Anna (05)
NĚMEČKOVÁ Veronika (06)PALIWAL Adam (05)RYBA Ondřej (05)
VOBOŘILOVÁ Lucie (08)ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)
BABCZYNSKI Dan (07)BROUK Štěpán (08)CEJPKOVÁ Rozálie (08)
HRDLIČKA Štěpán (08)CHUCHVALEC Aleš (07)JUNKOVÁ Tereza (08)
TEODORIDIS Kostas (08)
2. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)
FROŇKOVÁ Aneta (09)HAMPL Tomáš (10)HROUDA Martin (09)
KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)LHOTOVÁ Tereza (09)
SOUKUP Daniel (09)ŠIMPACHOVÁ Viktorie (09)TOTOVÁ Adéla (07)
KYPTOVÁ Kristýna (08)MALUCHA Agáta (08)
3. družstvo
BÁRANY Samuel (10)BURŠOVÁ Kristýna (10)CHRENKOVÁ Petra (10)
JAKUBEC Lukáš (09)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)LHOTA Jindřich (11)
LOEBE Charlotte (11)MULLER Albert (11)NOVÝ Nikolas (09)
PETROVICKÝ Adam (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)POHL Jakub (09)
PROCHÁZKA Viktor (11)PROCHÁZKOVÁ Nela (10)TOTA Tomáš (10)
TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
Přípravka
A
ALBLOVÁ Vanessa (10)BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)
BROUKOVÁ Julie (12)CEJPEK Marek (12)DUDAL Julia (11)
FABUĽA Nela (11)FRYDYRCHOVÁ Elen (11)HOLENDA Jakub (12)
HOLENDA Matěj (12)HORKELOVÁ Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)
CHLUMSKÁ Tereza (10)JANDOVÁ Anika (11)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
KULÍKOVÁ Ema (12)KUŠNIER Sára Kateřina (12)LAVRENTYEV Andrew (12)
MALOŠEK Adam (11)MOHR Karolina (10)MONTFORT Fabian (11)
NÁPRAVNÍK Ondřej (10)NGUYENOVA KHANH VI (11)NURMANBETOVÁ Azhara (10)
OMASTA Jan (11)PAULOVÁ Frida Violetta (11)POKORNÁ Stella (12)
SEMČUKOVÁ Kateryna (11)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)VASYLYEV Tymur (11)
VÍZKOVÁ Johana (10)WOLFOVÁ Tereza (12)ZDRÁHALA Jáchym (10)
B
ALBL Martin (12)BARBAN Erik (12)BÁTOR Alexey (13)
BATORIN Daniil (12)BATORINA Daria (12)DUDAL Daniel (14)
FÍK Oliver (13)GRYČ Daniel (12)HAVLIŠOVÁ Kristína (13)
HOUŠKA Lukáš (13)CHICEVIČOVÁ Marína (13)KIZHEVATOVA Mariia (12)
KNAPOVÁ Markéta (12)KOŘÍNEK Daniel (13)KVASNICOVÁ Eliška (13)
MARTYNOVA Adele (12)NEKRASOV Jaroslav (12)NĚMEC Matěj (13)
NĚMEČEK David (14)PAVLŮ Šimon (13)PODKORYTOV Semjon (12)
POHLOVÁ Ela (14)PŘÍKLENK Tomáš (13)RICHTER Matias (14)
SANITRÁKOVÁ Berta (12)ŠLAJSOVÁ Klára (15)ŠKODÁČEK Adam (13)
ŠLAJSOVÁ Tereza (12)TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)TOLOKONNIKOV Savva (13)
UHLÍŘOVÁ Alžběta (14)VINDUŠKA Kristian (12)VÍZEK Martin (12)
VÍZEK Viktor (14)VOMELOVÁ Michaela (13)ZELENKA Oliver (12)
C
BROUK Mikuláš (14)DELINIC Helena (13)GRYČ Jonáš (15)
KOZÁR Jan (15)LAJČAK Kryštof (14)LISEJCHIKOV Elisej (14)
NOVÁKOVÁ Marketa (13)RÖSCHEL Luisa (13)SAZIMA Sebastian (15)
ŠTĚPÁNOVÁ Nicol (13)TESAŘ Tomáš (14)VŮJTĚCHOVÁ Klára (14)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)BUDINSKÁ Pavla (09)
BURSEY Hanah (08)BURSEY Rebeccah (11)BURZOVÁ Nela (07)
DANILINA Ekaterina (04)DIADEMA Samuel (10)DOBROVODSKÁ Sára (06)
DOLEŽEL Filip (10)DÖRNER Hynek (08)DUČAY Jakub (04)
DUONG CHI Lukas (13)DVOŘÁK Lukáš (08)DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)
DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)FARDOVÁ Zuzana (09)FEDOSOVA Alexandra (10)
FRŇKOVÁ Viola (02)GERASIMOV David (01)GERASIMOV Mark (02)
GERTNER Juliana (12)GURNEY William (07)HEJNÁKOVÁ Alžběta (12)
HEJRA Lukáš (09)HENDRICHOVÁ Pavlína (11)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)
HESSELINK Elizabeth (09)HLAVÁČ Jan (11)HLÁVKOVÁ Ester (06)
HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)HORÁČEK Filip (11)
HRABOVSKY Albert (11)CHICEVIČ Elian (06)CHICEVIČ Nikola (08)
JEČNÝ Adam (09)JEČNÝ Ivar (06)JINDRA Marek (09)
JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)KISELEV Michal (09)KNAPOVÁ Radka (08)
KOTEN Oliver (07)KOŽENÁ Adriana (08)KRNÁČ Sebastian (08)
KRUPKA Marek (12)KUČEROVÁ Michaela (12)KUŠNIER Samuel (09)
LOKAJOVÁ Amálie (09)MAIERL Florian (06)MENDLÍK Štěpán (05)
MIHALČIN Jakub (12)MICHALOVÁ Nela (06)MIKULA Andrej (09)
NOVÁKOVÁ Barbora (10)NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)
PANTELEYMONOVA Kateryna (09)PĚGŘÍM Marek (02)POSPÍŠIL Viktor (09)
RAJDL Kryštof (04)RASZKA Vítězslav (05)RUDNĚV Ilja (01)
RYCHECKÝ Dan (09)SALAME Mark (05)SAUER Filip (09)
SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
SCHOLZOVÁ Barbora (06)SLESARENKO Eva (05)SOLOMENSEV Valerii (14)
ŠPETLA Tomáš (13)STRATILOVÁ Adéla (09)STŘEŠINKA Jakub (05)
SVĚCHOTA Lukáš (13)SZABÓ David (03)ŠKÁBA Josef (11)
ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠPAŇÁR Ondřej (04)
ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)TEJKL Tobiáš (08)
TEJKLOVÁ Evelína (06)TICHÁ Alena (08)TRANQUILLINI Marek (07)
VAŘEKA Václav (09)VAŘEKOVÁ Anna (05)VAVŘINA Matěj (05)
VLČKOVÁ Agáta (07)VRÁTNÁ Štěpánka (02)VYDLÁK Miroslav (05)
VÝRAVSKÁ Karolína (05)ZAVŘELOVÁ Nela (08)ŽÁK Jakub (01)
KEJLA Filip (07)MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:25 ženy:26 celkem:51 muži:96 ženy:92 celkem:188