1) 400 m volný způsob - ml. žáci - muži |
RYBA Ondřej | 05 | 04:11,76 |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 04:16,36 |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 04:22,03 |
BITTNER Jiří | 05 | 04:27,46 |
HRDLIČKA Štěpán | 08 | 05:09,7 |
MIKULA Šimon | 07 | 05:38,9 |
2) 400 m volný způsob - ml. žačky - ženy |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 04:46,13 |
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 04:48,08 |
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 04:59,0 |
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 04:59,2 |
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 05:29,60 |
3) 50 m motýlek - ml. žáci - muži |
MACHÁČEK Samuel | 02 | 00:27,90 |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 00:29,4 |
NADEEV Ivan | 05 | 00:30,1 |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 00:30,67 |
CHUCHVALEC Vít | 04 | 00:31,30 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 00:33,5 |
TEODORIDIS Kostas | 08 | 00:34,24 |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 00:42,75 |
4) 50 m motýlek - ml. žačky - ženy |
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 00:31,84 |
VOBOŘILOVÁ Lucie | 08 | 00:32,0 |
NĚMEČKOVÁ Veronika | 06 | 00:33,43 |
LIBOVÁ Kateřina | 07 | 00:33,58 |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 00:34,86 |
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 00:36,73 |
JUNKOVÁ Tereza | 08 | 00:41,7 |
5) 50 m znak - ml. žáci - muži |
MACHÁČEK Samuel | 02 | 00:28,47 |
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 00:35,97 |
MACHÁČEK Oliver | 07 | 00:36,75 |
MIKULA Šimon | 07 | 00:40,7 |
6) 50 m znak - ml. žačky - ženy |
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 00:34,84 |
NĚMEČKOVÁ Veronika | 06 | 00:34,96 |
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 00:35,61 |
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 00:37,31 |
7) 50 m prsa - ml. žáci - muži |
BITTNER Jiří | 05 | 00:33,89 |
HRDLIČKA Štěpán | 08 | 00:40,79 |
MIKULA Šimon | 07 | 00:41,62 |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 00:42,40 |
8) 50 m prsa - ml. žačky - ženy |
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 00:36,72 |
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 00:40,3 |
JUNKOVÁ Tereza | 08 | 00:47,4 |
9) 50 m volný způsob - ml. žáci - muži |
MACHÁČEK Samuel | 02 | 00:25,12 |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 00:25,61 |
CHUCHVALEC Vít | 04 | 00:26,02 |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 00:28,0 |
NADEEV Ivan | 05 | 00:28,2 |
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 00:30,22 |
MACHÁČEK Oliver | 07 | 00:30,6 |
TEODORIDIS Kostas | 08 | 00:31,2 |
MIKULA Šimon | 07 | 00:32,51 |
HRDLIČKA Štěpán | 08 | 00:33,0 |
10) 50 m volný způsob - ml. žačky - ženy |
LIBOVÁ Kateřina | 07 | 00:28,62 |
NĚMEČKOVÁ Veronika | 06 | 00:28,98 |
VOBOŘILOVÁ Lucie | 08 | 00:30,2 |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 00:30,8 |
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 00:31,38 |
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 00:33,2 |
JUNKOVÁ Tereza | 08 | 00:36,0 |
11) 200 m polohově - ml. žáci - muži |
RYBA Ondřej | 05 | 02:17,5 |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 02:19,86 |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 02:21,50 |
BITTNER Jiří | 05 | 02:21,86 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 02:31,38 |
NADEEV Ivan | 05 | 02:34,8 |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 03:04,3 |
12) 200 m polohově - ml. žačky - ženy |
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 02:26,4 |
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 02:37,53 |
LIBOVÁ Kateřina | 07 | 02:42,4 |
VOBOŘILOVÁ Lucie | 08 | 02:43,0 |
13) 200 m motýlek - ml. žáci - muži |
RYBA Ondřej | 05 | 02:22,3 |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 02:24,3 |
BITTNER Jiří | 05 | 02:41,13 |
15) 100 m znak - ml. žáci - muži |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 01:07,3 |
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 01:13,83 |
NADEEV Ivan | 05 | 01:17,5 |
MACHÁČEK Oliver | 07 | 01:18,2 |
TEODORIDIS Kostas | 08 | 01:21,8 |
16) 100 m znak - ml. žačky - ženy |
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 01:11,1 |
LIBOVÁ Kateřina | 07 | 01:12,45 |
VOBOŘILOVÁ Lucie | 08 | 01:13,1 |
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 01:14,0 |
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 01:22,58 |
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 01:25,2 |
