Přihlášky na závod "Podzimní cena Motorletu"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
DROZD Tobiáš (06)KOHOUTOVÁ Barbora (06)
1. družstvo
DUBEC Matyáš (07)HLÁVKOVÁ Olivie (06)KAŠPAROVÁ Adéla (08)
LIBOVÁ Kateřina (07)MITKA Daniel (08)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)
VOBOŘILOVÁ Lucie (08)ZÁVADOVÁ Petra (06)BABCZYNSKI Dan (07)
BROUK Štěpán (08)CEJPKOVÁ Rozálie (08)HRDLIČKA Štěpán (08)
CHUCHVALEC Aleš (07)JUNKOVÁ Tereza (08)TEODORIDIS Kostas (08)
2. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)
FROŇKOVÁ Aneta (09)HAMPL Tomáš (10)HROUDA Martin (09)
KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)LHOTOVÁ Tereza (09)
SOUKUP Daniel (09)ŠIMPACHOVÁ Viktorie (09)TOTOVÁ Adéla (07)
KYPTOVÁ Kristýna (08)MALUCHA Agáta (08)
3. družstvo
BÁRANY Samuel (10)BURŠOVÁ Kristýna (10)CHRENKOVÁ Petra (10)
JAKUBEC Lukáš (09)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)LHOTA Jindřich (11)
LOEBE Charlotte (11)MULLER Albert (11)NOVÝ Nikolas (09)
PETROVICKÝ Adam (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)POHL Jakub (09)
PROCHÁZKA Viktor (11)PROCHÁZKOVÁ Nela (10)TOTA Tomáš (10)
TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
Přípravka
A
ALBLOVÁ Vanessa (10)BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)
DUDAL Julia (11)FABUĽA Nela (11)FRYDYRCHOVÁ Elen (11)
HORKELOVÁ Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)CHLUMSKÁ Tereza (10)
JANDOVÁ Anika (11)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)MALOŠEK Adam (11)
MOHR Karolina (10)MONTFORT Fabian (11)NÁPRAVNÍK Ondřej (10)
NGUYENOVA KHANH VI (11)NURMANBETOVÁ Azhara (10)OMASTA Jan (11)
PAULOVÁ Frida Violetta (11)SEMČUKOVÁ Kateryna (11)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)
VASYLYEV Tymur (11)VÍZKOVÁ Johana (10)ZDRÁHALA Jáchym (10)
B
TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)BUDINSKÁ Pavla (09)
BURSEY Hanah (08)BURSEY Rebeccah (11)BURZOVÁ Nela (07)
DIADEMA Samuel (10)DOBROVODSKÁ Sára (06)DOLEŽEL Filip (10)
DÖRNER Hynek (08)DVOŘÁK Lukáš (08)FARDOVÁ Zuzana (09)
FEDOSOVA Alexandra (10)GURNEY William (07)HEJRA Lukáš (09)
HENDRICHOVÁ Pavlína (11)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)HESSELINK Elizabeth (09)
HLAVÁČ Jan (11)HLÁVKOVÁ Ester (06)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)
HORÁČEK Filip (11)HRABOVSKY Albert (11)CHICEVIČ Elian (06)
CHICEVIČ Nikola (08)JEČNÝ Adam (09)JEČNÝ Ivar (06)
JINDRA Marek (09)KISELEV Michal (09)KNAPOVÁ Radka (08)
KOTEN Oliver (07)KOŽENÁ Adriana (08)KRNÁČ Sebastian (08)
KUŠNIER Samuel (09)LOKAJOVÁ Amálie (09)MAIERL Florian (06)
MICHALOVÁ Nela (06)MIKULA Andrej (09)NOVÁKOVÁ Barbora (10)
NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)
POSPÍŠIL Viktor (09)RYCHECKÝ Dan (09)SAUER Filip (09)
SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
SCHOLZOVÁ Barbora (06)STRATILOVÁ Adéla (09)ŠKÁBA Josef (11)
ŠKÁBOVÁ Markéta (09)ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)TEJKL Tobiáš (08)TEJKLOVÁ Evelína (06)
TICHÁ Alena (08)TRANQUILLINI Marek (07)VAŘEKA Václav (09)
VLČKOVÁ Agáta (07)ZAVŘELOVÁ Nela (08)KEJLA Filip (07)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:23 ženy:24 celkem:47 muži:81 ženy:81 celkem:162