Nová rubrička - MoPlog

Vydáno dne 05. 04. 2005


Informace na našich stránkách budou od nynějška uspořádány do čtyř hlavních tématických bloků:

Hlavní zprávy - patří jim první sloupec a obsahují především informace o závodech a rozsáhlejší monotematické články.

Stálé rubriky - jsou dostupné přímo z úvodní stránky nebo prostřednictvím hlavního menu. Obsahují informace, které se průběžně aktualizují.

Zprávičky - krátké organizační informace nebo upozornění na novinky na našem webu, které nejsou zahrnuty do hlavních zpráv.

MoPlog - je zatím jenom bloček. Měl sloužit k publikování názorů, poznámek a postřehů, které za zveřejnění možná ani nestojí ... nebo nepatří svým zaměřením do hlavních zpráv nebo nevystačí na rozsáhlejší článek, ale do zpráviček se nehodí.

MoPlog vychází z formy weblogu. Příspěvky proto budou řazeny chronologicky a ke každému příspěvku bude umožněno doplnit případný komentář. Ten bude i součástí komentářového systému v phpRS. Proto se odkaz na něj objeví i v rubrice Komentáře, kde zkráceně vypisujeme posledních pět vložených komentářů.

Odkaz na MoPlog je na naší úvodní stránce v prostředním sloupci. Bude vždy obsahovat název posledního "blogu" včetně data jeho vydání. Pokud se MoPlog rozroste, bude nabízet asi i řazení podle témat a doplněny budou zřejmě i některé další vlastnosti běžné u weblogů. To ale bude záviset i na termínu přechodu na novou verzi redakčního systému phpRS. Jeho jediným předpokládaným omezením bude tématické zaměření na plavání.

Protože prvním přispěvatelem bude asi administrátor těchto stránek (pod redakční zkratkou bzz), bude většina komentářů zřejmě zaměřena na české plavecké stránky.

autor: mtb | komentářů: 0

v MoPlogu je celkem 49 článků - vypsat jejich seznamČtenář