Přihlášky na závod "Srovnávací přebory MoP"

1) 100 m volný způsob - žáci
MERKNER Matěj06
CHUCHVALEC Aleš07
ŠTURM Jan07
MAIERL Florian06
TSVETKOV Alexandr06
BARTEK Matyáš07
ŠNAJDR David07
JANDA Matyáš07
NGUYEN Duy Long06
MACHÁČEK Oliver07
BABCZYNSKI Dan07
PROCHÁZKA Matěj07
ŽLUVA Martin07
2) 100 m volný způsob - žačky
SCHOLZOVÁ Barbora0602:22,9
HLÁVKOVÁ Ester06
VORLÍČKOVÁ Eliška05
KŘIVSKÁ Adéla05
KOVAŘÍKOVÁ Anna05
PEŠKOVÁ Ema05
ŠVÁROVÁ Nela07
DRACHENKO Dariya06
KREMNEVA Anna05
SCHOLZOVÁ Adéla08
ZEMÁNKOVÁ Alžběta05
DOBROVODSKÁ Sára06
KOŽENÁ Adriana08
3) 50 m volný způsob - žáci
ŠPAŇÁR Ondřej0400:31,40
ACHEDŽAK Anton0200:32,4
HRDLIČKA Matěj0400:33,60
IVANOV Alexey0400:33,8
NOVOTNÝ Robert0400:34,0
GERASIMOV Mark0200:34,3
ŽÁK Matyáš0300:34,4
NOVOTNÝ Šimon0500:36,0
SZABÓ David0300:36,0
RYBA Ondřej0500:36,1
DUČAY Jakub0400:36,7
NADEEV Ivan0500:37,1
VAVŘINA Matěj0500:37,2
HROUDA Lukáš0500:38,1
BITTNER Jiří0500:39,70
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:40,06
ŠINDELÁŘ Dominik0700:41,4
DROZD Tobiáš0600:45,0
KOTEN Oliver0700:45,3
JEČNÝ Ivar0600:45,9
SALAME Mark0500:47,5
HANUŠ Zbyněk0400:52,2
KULAEV Arsenii04
MENDLÍK Štěpán05
STŘEŠINKA Jakub05
RASZKA Vítězslav05
VYDLÁK Miroslav05
CHUCHVALEC Vít04
4) 50 m volný způsob - žačky
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:30,8
TICHÁČKOVÁ Stella0300:32,8
VRÁTNÁ Štěpánka0200:33,1
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:33,6
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:35,0
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:36,08
FRŇKOVÁ Viola0200:36,3
DANILINA Ekaterina0400:36,8
ŠEBOVÁ Kristýna0400:39,2
JIRMANOVÁ Sofie0400:39,5
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:40,21
FERUSOVÁ Alexandra0600:42,0
KOHOUTOVÁ Barbora0600:45,0
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:49,8
HLÁVKOVÁ Olivie0600:49,9
VAŘEKOVÁ Anna0500:54,9
RODOVÁ Ema0601:04,7
BABCZYNSKÁ Zita05
5) 50 m motýlek - žáci
ŠPAŇÁR Ondřej0400:34,80
ŽÁK Matyáš0300:36,6
NOVOTNÝ Šimon0500:39,30
ACHEDŽAK Anton0200:40,6
NOVOTNÝ Robert0400:41,5
HRDLIČKA Matěj0400:41,50
SZABÓ David0300:42,0
IVANOV Alexey0400:43,3
GERASIMOV Mark0200:43,7
RYBA Ondřej0500:43,9
VAVŘINA Matěj0500:46,4
BITTNER Jiří0500:46,80
NADEEV Ivan0500:47,7
HROUDA Lukáš0500:51,2
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:53,6
DUČAY Jakub0400:54,81
ŠINDELÁŘ Dominik0700:57,8
HANUŠ Zbyněk04
KOTEN Oliver07
VYDLÁK Miroslav05
KULAEV Arsenii04
SALAME Mark05
DROZD Tobiáš06
JEČNÝ Ivar06
MENDLÍK Štěpán05
STŘEŠINKA Jakub05
RASZKA Vítězslav05
6) 50 m motýlek - žačky
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:32,7
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:38,3
VRÁTNÁ Štěpánka0200:38,6
DANILINA Ekaterina0400:40,20
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:43,9
JIRMANOVÁ Sofie0400:44,5
TICHÁČKOVÁ Stella0300:45,3
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:47,9
FRŇKOVÁ Viola0200:48,1
ŠEBOVÁ Kristýna0400:49,7
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:51,7
FERUSOVÁ Alexandra0601:01,6
RODOVÁ Ema06
HLÁVKOVÁ Olivie06
ŠINÁGLOVÁ Anna06
BABCZYNSKÁ Zita05
KOHOUTOVÁ Barbora06
VAŘEKOVÁ Anna05
7) 50 m prsa - žáci
