Přihlášky na závod "Srovnávací přebory MoP"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
ACHEDŽAK Anton (02)BABCZYNSKÁ Zita (05)BLÁHOVÁ Terezie (02)
DROZD Tobiáš (06)HOŠKOVÁ Veronika (02)HRDLIČKOVÁ Adéla (04)
HROUDA Lukáš (05)CHELBERG Robert (99)CHUCHVALEC Vít (04)
IVANOV Alexey (04)JIRMANOVÁ Vanesa (01)KOHOUTOVÁ Barbora (06)
KURCOVÁ Kateřina (03)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)MACHÁČEK Samuel (02)
MONTFORT Victoria (04)NADEEV Ivan (05)NOVOTNÝ Matyáš (01)
NOVOTNÝ Robert (04)NOVOTNÝ Šimon (05)POKLUDOVÁ Viviana (02)
ŠEBOVÁ Kristýna (04)ŽÁK Matyáš (03)
1. družstvo
BITTNER Jiří (05)DUBEC Matyáš (07)HLÁVKOVÁ Olivie (06)
HRDLIČKA Matěj (04)KAŠPAROVÁ Adéla (08)LIBOVÁ Kateřina (07)
MITKA Daniel (08)MONTFORT Nicolas (05)NĚMCOVÁ Anna (05)
NĚMEČKOVÁ Veronika (06)PALIWAL Adam (05)RYBA Ondřej (05)
VOBOŘILOVÁ Lucie (08)ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)
BABCZYNSKI Dan (07)BROUK Štěpán (08)CEJPKOVÁ Rozálie (08)
HRDLIČKA Štěpán (08)CHUCHVALEC Aleš (07)JUNKOVÁ Tereza (08)
TEODORIDIS Kostas (08)
2. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)
FROŇKOVÁ Aneta (09)HAMPL Tomáš (10)HROUDA Martin (09)
KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)LHOTOVÁ Tereza (09)
SOUKUP Daniel (09)ŠIMPACHOVÁ Viktorie (09)TOTOVÁ Adéla (07)
KYPTOVÁ Kristýna (08)MALUCHA Agáta (08)
3. družstvo
BÁRANY Samuel (10)BURŠOVÁ Kristýna (10)CHRENKOVÁ Petra (10)
JAKUBEC Lukáš (09)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)LHOTA Jindřich (11)
LOEBE Charlotte (11)MULLER Albert (11)NOVÝ Nikolas (09)
PETROVICKÝ Adam (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)POHL Jakub (09)
PROCHÁZKA Viktor (11)PROCHÁZKOVÁ Nela (10)TOTA Tomáš (10)
TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
Přípravka
A
ALBLOVÁ Vanessa (10)BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)
BROUKOVÁ Julie (12)CEJPEK Marek (12)DUDAL Julia (11)
FABUĽA Nela (11)FRYDYRCHOVÁ Elen (11)HOLENDA Jakub (12)
HOLENDA Matěj (12)HORKELOVÁ Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)
CHLUMSKÁ Tereza (10)JANDOVÁ Anika (11)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
KULÍKOVÁ Ema (12)KUŠNIER Sára Kateřina (12)LAVRENTYEV Andrew (12)
MALOŠEK Adam (11)MOHR Karolina (10)MONTFORT Fabian (11)
NÁPRAVNÍK Ondřej (10)NGUYENOVA KHANH VI (11)NURMANBETOVÁ Azhara (10)
OMASTA Jan (11)PAULOVÁ Frida Violetta (11)POKORNÁ Stella (12)
SEMČUKOVÁ Kateryna (11)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)VASYLYEV Tymur (11)
VÍZKOVÁ Johana (10)WOLFOVÁ Tereza (12)ZDRÁHALA Jáchym (10)
B
ALBL Martin (12)BARBAN Erik (12)BÁTOR Alexey (13)
BATORIN Daniil (12)BATORINA Daria (12)DUDAL Daniel (14)
FÍK Oliver (13)GRYČ Daniel (12)HAVLIŠOVÁ Kristína (13)
HOUŠKA Lukáš (13)CHICEVIČOVÁ Marína (13)KIZHEVATOVA Mariia (12)
KNAPOVÁ Markéta (12)KOŘÍNEK Daniel (13)KVASNICOVÁ Eliška (13)
MARTYNOVA Adele (12)NEKRASOV Jaroslav (12)NĚMEC Matěj (13)
NĚMEČEK David (14)PAVLŮ Šimon (13)PODKORYTOV Semjon (12)
POHLOVÁ Ela (14)PŘÍKLENK Tomáš (13)RICHTER Matias (14)
SANITRÁKOVÁ Berta (12)ŠLAJSOVÁ Klára (15)ŠKODÁČEK Adam (13)
ŠLAJSOVÁ Tereza (12)TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)TOLOKONNIKOV Savva (13)
UHLÍŘOVÁ Alžběta (14)VINDUŠKA Kristian (12)VÍZEK Martin (12)
VÍZEK Viktor (14)VOMELOVÁ Michaela (13)ZELENKA Oliver (12)
C
BROUK Mikuláš (14)DELINIC Helena (13)GRYČ Jonáš (15)
KOZÁR Jan (15)LAJČAK Kryštof (14)LISEJCHIKOV Elisej (14)
NOVÁKOVÁ Marketa (13)RÖSCHEL Luisa (13)SAZIMA Sebastian (15)
