Přihlášky na závod "Letní oddílové přebory Motorletu"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
ACHEDŽAK Anton (02)BABCZYNSKÁ Zita (05)BLÁHOVÁ Terezie (02)
DROZD Tobiáš (06)HOŠKOVÁ Veronika (02)HRDLIČKOVÁ Adéla (04)
HROUDA Lukáš (05)CHELBERG Robert (99)CHUCHVALEC Vít (04)
IVANOV Alexey (04)JIRMANOVÁ Vanesa (01)KOHOUTOVÁ Barbora (06)
KURCOVÁ Kateřina (03)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)MACHÁČEK Samuel (02)
MONTFORT Victoria (04)NADEEV Ivan (05)NOVOTNÝ Matyáš (01)
NOVOTNÝ Robert (04)NOVOTNÝ Šimon (05)PIKHARTOVÁ Monika (95)
POKLUDOVÁ Viviana (02)RYBKOVÁ Daniela (04)ŠEBOVÁ Kristýna (04)
ŽÁK Matyáš (03)
1. družstvo
DUBEC Matyáš (07)HRDLIČKA Štěpán (08)LIBOVÁ Kateřina (07)
MITKA Daniel (08)NĚMCOVÁ Anna (05)PALIWAL Adam (05)
TEODORIDIS Kostas (08)ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)
BROUK Štěpán (08)CEJPKOVÁ Rozálie (08)HLÁVKOVÁ Olivie (06)
CHUCHVALEC Aleš (07)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)VOBOŘILOVÁ Lucie (08)
BABCZYNSKI Dan (07)BITTNER Jiří (05)HRDLIČKA Matěj (04)
JUNKOVÁ Tereza (08)KAŠPAROVÁ Adéla (08)KYPTOVÁ Kristýna (08)
MALUCHA Agáta (08)TOTOVÁ Adéla (07)
2. družstvo
BÁRANY Samuel (10)BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)
BURŠOVÁ Kristýna (10)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)FROŇKOVÁ Aneta (09)
HAMPL Tomáš (10)HROUDA Martin (09)JAKUBEC Lukáš (09)
KOHOUTOVÁ Gabriela (10)KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)
LHOTOVÁ Tereza (09)PETROVICKÝ Adam (09)POHL Jakub (09)
PROCHÁZKOVÁ Nela (10)SOUKUP Daniel (09)ŠIMPACHOVÁ Viktorie (09)
TOTA Tomáš (10)TUŠEK Václav (10)
3. družstvo
ALBLOVÁ Vanessa (10)BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)
BROUKOVÁ Julie (12)CEJPEK Marek (12)FABUĽA Nela (11)
FRYDYRCHOVÁ Elen (11)HORKELOVÁ Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)
CHRENKOVÁ Petra (10)JANDOVÁ Anika (11)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
KULÍKOVÁ Ema (12)KUŠNIER Sára Kateřina (12)LHOTA Jindřich (11)
LOEBE Charlotte (11)MALOŠEK Adam (11)MOHR Karolina (10)
MULLER Albert (11)NÁPRAVNÍK Ondřej (10)NGUYENOVA KHANH VI (11)
NOVÝ Nikolas (09)NURMANBETOVÁ Azhara (10)OMASTA Jan (11)
PAULOVÁ Frida Violetta (11)PIRALIČOVÁ Ellen (09)POKORNÁ Stella (12)
PROCHÁZKA Viktor (11)SEMČUKOVÁ Kateryna (11)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)
VASYLYEV Tymur (11)VÍZKOVÁ Johana (10)WEISSER Tereza (11)
ZDRÁHALA Jáchym (10)
Přípravka
A
ALBL Martin (12)BARBAN Erik (12)BÁTOR Alexey (13)
BATORIN Daniil (12)BATORINA Daria (12)DUDAL Julia (11)
GRYČ Daniel (12)HAVLIŠOVÁ Kristína (13)HOLENDA Jakub (12)
HOLENDA Matěj (12)HOUŠKA Lukáš (13)CHLUMSKÁ Tereza (10)
KNAPOVÁ Markéta (12)LAVRENTYEV Andrew (12)MONTFORT Fabian (11)
NEKRASOV Jaroslav (12)NĚMEC Matěj (13)PODKORYTOV Semjon (12)
POHLOVÁ Ela (14)TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)VÍZEK Martin (12)
VOMELOVÁ Michaela (13)WOLFOVÁ Tereza (12)ZELENKA Oliver (12)
B
BROUK Mikuláš (14)DELINIC Helena (13)DUDAL Daniel (14)
FÍK Oliver (13)GRYČ Jonáš (15)CHICEVIČOVÁ Marína (13)
KIZHEVATOVA Mariia (12)KOŘÍNEK Daniel (13)KOZÁR Jan (15)
KVASNICOVÁ Eliška (13)LAJČAK Kryštof (14)LISEJCHIKOV Elisej (14)
MARTYNOVA Adele (12)NĚMEČEK David (14)NOVÁKOVÁ Marketa (13)
PAVLŮ Šimon (13)PŘÍKLENK Tomáš (13)RICHTER Matias (14)
RÖSCHEL Luisa (13)SANITRÁKOVÁ Berta (12)ŠLAJSOVÁ Klára (15)
ŠTĚPÁNOVÁ Nicol (13)ŠKODÁČEK Adam (13)ŠLAJSOVÁ Tereza (12)
TESAŘ Tomáš (14)TOLOKONNIKOV Savva (13)UHLÍŘOVÁ Alžběta (14)