IVANOV Alexey0400:41,5
ŽÁK Matyáš0300:42,0
GERASIMOV Mark0200:43,8
HRDLIČKA Matěj0400:44,3
ACHEDŽAK Anton0200:44,8
ŠPAŇÁR Ondřej0400:44,9
SZABÓ David0300:46,1
RYBA Ondřej0500:47,7
NADEEV Ivan0500:48,9
NOVOTNÝ Robert0400:49,3
HROUDA Lukáš0500:50,3
NOVOTNÝ Šimon0500:50,8
DUČAY Jakub0400:50,9
VAVŘINA Matěj0500:51,64
ŠINDELÁŘ Dominik0700:53,0
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:53,3
DROZD Tobiáš0600:57,7
JEČNÝ Ivar0600:58,1
KOTEN Oliver0700:58,3
BITTNER Jiří0501:00,4
HANUŠ Zbyněk0401:03,5
SALAME Mark0501:04,7
RASZKA Vítězslav05
VYDLÁK Miroslav05
CHUCHVALEC Vít04
KULAEV Arsenii04
MENDLÍK Štěpán05
STŘEŠINKA Jakub05
8) 50 m prsa - žačky
VRÁTNÁ Štěpánka0200:42,9
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:43,2
FRŇKOVÁ Viola0200:43,4
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:44,7
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:48,1
DANILINA Ekaterina0400:48,9
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:49,1
ŠEBOVÁ Kristýna0400:50,5
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:53,99
JIRMANOVÁ Sofie0400:54,0
VAŘEKOVÁ Anna0500:54,3
FERUSOVÁ Alexandra0600:56,4
KOHOUTOVÁ Barbora0600:56,9
HLÁVKOVÁ Olivie0600:59,5
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:10,5
RODOVÁ Ema0601:12,5
BABCZYNSKÁ Zita05
TICHÁČKOVÁ Stella03
9) 50 m znak - žáci
NOVOTNÝ Šimon0500:39,30
ŽÁK Matyáš0300:39,8
ACHEDŽAK Anton0200:39,8
IVANOV Alexey0400:40,1
NOVOTNÝ Robert0400:40,5
ŠPAŇÁR Ondřej0400:41,16
RYBA Ondřej0500:41,7
SZABÓ David0300:43,4
GERASIMOV Mark0200:43,6
VAVŘINA Matěj0500:47,07
HROUDA Lukáš0500:47,4
DUČAY Jakub0400:47,46
NADEEV Ivan0500:48,38
BITTNER Jiří0500:49,0
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:50,9
DROZD Tobiáš0600:51,2
ŠINDELÁŘ Dominik0700:52,3
KOTEN Oliver0700:54,6
JEČNÝ Ivar0600:58,4
HANUŠ Zbyněk0401:00,9
SALAME Mark0501:02,1
MENDLÍK Štěpán05
STŘEŠINKA Jakub05
HRDLIČKA Matěj04
CHUCHVALEC Vít04
RASZKA Vítězslav05
VYDLÁK Miroslav05
KULAEV Arsenii04
10) 50 m znak - žačky
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:37,6
VRÁTNÁ Štěpánka0200:38,85
FRŇKOVÁ Viola0200:40,0
TICHÁČKOVÁ Stella0300:41,2
DANILINA Ekaterina0400:41,3
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:41,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:43,1
JIRMANOVÁ Sofie0400:46,0
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:47,70
FERUSOVÁ Alexandra0600:48,4
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:48,88
ŠEBOVÁ Kristýna0400:49,0
HLÁVKOVÁ Olivie0600:53,9
VAŘEKOVÁ Anna0500:54,3
KOHOUTOVÁ Barbora0600:57,9
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:00,0
SCHOLZOVÁ Barbora0601:02,4
RODOVÁ Ema0601:02,6
BABCZYNSKÁ Zita05
11) 100 m prsa - žáci
MACHÁČEK Oliver07
BABCZYNSKI Dan07
PROCHÁZKA Matěj07
ŽLUVA Martin07
MERKNER Matěj06
CHUCHVALEC Aleš07
ŠTURM Jan07
MAIERL Florian06
TSVETKOV Alexandr06
BARTEK Matyáš07
ŠNAJDR David07
JANDA Matyáš07
NGUYEN Duy Long06
12) 100 m prsa - žačky
ZEMÁNKOVÁ Alžběta05
DOBROVODSKÁ Sára06
KOŽENÁ Adriana08
HLÁVKOVÁ Ester06
VORLÍČKOVÁ Eliška05
KŘIVSKÁ Adéla05
SCHOLZOVÁ Barbora06
KOVAŘÍKOVÁ Anna05
PEŠKOVÁ Ema05
ŠVÁROVÁ Nela07
DRACHENKO Dariya06
KREMNEVA Anna05
SCHOLZOVÁ Adéla08