Přihlášky na závod "Malá vánoční cena 2015"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
DROZD Tobiáš (06)
1. družstvo
DUBEC Matyáš (07)HRDLIČKA Štěpán (08)LIBOVÁ Kateřina (07)
MITKA Daniel (08)TEODORIDIS Kostas (08)ZÁVADOVÁ Petra (06)
BROUK Štěpán (08)CEJPKOVÁ Rozálie (08)HLÁVKOVÁ Olivie (06)
CHUCHVALEC Aleš (07)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)VOBOŘILOVÁ Lucie (08)
BABCZYNSKI Dan (07)JUNKOVÁ Tereza (08)KAŠPAROVÁ Adéla (08)
KYPTOVÁ Kristýna (08)MALUCHA Agáta (08)
2. družstvo
BÁRANY Samuel (10)BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)
BURŠOVÁ Kristýna (10)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)
HAMPL Tomáš (10)HROUDA Martin (09)CHRENKOVÁ Petra (10)
JAKUBEC Lukáš (09)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)KULÍKOVÁ Tereza (09)
LAJČAKOVÁ Karolína (10)LHOTOVÁ Tereza (09)LOEBE Charlotte (11)
PETROVICKÝ Adam (09)POHL Jakub (09)PROCHÁZKA Viktor (11)
PROCHÁZKOVÁ Nela (10)SOUKUP Daniel (09)ŠIMPACHOVÁ Viktorie (09)
TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
3. družstvo
ALBLOVÁ Vanessa (10)BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)
BROUKOVÁ Julie (12)CEJPEK Marek (12)FABUĽA Nela (11)
FRYDYRCHOVÁ Elen (11)HORKELOVÁ Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)
JANDOVÁ Anika (11)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)KULÍKOVÁ Ema (12)
KUŠNIER Sára Kateřina (12)LHOTA Jindřich (11)MALOŠEK Adam (11)
MOHR Karolina (10)MULLER Albert (11)NÁPRAVNÍK Ondřej (10)
NGUYENOVA KHANH VI (11)NURMANBETOVÁ Azhara (10)OMASTA Jan (11)
PAULOVÁ Frida Violetta (11)POKORNÁ Stella (12)SEMČUKOVÁ Kateryna (11)
SMÍTALOVÁ Kristýna (10)VASYLYEV Tymur (11)VÍZKOVÁ Johana (10)
ZDRÁHALA Jáchym (10)
Přípravka
A
ALBL Martin (12)BARBAN Erik (12)BÁTOR Alexey (13)
BATORIN Daniil (12)BATORINA Daria (12)GRYČ Daniel (12)
HAVLIŠOVÁ Kristína (13)HOLENDA Jakub (12)HOLENDA Matěj (12)
HOUŠKA Lukáš (13)KNAPOVÁ Markéta (12)LAVRENTYEV Andrew (12)
NEKRASOV Jaroslav (12)NĚMEC Matěj (13)PODKORYTOV Semjon (12)
POHLOVÁ Ela (14)VÍZEK Martin (12)VOMELOVÁ Michaela (13)
ZELENKA Oliver (12)
B
BROUK Mikuláš (14)DELINIC Helena (13)GRYČ Jonáš (15)
CHICEVIČOVÁ Marína (13)KOŘÍNEK Daniel (13)KOZÁR Jan (15)
LAJČAK Kryštof (14)NĚMEČEK David (14)NOVÁKOVÁ Marketa (13)
ŠTĚPÁNOVÁ Nicol (13)ŠKODÁČEK Adam (13)TESAŘ Tomáš (14)
UHLÍŘOVÁ Alžběta (14)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)BUDINSKÁ Pavla (09)
BURSEY Hanah (08)BURSEY Rebeccah (11)BURZOVÁ Nela (07)
DIADEMA Samuel (10)DOBROVODSKÁ Sára (06)DOLEŽEL Filip (10)
DÖRNER Hynek (08)DUONG CHI Lukas (13)DVOŘÁK Lukáš (08)
FARDOVÁ Zuzana (09)FEDOSOVA Alexandra (10)GERTNER Juliana (12)
GURNEY William (07)HEJNÁKOVÁ Alžběta (12)HEJRA Lukáš (09)
HENDRICHOVÁ Pavlína (11)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)HESSELINK Elizabeth (09)
HLAVÁČ Jan (11)HLÁVKOVÁ Ester (06)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)
HORÁČEK Filip (11)HRABOVSKY Albert (11)CHICEVIČ Elian (06)
CHICEVIČ Nikola (08)JEČNÝ Adam (09)JEČNÝ Ivar (06)
JINDRA Marek (09)JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)KISELEV Michal (09)
KNAPOVÁ Radka (08)KOTEN Oliver (07)KOŽENÁ Adriana (08)
KRNÁČ Sebastian (08)KRUPKA Marek (12)KUČEROVÁ Michaela (12)
KUŠNIER Samuel (09)LOKAJOVÁ Amálie (09)MAIERL Florian (06)
MIHALČIN Jakub (12)MICHALOVÁ Nela (06)MIKULA Andrej (09)
NOVÁKOVÁ Barbora (10)NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)
PANTELEYMONOVA Kateryna (09)POSPÍŠIL Viktor (09)RYCHECKÝ Dan (09)
SAUER Filip (09)SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)
SCHOLZOVÁ Adéla (08)SCHOLZOVÁ Barbora (06)SOLOMENSEV Valerii (14)
ŠPETLA Tomáš (13)STRATILOVÁ Adéla (09)SVĚCHOTA Lukáš (13)
ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)
ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)TEJKL Tobiáš (08)
TEJKLOVÁ Evelína (06)TICHÁ Alena (08)TOTOVÁ Adéla (07)
TRANQUILLINI Marek (07)VAŘEKA Václav (09)VLČKOVÁ Agáta (07)
ZAVŘELOVÁ Nela (08)KEJLA Filip (07)MACHÁČEK Oliver (07)
MIKULA Šimon (07)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:7 ženy:7 celkem:14 muži:24 ženy:27 celkem:51