17) 100 m polohově - ml. žáci - muži |
MACHÁČEK Samuel | 02 | 01:01,21 |
RYBA Ondřej | 05 | 01:04,36 |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 01:09,06 |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 01:09,72 |
CHUCHVALEC Vít | 04 | 01:10,77 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 01:12,83 |
NADEEV Ivan | 05 | 01:16,38 |
MACHÁČEK Oliver | 07 | 01:20,8 |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 01:26,9 |
18) 100 m polohově - ml. žačky - ženy |
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 01:13,11 |
LIBOVÁ Kateřina | 07 | 01:13,79 |
NĚMEČKOVÁ Veronika | 06 | 01:14,4 |
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 01:14,5 |
VOBOŘILOVÁ Lucie | 08 | 01:15,1 |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 01:17,12 |
19) 200 m prsa - ml. žáci - muži |
BITTNER Jiří | 05 | 02:32,40 |
RYBA Ondřej | 05 | 02:34,02 |
HRDLIČKA Štěpán | 08 | 03:01,3 |
20) 200 m prsa - ml. žačky - ženy |
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 03:12,1 |
21) 100 m volný způsob - ml. žáci - muži |
MACHÁČEK Samuel | 02 | 00:53,20 |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 00:55,51 |
CHUCHVALEC Vít | 04 | 00:56,77 |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 01:00,38 |
NADEEV Ivan | 05 | 01:01,5 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 01:03,23 |
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 01:05,84 |
MACHÁČEK Oliver | 07 | 01:07,8 |
TEODORIDIS Kostas | 08 | 01:08,9 |
HRDLIČKA Štěpán | 08 | 01:09,4 |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 01:15,01 |
22) 100 m volný způsob - ml. žačky - ženy |
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 01:00,06 |
NĚMEČKOVÁ Veronika | 06 | 01:02,93 |
LIBOVÁ Kateřina | 07 | 01:04,3 |
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 01:04,30 |
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 01:05,57 |
VOBOŘILOVÁ Lucie | 08 | 01:06,0 |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 01:06,49 |
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 01:07,8 |
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 01:07,83 |
JUNKOVÁ Tereza | 08 | 01:18,5 |
23) 200 m volný způsob - ml. žáci - muži |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 01:58,37 |
RYBA Ondřej | 05 | 02:01,52 |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 02:05,8 |
BITTNER Jiří | 05 | 02:07,24 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 02:13,1 |
NADEEV Ivan | 05 | 02:18,7 |
HRDLIČKA Štěpán | 08 | 02:27,9 |
24) 200 m volný způsob - ml. žačky - ženy |
NĚMEČKOVÁ Veronika | 06 | 02:17,88 |
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 02:19,7 |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 02:22,0 |
LIBOVÁ Kateřina | 07 | 02:22,7 |
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 02:23,2 |
VOBOŘILOVÁ Lucie | 08 | 02:31,0 |
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 02:36,5 |
25) 100 m motýlek - ml. žáci - muži |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 01:05,49 |
NADEEV Ivan | 05 | 01:09,0 |
TEODORIDIS Kostas | 08 | 01:17,5 |
26) 100 m motýlek - ml. žačky - ženy |
VOBOŘILOVÁ Lucie | 08 | 01:13,6 |
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 01:17,44 |
JUNKOVÁ Tereza | 08 | 01:27,4 |
27) 200 m znak - ml. žáci - muži |
MACHÁČEK Samuel | 02 | 02:09,74 |
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 02:37,21 |
28) 200 m znak - ml. žačky - ženy |
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 02:26,0 |
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 02:31,6 |
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 02:35,99 |
LIBOVÁ Kateřina | 07 | 02:40,5 |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 02:41,0 |
29) 100 m prsa - ml. žáci - muži |
BITTNER Jiří | 05 | 01:11,02 |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 01:12,7 |
HRDLIČKA Štěpán | 08 | 01:27,4 |
NADEEV Ivan | 05 | 01:28,8 |
MACHÁČEK Oliver | 07 | 01:31,2 |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 01:34,08 |
TEODORIDIS Kostas | 08 | 01:35,2 |
30) 100 m prsa - ml. žačky - ženy |
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 01:19,01 |
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 01:26,7 |
JUNKOVÁ Tereza | 08 | 01:39,1 |
31) 400 m polohově - ml. žáci - muži |
RYBA Ondřej | 05 | 04:50,67 |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 04:59,50 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 05:14,2 |
32) 400 m polohově - ml. žačky - ženy |
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 05:31,3 |
VOBOŘILOVÁ Lucie | 08 | 05:59,9 |