Přihlášky na závod "Podzimní cena Motorletu"

Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:

1. družstvo
DUBEC Matyáš (07)KAŠPAROVÁ Adéla (08)LIBOVÁ Kateřina (07)
MITKA Daniel (08)VOBOŘILOVÁ Lucie (08)BABCZYNSKI Dan (07)
BROUK Štěpán (08)CEJPKOVÁ Rozálie (08)HRDLIČKA Štěpán (08)
CHUCHVALEC Aleš (07)JUNKOVÁ Tereza (08)TEODORIDIS Kostas (08)
2. družstvo
BERDYCH Sebastian (09)BITTNER Matyáš (09)CIDLÍKOVÁ Agáta (09)
FROŇKOVÁ Aneta (09)HAMPL Tomáš (10)HROUDA Martin (09)
KULÍKOVÁ Tereza (09)LAJČAKOVÁ Karolína (10)LHOTOVÁ Tereza (09)
SOUKUP Daniel (09)ŠIMPACHOVÁ Viktorie (09)TOTOVÁ Adéla (07)
KYPTOVÁ Kristýna (08)MALUCHA Agáta (08)
3. družstvo
BÁRANY Samuel (10)BURŠOVÁ Kristýna (10)CHRENKOVÁ Petra (10)
JAKUBEC Lukáš (09)KOHOUTOVÁ Gabriela (10)LHOTA Jindřich (11)
LOEBE Charlotte (11)MULLER Albert (11)NOVÝ Nikolas (09)
PETROVICKÝ Adam (09)PIRALIČOVÁ Ellen (09)POHL Jakub (09)
PROCHÁZKA Viktor (11)PROCHÁZKOVÁ Nela (10)TOTA Tomáš (10)
TUŠEK Václav (10)WEISSER Tereza (11)
Přípravka
A
ALBLOVÁ Vanessa (10)BENEŠOVÁ Viktorie (11)BEZDĚK Petr (11)
BROUKOVÁ Julie (12)CEJPEK Marek (12)DUDAL Julia (11)
FABUĽA Nela (11)FRYDYRCHOVÁ Elen (11)HOLENDA Jakub (12)
HOLENDA Matěj (12)HORKELOVÁ Eliška (10)HOUŠKA Matyáš (11)
CHLUMSKÁ Tereza (10)JANDOVÁ Anika (11)KOĎOUSOVÁ Valerie (11)
KULÍKOVÁ Ema (12)KUŠNIER Sára Kateřina (12)LAVRENTYEV Andrew (12)
MALOŠEK Adam (11)MOHR Karolina (10)MONTFORT Fabian (11)
NÁPRAVNÍK Ondřej (10)NGUYENOVA KHANH VI (11)NURMANBETOVÁ Azhara (10)
OMASTA Jan (11)PAULOVÁ Frida Violetta (11)POKORNÁ Stella (12)
SEMČUKOVÁ Kateryna (11)SMÍTALOVÁ Kristýna (10)VASYLYEV Tymur (11)
VÍZKOVÁ Johana (10)WOLFOVÁ Tereza (12)ZDRÁHALA Jáchym (10)
B
ALBL Martin (12)BARBAN Erik (12)BATORIN Daniil (12)
BATORINA Daria (12)GRYČ Daniel (12)KIZHEVATOVA Mariia (12)
KNAPOVÁ Markéta (12)MARTYNOVA Adele (12)NEKRASOV Jaroslav (12)
PODKORYTOV Semjon (12)SANITRÁKOVÁ Berta (12)ŠLAJSOVÁ Tereza (12)
TOLOKONNIKOV Dimitrij (11)VINDUŠKA Kristian (12)VÍZEK Martin (12)
ZELENKA Oliver (12)
Družstvo E
ADAM Ondřej (10)BARRETO Leonardo (07)BARTEK Matyáš (07)
BRABEC Vincent (08)BRZÁK Tomáš (09)BUDINSKÁ Pavla (09)
BURSEY Hanah (08)BURSEY Rebeccah (11)BURZOVÁ Nela (07)
DIADEMA Samuel (10)DOLEŽEL Filip (10)DÖRNER Hynek (08)
DVOŘÁK Lukáš (08)FARDOVÁ Zuzana (09)FEDOSOVA Alexandra (10)
GERTNER Juliana (12)GURNEY William (07)HEJNÁKOVÁ Alžběta (12)
HEJRA Lukáš (09)HENDRICHOVÁ Pavlína (11)HENDRYCHOVÁ Daniela (09)
HESSELINK Elizabeth (09)HLAVÁČ Jan (11)HOLLMANNOVÁ Kristýna (07)
HORÁČEK Filip (11)HRABOVSKY Albert (11)CHICEVIČ Nikola (08)
JEČNÝ Adam (09)JINDRA Marek (09)JINDŘIŠKOVÁ Eva (12)
KISELEV Michal (09)KNAPOVÁ Radka (08)KOTEN Oliver (07)
KOŽENÁ Adriana (08)KRNÁČ Sebastian (08)KRUPKA Marek (12)
KUČEROVÁ Michaela (12)KUŠNIER Samuel (09)LOKAJOVÁ Amálie (09)
MIHALČIN Jakub (12)MIKULA Andrej (09)NOVÁKOVÁ Barbora (10)
NOVÁKOVÁ Lucie (09)PANOŠ Adam (09)PANTELEYMONOVA Kateryna (09)
POSPÍŠIL Viktor (09)RYCHECKÝ Dan (09)SAUER Filip (09)
SEOUTKINE Alice (10)SEOUTKINE Anton (10)SCHOLZOVÁ Adéla (08)
STRATILOVÁ Adéla (09)ŠKÁBA Josef (11)ŠKÁBOVÁ Markéta (09)
ŠLAJSOVÁ Zuzana (11)ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08)TEJKL Tobiáš (08)
TICHÁ Alena (08)TRANQUILLINI Marek (07)VAŘEKA Václav (09)
VLČKOVÁ Agáta (07)ZAVŘELOVÁ Nela (08)KEJLA Filip (07)
MACHÁČEK Oliver (07)MIKULA Šimon (07)

Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo podle disciplín. Zatím je zadáno:


Počet přihlášených závodníkůPočet přihlášených startů
 muži:0 ženy:2 celkem:2 muži:0 ženy:8 celkem:8