Přihlášky na závod "Velká cena Prahy"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

Xko
ACHEDŽAK Anton (02)BABCZYNSKÁ Zita (05)BLÁHOVÁ Terezie (02)
DROZD Tobiáš (06)HOŠKOVÁ Veronika (02)HRDLIČKOVÁ Adéla (04)
HROUDA Lukáš (05)CHELBERG Robert (99)CHUCHVALEC Vít (04)
IVANOV Alexey (04)JIRMANOVÁ Vanesa (01)KOHOUTOVÁ Barbora (06)
KURCOVÁ Kateřina (03)LANGMAYEROVÁ Tereza (04)MACHÁČEK Samuel (02)
MONTFORT Victoria (04)NADEEV Ivan (05)NOVOTNÝ Matyáš (01)
NOVOTNÝ Robert (04)NOVOTNÝ Šimon (05)POKLUDOVÁ Viviana (02)
ŠEBOVÁ Kristýna (04)ŽÁK Matyáš (03)
1. družstvo
BITTNER Jiří (05)DUBEC Matyáš (07)HLÁVKOVÁ Olivie (06)
HRDLIČKA Matěj (04)LIBOVÁ Kateřina (07)MONTFORT Nicolas (05)
NĚMCOVÁ Anna (05)NĚMEČKOVÁ Veronika (06)PALIWAL Adam (05)
RYBA Ondřej (05)ZÁVADOVÁ Petra (06)ZVOLSKÝ Vojtěch (05)
BABCZYNSKI Dan (07)CHUCHVALEC Aleš (07)
2. družstvo
TOTOVÁ Adéla (07)
Družstvo E
ADAM Sebastian (94)ALDUNINOVÁ Darja (00)ANDRIKOVÁ Alžběta (98)
BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)BARTOŠ Matěj (88)
BARTOŠOVÁ Tereza (92)BERAN Petr (85)BOŠKOVÁ Kateřina (95)
SKALICKÁ Renáta (88)BURZOVÁ Nela (07)ČISTÝ Tomáš (85)
DANILINA Ekaterina (04)DLABOLOVÁ Kateřina (92)DOBROVODSKÁ Sára (06)
DUČAY Jakub (04)DVOŘÁKOVÁ Aneta (03)DVOŘÁKOVÁ Ivana (04)
FIEDLER Ondřej (87)FRŇKOVÁ Viola (02)GERASIMOV David (01)
GERASIMOV Mark (02)GURNEY William (07)HLÁVKOVÁ Ester (06)
HOFBAUEROVÁ Kateřina (03)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)HOPFGARTNER Peter (00)
CHICEVIČ Elian (06)JAROŠOVÁ Kristýna (95)JEČNÝ Ivar (06)
JINDROVÁ Kristýna (99)KOLÁŘOVÁ Kristýna (92)KOPECKÁ Tereza (91)
KOPECKÝ Ondřej (94)KOTEN Oliver (07)KOŽEVNIKOV Danil (99)
LEDL Michal (91)LEDL Petr (89)LOCHMAN Jaroslav (79)
MAIERL Florian (06)MARTÍNEK Prokop (99)MAŠKOVÁ Beáta (00)
MENDLÍK Štěpán (05)MICHALOVÁ Nela (06)PAULOVÁ Nikol (99)
PĚGŘÍM Marek (02)PECHOVÁ Tereza (99)PÍCHA Pavel (90)
PÍCHA Petr (90)PIKHARTOVÁ Helena (92)PIKHARTOVÁ Monika (95)
POKORNÁ Eliška (00)PŘIBYL Michal (99)PUŽEJOVÁ Tereza (86)
RAJDL Kryštof (04)RASZKA Vítězslav (05)RUDNĚV Ilja (01)
SALAME Mark (05)SEEMAN Michael (97)SEEMAN Tomáš (69)
SEEMANOVÁ Barbora (00)SCHOLZOVÁ Barbora (06)SLESARENKO Eva (05)
STŘEŠINKA Jakub (05)STŘÍTESKÝ Lukáš (81)SZABÓ David (03)
ŠEMBERA Jan (92)ŠKÁBOVÁ Petra (79)ŠORM Ondřej (97)
ŠPALOVÁ Nikola (97)ŠPAŇÁR Ondřej (04)ŠPAŇÁROVÁ Klára (06)
ŠRÁMKOVÁ Anna (99)TEJKLOVÁ Evelína (06)TOTH Nikolaj (96)
TRANQUILLINI Marek (07)TRNKOVÁ Michaela (99)VANĚK Petr (84)
VAŘEKOVÁ Anna (05)VAŠINOVÁ Tereza (88)VAVŘINA Matěj (05)
VENCL Jakub (97)VILČKO Adam (88)VLČKOVÁ Agáta (07)
VRÁTNÁ Štěpánka (02)VYDLÁK Miroslav (05)VÝRAVSKÁ Karolína (05)
VYSKOČIL Tomáš (92)ZIMOVJANOVÁ Tereza (95)ŽÁK Jakub (01)
ŽIKEŠ Radek (91)KEJLA Filip (07)MACHÁČEK Oliver (07)
MIKULA Šimon (07)SLÁMOVÁ Klára (95)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:15 ženy:12 celkem:27 muži:45 ženy:35 celkem:80