Přihlášky na závod "Krajský přebor žactva 2004-2007 Praha"

1) 100 m znak - žačky 11 let a mladší
DANILINA Ekaterina0401:26,30
JIRMANOVÁ Sofie0401:43,9
FERUSOVÁ Alexandra0601:44,08
HLÁVKOVÁ Olivie0601:58,1
KOHOUTOVÁ Barbora0602:05,0
2) 100 m znak - žáci 11 let a mladší
NOVOTNÝ Šimon0501:22,60
NOVOTNÝ Robert0401:28,9
RYBA Ondřej0501:30,02
DUČAY Jakub0401:35,9
HROUDA Lukáš0501:40,7
HANUŠ Zbyněk0402:06,4
CHUCHVALEC Vít04
KOTEN Oliver07
KULAEV Arsenii04
3) 200 m prsa - žačky 11 let
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:51,4
4) 200 m prsa - žáci 11 let
IVANOV Alexey0403:07,54
HRDLIČKA Matěj0403:30,70
5) 50 m prsa - nejmladší žačky
VAŘEKOVÁ Anna0500:50,3
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:55,7
KOHOUTOVÁ Barbora0600:56,9
BABCZYNSKÁ Zita0500:58,1
SCHOLZOVÁ Barbora0601:00,7
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:05,2
RODOVÁ Ema0601:07,4
PEŠKOVÁ Ema05
6) 50 m prsa - nejmladší žáci
RYBA Ondřej0500:45,8
HROUDA Lukáš0500:47,9
NADEEV Ivan0500:48,6
VAVŘINA Matěj0500:49,2
BITTNER Jiří0500:51,7
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:51,9
ŠINDELÁŘ Dominik0700:53,0
STŘEŠINKA Jakub0500:56,8
DROZD Tobiáš0600:57,7
JEČNÝ Ivar0600:58,1
MENDLÍK Štěpán0501:03,9
SALAME Mark0501:04,1
PROCHÁZKA Matěj07
MACHÁČEK Oliver07
7) 50 m volný způsob - žačky 11 let a mladší
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:34,7
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:36,0
ŠEBOVÁ Kristýna0400:37,5
JIRMANOVÁ Sofie0400:39,5
HLÁVKOVÁ Olivie0600:43,6
BABCZYNSKÁ Zita0500:45,0
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:47,6
VAŘEKOVÁ Anna0500:47,9
RODOVÁ Ema0600:53,5
SCHOLZOVÁ Barbora0600:54,7
ŠVÁROVÁ Nela07
VORLÍČKOVÁ Eliška05
KŘIVSKÁ Adéla05
PEŠKOVÁ Ema05
DOBROVODSKÁ Sára06
HLÁVKOVÁ Ester06
8) 50 m volný způsob - žáci 11 let a mladší
ŠPAŇÁR Ondřej0400:31,4
NOVOTNÝ Robert0400:33,8
DUČAY Jakub0400:36,4
NADEEV Ivan0500:36,4
VAVŘINA Matěj0500:36,8
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:37,1
BITTNER Jiří0500:38,1
ŠINDELÁŘ Dominik0700:41,4
CHUCHVALEC Vít0400:42,7
JEČNÝ Ivar0600:44,3
DROZD Tobiáš0600:44,9
KOTEN Oliver0700:45,3
STŘEŠINKA Jakub0500:46,2
SALAME Mark0500:46,7
HANUŠ Zbyněk0400:52,2
MENDLÍK Štěpán0500:54,1
KULAEV Arsenii04
MAIERL Florian06
JANDA Matyáš07
BARTEK Matyáš07
PROCHÁZKA Matěj07
MERKNER Matěj06
CHUCHVALEC Aleš07
ŠNAJDR David07
BABCZYNSKI Dan07
MACHÁČEK Oliver07
9) 100 m motýlek - žačky 11 let a mladší
DANILINA Ekaterina0401:28,30
10) 100 m motýlek - žáci 11 let a mladší
ŠPAŇÁR Ondřej0401:25,00
NOVOTNÝ Šimon0501:30,20
11) 100 m polohově - žačky 11 let a mladší
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:32,97
ŠEBOVÁ Kristýna0401:40,0
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:40,83
JIRMANOVÁ Sofie0401:43,1
FERUSOVÁ Alexandra0601:43,80
ŠPAŇÁROVÁ Klára06
12) 100 m polohově - žáci 11 let a mladší
HRDLIČKA Matěj0401:26,40
NOVOTNÝ Šimon0501:27,1
RYBA Ondřej0501:30,66
NOVOTNÝ Robert0401:31,1
BITTNER Jiří0501:39,90
VAVŘINA Matěj0501:39,96
DUČAY Jakub0401:41,2
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:47,3
13) 200 m volný způsob - žačky 11 let a mladší
LANGMAYEROVÁ Tereza0402:57,7
DVOŘÁKOVÁ Ivana0402:59,2