VINDUŠKA Kristian (12)VÍZEK Viktor (14)VŮJTĚCHOVÁ Klára (14)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)ADAM Sebastian (94)ALDUNINOVÁ Darja (00)
ANDRIKOVÁ Alžběta (98)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BARTOŠ Matěj (88)BARTOŠOVÁ Tereza (92)BERAN Petr (85)
BOŠKOVÁ Kateřina (95)BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)
BUDINSKÁ Pavla (09)SKALICKÁ Renáta (88)BURSEY Hanah (08)
BURSEY Rebeccah (11)BURZOVÁ Nela (07)ČISTÝ Tomáš (85)
DANILINA Ekaterina (04)DIADEMA Samuel (10)DLABOLOVÁ Kateřina (92)
DOBROVODSKÁ Sára (06)DOLEŽEL Filip (10)DÖRNER Hynek (08)
DUČAY Jakub (04)DUONG CHI Lukas (13)DVOŘÁK Lukáš (08)
DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)FARDOVÁ Zuzana (09)
FEDOSOVA Alexandra (10)FIEDLER Ondřej (87)FRŇKOVÁ Viola (02)
GERASIMOV David (01)GERASIMOV Mark (02)GERTNER Juliana (12)
GURNEY William (07)HEJNÁKOVÁ Alžběta (12)HEJRA Lukáš (09)
HENDRICHOVÁ Pavlína (11)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)HESSELINK Elizabeth (09)
HLAVÁČ Jan (11)HLÁVKOVÁ Ester (06)HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)
HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)HOPFGARTNER Peter (00)HORÁČEK Filip (11)
HRABOVSKY Albert (11)CHICEVIČ Elian (06)CHICEVIČ Nikola (08)
JAROŠOVÁ Kristýna (95)JEČNÝ Adam (09)JEČNÝ Ivar (06)
JINDRA Marek (09)JINDROVÁ Kristýna (99)JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)
KISELEV Michal (09)KNAPOVÁ Radka (08)KOLÁŘOVÁ Kristýna (92)
KOPECKÁ Tereza (91)KOPECKÝ Ondřej (94)KOTEN Oliver (07)
KOŽENÁ Adriana (08)KOŽEVNIKOV Danil (99)KRNÁČ Sebastian (08)
KRUPKA Marek (12)KUČEROVÁ Michaela (12)KUŠNIER Samuel (09)
LEDL Michal (91)LEDL Petr (89)LOCHMAN Jaroslav (79)
LOKAJOVÁ Amálie (09)MAIERL Florian (06)MARTÍNEK Prokop (99)
MAŠKOVÁ Beáta (00)MENDLÍK Štěpán (05)MIHALČIN Jakub (12)
MICHALOVÁ Nela (06)MIKULA Andrej (09)MONTFORT Nicolas (05)
NOVÁKOVÁ Barbora (10)NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)
PANTELEYMONOVA Kateryna (09)PAULOVÁ Nikol (99)PĚGŘÍM Marek (02)
PECHOVÁ Tereza (99)PÍCHA Pavel (90)PÍCHA Petr (90)
PIKHARTOVÁ Helena (92)POKORNÁ Eliška (00)POSPÍŠIL Viktor (09)
PŘIBYL Michal (99)PUŽEJOVÁ Tereza (86)RAJDL Kryštof (04)
RASZKA Vítězslav (05)RUDNĚV Ilja (01)RYBA Ondřej (05)
RYCHECKÝ Dan (09)SALAME Mark (05)SAUER Filip (09)
SEEMAN Michael (97)SEEMAN Tomáš (69)SEEMANOVÁ Barbora (00)
SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
SCHOLZOVÁ Barbora (06)SLESARENKO Eva (05)SOLOMENSEV Valerii (14)
ŠPETLA Tomáš (13)STRATILOVÁ Adéla (09)STŘEŠINKA Jakub (05)
STŘÍTESKÝ Lukáš (81)SVĚCHOTA Lukáš (13)SZABÓ David (03)
ŠEMBERA Jan (92)ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)
ŠKÁBOVÁ Petra (79)ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠORM Ondřej (97)
ŠPALOVÁ Nikola (97)ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)ŠRÁMKOVÁ Anna (99)TEJKL Tobiáš (08)
TEJKLOVÁ Evelína (06)TICHÁ Alena (08)TOTH Nikolaj (96)
TRANQUILLINI Marek (07)TRNKOVÁ Michaela (99)VANĚK Petr (84)
VAŘEKA Václav (09)VAŘEKOVÁ Anna (05)VAŠINOVÁ Tereza (88)
VAVŘINA Matěj (05)VENCL Jakub (97)VILČKO Adam (88)
VLČKOVÁ Agáta (07)VRÁTNÁ Štěpánka (02)VYDLÁK Miroslav (05)
VÝRAVSKÁ Karolína (05)VYSKOČIL Tomáš (92)ZAVŘELOVÁ Nela (08)
ZIMOVJANOVÁ Tereza (95)ŽÁK Jakub (01)ŽIKEŠ Radek (91)
KEJLA Filip (07)MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)
SLÁMOVÁ Klára (95)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:59 ženy:44 celkem:103 muži:205 ženy:176 celkem:381