ŠTĚPÁNOVÁ Nicol (13)TESAŘ Tomáš (14)VŮJTĚCHOVÁ Klára (14)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)ADAM Sebastian (94)ALDUNINOVÁ Darja (00)
ANDRIKOVÁ Alžběta (98)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BARTOŠ Matěj (88)BARTOŠOVÁ Tereza (92)BERAN Petr (85)
BOŠKOVÁ Kateřina (95)BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)
BUDINSKÁ Pavla (09)SKALICKÁ Renáta (88)BURSEY Hanah (08)
BURSEY Rebeccah (11)BURZOVÁ Nela (07)ČISTÝ Tomáš (85)
DANILINA Ekaterina (04)DIADEMA Samuel (10)DLABOLOVÁ Kateřina (92)
DOBROVODSKÁ Sára (06)DOLEŽEL Filip (10)DÖRNER Hynek (08)
DUČAY Jakub (04)DUONG CHI Lukas (13)DVOŘÁK Lukáš (08)
DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)FARDOVÁ Zuzana (09)
FEDOSOVA Alexandra (10)FIEDLER Ondřej (87)FRŇKOVÁ Viola (02)
GERASIMOV David (01)GERASIMOV Mark (02)GERTNER Juliana (12)
GURNEY William (07)HEJNÁKOVÁ Alžběta (12)HEJRA Lukáš (09)
HENDRICHOVÁ Pavlína (11)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)HESSELINK Elizabeth (09)
HLAVÁČ Jan (11)HLÁVKOVÁ Ester (06)HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)
HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)HOPFGARTNER Peter (00)HORÁČEK Filip (11)
HRABOVSKY Albert (11)CHICEVIČ Elian (06)CHICEVIČ Nikola (08)
JAROŠOVÁ Kristýna (95)JEČNÝ Adam (09)JEČNÝ Ivar (06)
JINDRA Marek (09)JINDROVÁ Kristýna (99)JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)
KISELEV Michal (09)KNAPOVÁ Radka (08)KOLÁŘOVÁ Kristýna (92)
KOPECKÁ Tereza (91)KOPECKÝ Ondřej (94)KOTEN Oliver (07)
KOŽENÁ Adriana (08)KOŽEVNIKOV Danil (99)KRNÁČ Sebastian (08)
KRUPKA Marek (12)KUČEROVÁ Michaela (12)KUŠNIER Samuel (09)
LEDL Michal (91)LEDL Petr (89)LOCHMAN Jaroslav (79)
LOKAJOVÁ Amálie (09)MAIERL Florian (06)MARTÍNEK Prokop (99)
MAŠKOVÁ Beáta (00)MENDLÍK Štěpán (05)MIHALČIN Jakub (12)
MICHALOVÁ Nela (06)MIKULA Andrej (09)NOVÁKOVÁ Barbora (10)
NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)
PAULOVÁ Nikol (99)PĚGŘÍM Marek (02)PECHOVÁ Tereza (99)
PÍCHA Pavel (90)PÍCHA Petr (90)PIKHARTOVÁ Helena (92)
PIKHARTOVÁ Monika (95)POKORNÁ Eliška (00)POSPÍŠIL Viktor (09)
PŘIBYL Michal (99)PUŽEJOVÁ Tereza (86)RAJDL Kryštof (04)
RASZKA Vítězslav (05)RUDNĚV Ilja (01)RYCHECKÝ Dan (09)
SALAME Mark (05)SAUER Filip (09)SEEMAN Michael (97)
SEEMAN Tomáš (69)SEEMANOVÁ Barbora (00)SEOUTKINE Alice (10)
SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)SCHOLZOVÁ Barbora (06)
SLESARENKO Eva (05)SOLOMENSEV Valerii (14)ŠPETLA Tomáš (13)
STRATILOVÁ Adéla (09)STŘEŠINKA Jakub (05)STŘÍTESKÝ Lukáš (81)
SVĚCHOTA Lukáš (13)SZABÓ David (03)ŠEMBERA Jan (92)
ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠKÁBOVÁ Petra (79)
ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠORM Ondřej (97)ŠPALOVÁ Nikola (97)
ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)
ŠRÁMKOVÁ Anna (99)TEJKL Tobiáš (08)TEJKLOVÁ Evelína (06)
TICHÁ Alena (08)TOTH Nikolaj (96)TRANQUILLINI Marek (07)
TRNKOVÁ Michaela (99)VANĚK Petr (84)VAŘEKA Václav (09)
VAŘEKOVÁ Anna (05)VAŠINOVÁ Tereza (88)VAVŘINA Matěj (05)
VENCL Jakub (97)VILČKO Adam (88)VLČKOVÁ Agáta (07)
VRÁTNÁ Štěpánka (02)VYDLÁK Miroslav (05)VÝRAVSKÁ Karolína (05)
VYSKOČIL Tomáš (92)ZAVŘELOVÁ Nela (08)ZIMOVJANOVÁ Tereza (95)
ŽÁK Jakub (01)ŽIKEŠ Radek (91)KEJLA Filip (07)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)SLÁMOVÁ Klára (95)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:25 ženy:32 celkem:57 muži:110 ženy:143 celkem:253