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:07,23
14) 400 m volný způsob - žáci 11 let a mladší
ŠPAŇÁR Ondřej0405:29,4
HRDLIČKA Matěj0405:49,6
IVANOV Alexey0405:58,3
HROUDA Lukáš0506:39,0
NADEEV Ivan0506:39,3
17) 800 m volný způsob - žačky 11 let
DANILINA Ekaterina0412:45,3
18) 100 m volný způsob - žáci 11 let a mladší
ŠPAŇÁR Ondřej0401:11,00
HRDLIČKA Matěj0401:12,30
NOVOTNÝ Robert0401:16,9
BITTNER Jiří0501:23,20
VAVŘINA Matěj0501:24,5
DUČAY Jakub0401:27,2
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:27,21
ŠINDELÁŘ Dominik0701:35,0
DROZD Tobiáš0601:44,7
SALAME Mark0501:48,2
JEČNÝ Ivar0601:48,20
CHUCHVALEC Vít0401:51,5
KOTEN Oliver0701:54,7
HANUŠ Zbyněk0402:05,2
MENDLÍK Štěpán05
STŘEŠINKA Jakub05
KULAEV Arsenii04
19) 100 m volný způsob - žačky 11 let a mladší
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:19,90
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:20,89
ŠEBOVÁ Kristýna0401:27,83
JIRMANOVÁ Sofie0401:28,23
ŠPAŇÁROVÁ Klára0601:37,32
BABCZYNSKÁ Zita0501:37,32
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:51,4
RODOVÁ Ema0602:04,3
20) 100 m prsa - žáci 11 let a mladší
IVANOV Alexey0401:28,79
RYBA Ondřej0501:41,67
NADEEV Ivan0501:42,14
HROUDA Lukáš0501:46,30
VAVŘINA Matěj0501:46,35
HANUŠ Zbyněk0402:29,1
KULAEV Arsenii04
CHUCHVALEC Vít04
21) 100 m prsa - žačky 11 let a mladší
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:41,03
ŠEBOVÁ Kristýna0401:51,9
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:51,91
ŠPAŇÁROVÁ Klára0602:05,3
VAŘEKOVÁ Anna0502:05,5
FERUSOVÁ Alexandra0602:07,6
KOHOUTOVÁ Barbora0602:08,4
HLÁVKOVÁ Olivie06
22) 200 m znak - žáci 11 let
NOVOTNÝ Robert04
23) 200 m znak - žačky 11 let
DANILINA Ekaterina0403:00,70
24) 50 m znak - nejmladší žáci
NOVOTNÝ Šimon0500:39,30
RYBA Ondřej0500:41,7
VAVŘINA Matěj0500:47,07
HROUDA Lukáš0500:47,4
NADEEV Ivan0500:47,5
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:48,1
BITTNER Jiří0500:48,7
DROZD Tobiáš0600:51,2
ŠINDELÁŘ Dominik0700:52,3
KOTEN Oliver0700:54,6
JEČNÝ Ivar0600:54,7
STŘEŠINKA Jakub0500:56,3
SALAME Mark0500:58,0
MENDLÍK Štěpán0501:03,8
25) 50 m znak - nejmladší žačky
FERUSOVÁ Alexandra0600:48,4
HLÁVKOVÁ Olivie0600:53,1
VAŘEKOVÁ Anna0500:54,3
KOHOUTOVÁ Barbora0600:55,0
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:55,6
BABCZYNSKÁ Zita0500:58,9
RODOVÁ Ema0601:02,6
26) 50 m motýlek - žáci 11 let a mladší
ŠPAŇÁR Ondřej0400:34,80
NOVOTNÝ Šimon0500:39,30
DUČAY Jakub0400:50,3
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:52,5
27) 50 m motýlek - žačky 11 let a mladší
JIRMANOVÁ Sofie0400:44,5
28) 200 m polohově - žáci 11 let a mladší
NOVOTNÝ Šimon0503:03,00
HRDLIČKA Matěj0403:09,44
RYBA Ondřej0503:17,34
29) 200 m polohově - žačky 11 let a mladší
DANILINA Ekaterina0403:07,30
ŠEBOVÁ Kristýna0403:32,12
30) 200 m volný způsob - žáci 11 let a mladší
ŠPAŇÁR Ondřej0402:30,40
HRDLIČKA Matěj0402:49,26
NOVOTNÝ Robert0402:52,00
NADEEV Ivan0503:00,50
HROUDA Lukáš0503:08,06
DUČAY Jakub0403:16,9
BITTNER Jiří0503:28,3
31) 400 m volný způsob - žačky 11 let a mladší
DVOŘÁKOVÁ Ivana0406:13,5
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0406:42,1
34) 800 m volný způsob - žáci 11 let
IVANOV Alexey0411:22,7